JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 7 34 I
2 Дутка Владислав Ярославович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 29,5 II
3 Іванків Тарас Михайлович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 28 II
4 Ковалюк Анастасія Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 28 II
5 Лавринович Денис Русланович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 25 III
6 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 25 III
7 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 23,5 III
8 Плитус Андрій Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 23 III
9 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 21,5 III
10 Іванюк Ростислав Ігорович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 19 III
11 Половко Анна Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 17,5 III
12 Белдик Арсен Ігорович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 17 III
13 Абрат Юлія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 16 IV
14 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 14 V
15 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 14 V
16 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 VI
17 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 VI
18 Білусяк Юрій Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 13 VII
19 Олексевич Василь Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 12,5 VIII
20 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 12 IX
21 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 11,5 X
22 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 11 XI
23 Бариляк Назарій Романович Цуцилівський  НВК 7 10 XII
24 Марчинська Надія Юріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 10 XII
25 Романюк Роксолана Юріївна Делятинський НВК 7 10 XII
26 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 10 XII
27 Усин Сергій Михайлович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 10 XII
28 Дудич Марина Степанівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 9,5 XIII
29 Шовгенюк Христина Петрівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 9,5 XIII
30 Голіней Любомир Володимирович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 9,5 XIII
31 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 7 9 XIV
32 Северилова Златомира Степанівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 8 XV
33 Левицька Анна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 7 XVI
34 Горбовий Роман Орестович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 6 XVII
35 Мельник Валентина Романівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 6 XVII
36 Струк Віра Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 3,5 XVIII
37 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XIX
38 Порох Марія Василівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 2,5 XX
39 Мала Анна Василівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 2 XXI
40 Смеречук Арсен-Авель Миколайович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 1,5 XXII
41 Бариляк Оксана Романівна Волосівський  НВК 7 1 XXIII
42 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 1 XXIII
43 Семенюк Юлія Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 0,5 XXIV

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 8 31 I
2 Татарчук Валентин Андрійович Надвірнянський ліцей 8 19 III
3 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 8 12 IV
4 Томин Софія Василівна Надвірнянський ліцей 8 9 V
5 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 8,5 VI
6 Одокій Павло Володимирович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 7,5 VII
7 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 6 VIII
8 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 8 6 VIII
9 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 5,5 IX
10 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 4 X
11 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 3 XI
12 Приймак Антоніна Віталіївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 3 XI
13 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XI
14 Щербан Ангеліна Степанівна Цуцилівський  НВК 8 3 XI
15 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 2,5 XII
16 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 2,5 XII
17 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 2,5 XII
18 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XIII
19 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XIII
20 Партика Едуард Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 2 XIII
21 Андрушко Назар Андрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 1,5 XIV
22 Байкова Ірина Сергіївна Делятинський НВК 8 1,5 XIV
23 Івасишин Ігор Іванович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 1,5 XIV
24 Когуч Ілона Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 1,5 XIV
25 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 1,5 XIV
26 Христан Іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XIV
27 Гавалюк Валентин Анатолійович Прикарпатський ВСЛ 8 1,5 XIV
28 Бойчук Ганна Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 1 XV
29 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 8 1 XV
30 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 1 XV
31 Якіміщак Андрій Тарасович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XV
32 Волошенюк Микола Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 1 XV
33 Мельниченко Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 0,5 XVI
34 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 0,5 XVI
35 Романів Микола Романович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 0,5 XVI
36 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 0,5 XVI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Середюк Назар Іванович Надвірнянський ліцей 9 34 I
2 Климковеций Маркіян Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 30,5 II
3 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 9 24 III
4 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 9 24 III
5 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 9 20 III
6 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 17 III
7 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 9 10,5 IV
8 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 10 V
9 Яковішак Денис Ігорович Прикарпатський ВСЛ 9 10 V
10 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 9 VI
11 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 9 VI
12 Одокій Іванна Володиирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 9 VI
13 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 9 8,5 VII
14 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 9 7 VIII
15 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 6,5 IX
16 Серюга Валерія Валеріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 X
17 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 5 XI
18 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 9 5 XI
19 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 4,5 XII
20 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 4,5 XII
21 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 4,5 XII
22 Осташук Назарій Орестович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 4 XIII
23 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 3,5 XIV
24 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 3 XV
25 Харишак Руслана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XVI
26 Кіселюк Олег Петрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 1,5 XVII
27 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XVII
28 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XVIII
29 Барбак Андрій Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 0,5 XIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 10 50 I
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 10 50 I
3 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 14 IV
4 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 10 V
5 Іроденко Іванна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 9 VI
6 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 9 VI
7 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 8,5 VII
8 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 10 6,5 VIII
9 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 5,5 IX
10 Непеляк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 2,5 X
11 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 1,5 XI
12 Калабайда Тетяна Петрівна Ліснотарновицький НВК 10 1 XII
13 Попович Євген Андрійович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XII
14 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XII
15 Грещук Христина Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 0,5 XIII
16 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIII
17 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 0,5 XIII
18 Трач Діана Михайлівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 0,5 XIII
19 Кисляк Петро Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 0 XIV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бойчук Іван Віталійович Надвірнянський ліцей 11 48 I
2 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянський ліцей 11 45 I
3 Чіх Богдан Іванович Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 31 II
4 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 12 IV
5 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 9 V
6 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 4 VI
7 Данилюк Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 4 VI
8 Дячук Мар'яна Ярославівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 4 VI
9 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 4 VI
10 Демянів Андрій Ігорович Прикарпатський ВСЛ 11 3 VII
11 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 3 VII
12 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 3 VII
13 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 3 VII
14 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 3 VII
15 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 2 VIII
16 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 2 VIII
17 Касіянчук Олексій Іванович Делятинський НВК 11 2 VIII
18 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 2 VIII
19 Втерковська Юлія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 1 IX

Коментарі   

0 #6 Ура ура ура 06.12.2017, 14:31
8) 8) 8)
Цитата
0 #5 Адмін 05.12.2017, 07:40
04.12.2017 ПРОВОДИЛАСЯ ПЕРЕВІРКА РОБІТ!!!
Цитата
0 #4 Назар 04.12.2017, 18:20
Де протоколи
Цитата
0 #3 Анна 04.12.2017, 18:15
Чому досі немає резутьтатів?!!!!!!!!!!!!
Цитата
0 #2 Марія 04.12.2017, 16:10
Коли будуть результати?
Цитата
0 #1 Анна 04.12.2017, 10:22
Коли вже будуть результати?!!
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top