JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельниченко Роман Андрійович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 90 I
2 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянська ліцей 8 77 II
3 Бариляк Святослав Сергійович Волосівський  НВК 8 74 III
4 Андрусяк Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 70 III
5 Винник Владислав Іванович Цуцилівський  НВК 8 68 IV
6 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська ЗОШ І - ІІ ст. 8 60 V
7 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 59 VI
8 Данилюк Марія Миколаївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 58 VII
9 Курчук Валентина Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 54 VIII
10 Хімей Ліана Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 54 VIII
11 Онуфрак Антон Тарасович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 45 IX
12 Грікштас Олексій Олександрович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 37 X

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Куц Соломія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 100 I
2 Городецька Анастасія Ярославівна Надвірнянський ліцей 9 100 I
3 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 66 II
4 Тимечко Софія Олегівна Надвірнянська ліцей 9 59 III
5 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 9 55 IV
6 Онуфрак Марія Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 47 V
7 Добжинецький Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 44 VI
8 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 9 39 VII
9 Іванюк Галина Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 38 VIII
10 Савка Надія Андріївна Білозоринська ЗОШ І - ІІ ст. 9 38 VIII
11 Хопта Віола Андріївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 37 IX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Цімура Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 85 II
2 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 85 II
3 Хабайлюк Василь Миколайович Волосівський  НВК 10 80 III
4 Ріпа Лілія Миколаївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 65 IV
5 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 50 V

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Месеренко Олег Миколайович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 99 I
2 Куцах Андрій Ігорович Надвірнянська ліцей 11 85 II
3 Лешко Уляна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 85 II
4 Гуцуляк Анастасія Анатоліївна Надвірнянська ліцей 11 82 III
5 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 80 III
6 Гринів Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-IІI ст. 11 67 IV
7 Гусля Марія- Яна Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 63 V
8 Іванюк Аріанна Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-IІI ст. 11 61 VI
9 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 11 61 VI
10 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 60 VII
11 Джигіта Ірина Андріївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 59 VIII
12 Семків Уляна Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 54 IX
13 Мельник Яна Володимиирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 50 X
14 Бондаренко Артем Володимирович Прикарпатський ВСЛ 11 47 XI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top