JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 47 I
2 Бєлих Соломія Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 45 I
3 Аркуша Христина Адріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 42 II
4 Кухарчук Мар'яна Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 42 II
5 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 42 II
6 Куфрик Софія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 41 II
7 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 9 38 II
8 Іроденко Андрій Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 35 III
9 Цомпель Софія Михайлівна Ліснотарновицький НВК 9 35 III
10 Гресько Юрій Іванович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 34 III
11 Гуржій Христина Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 33 III
12 Луцька Віта Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 33 III
13 Антонюк Ярина Олегівна Надвірнянський ліцей 9 32 III
14 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 32 III
15 Лавринович Іванна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 30 III
16 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 30 III
17 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 29,5 III
18 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 29,5 III
19 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 9 29,5 III
20 Яценко Микола Миколайович Прикарпатський ВСЛ 9 29 IV
21 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 27 V-VII
22 Серюга Валерія Валеріївна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 27 V-VII
23 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 27 V-VII
24 Жос Давід Станіславович Прикарпатський ВСЛ 9 24 VIII-XI
25 Мартинюк Ірина Тарасівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 24 VIII-XI
26 Насадюк Іванна Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 24 VIII-XI
27 Сікорин Оксана Михайлівна Добротівський НВК 9 24 VIII-XI
28 Боднарук Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 23 XII
29 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 9 22 XIII
30 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 20 XIV
31 Журавська Іванна Володимирівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 19 XV
32 Кузюк Іван Миколайович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 18 XVI-XVII
33 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 9 18 XVI-XVII
34 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XVIII
35 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 13 XIX-XXI
36 Іванців Роксолана Степанівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 13 XIX-XXI
37 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 13 XIX-XXI
38 Дідик Богдан Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 9 9 XXII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 58 I
2 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 55 I
3 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 53 II
4 Гаврилюк Ольга Володимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 52 II
5 Калабайда Тетяна Петрівна Ліснотарновицький НВК 10 52 II
6 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 10 50 II
7 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 10 48,5 II
8 Гаврилюк Андріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 44,5 III
9 Хабайлюк Василь Миколайович Волосівський  НВК 10 41 III
10 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 10 40 III
11 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 38 III
12 Слюсарчук Остап Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 38 III
13 Іванишин Іванна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 37 III
14 Запоточний Назар Романович Волосівський  НВК 10 35 III
15 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 35 III
16 Степанюк Мар'яна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 34 IV
17 Капчук Софія Ярославівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 31,5 V
18 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 31 VI
19 Грицюк Анна-Діана Дмитрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 29 VII
20 Шкрумеляк Ірина Володимирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 27 VIII
21 Бучковська Юлія Володимирівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 26 IX
22 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 25 X
23 Дутчак Назар Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 24 XI-XIII
24 Кузюк Ірина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 24 XI-XIII
25 Нагорняк Світлана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 24 XI-XIII
26 Павлюк Юліана Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 23 XIV-XV
27 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 23 XIV-XV
28 Бартошек Володимир Сергійович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 20 XVI
29 Серюга Аліна Михайлівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 17,5 XVII
30 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 17 XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 75 I
2 Шпинта Надія Володимирівна Надвірнянський ліцей 11 60 II
3 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 59 II
4 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 52 III
5 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 39,5 III
6 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 37 III
7 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 32 IV
8 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 31 V
9 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 29 VI
10 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 25 VII
11 Грушка Ніна Михайлівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 23 VIII
12 Зубко Любов Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 14 IX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top