JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шваюк Денис Іванович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 21 I
2 Драгомирецький Роман Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 18 II
3 Мілінчук Ігор Вікторович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 17 II
4 Начавило Артур Едуардович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 17 II
5 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 15 III
6 Яворська Аліна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 15 III
7 Гордіца Роман Миколайович Цуцилівський  НВК 6 14 III
8 Ломайчук Андрій Олександрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 14 III
9 Слободян Андрій Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 14 III
10 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 6 11 IV-VI
11 Голубко Олег Сергійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 11 IV-VI
12 Охотник Артем Олександрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 11 IV-VI
13 Багрійчук Аліна Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 10 VII-X
14 Дмитрук Андрій Вікторович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 10 VII-X
15 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 10 VII-X
16 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. 6 10 VII-X
17 Андруняк Тарас Миколайович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 9 XI-XVI
18 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 9 XI-XVI
19 Втерковський Тадей Вікторович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 9 XI-XVI
20 Гонтарюк Назар Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 9 XI-XVI
21 Данилюк Софія Іванівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 9 XI-XVI
22 Струк Тетяна Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 9 XI-XVI
23 Дричак Богдан Ярославович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XVII-XVIII
24 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XVII-XVIII
25 Гегна Максим Русланович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 7 XIX-XXIII
26 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський НВК 6 7 XIX-XXIII
27 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 7 XIX-XXIII
28 Шовгенюк Дмитро Любомирович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 7 XIX-XXIII
29 Гринів Андрій Михайлович Камінецька ЗОШ І-ІІ ст. 6 7 XIX-XXIII
30 Неільчук Артур Романович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 6 XXIV-XXV
31 Яцейко Владеслав Анатолійович Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 6 XXIV-XXV
32 Козловська Христина Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 5 XXVI
33 Порох Володимир Васильович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XXVII-XXVIII
34 Ференчук Маркіян Маркович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XXVII-XXVIII
35 Бойкович Павло Ярославович Волосівський  НВК 6 3 XXIX-XXXIII
36 Григораш Ілля Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 3 XXIX-XXXIII
37 Пасічняк Михайло Петрович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 3 XXIX-XXXIII
38 Федак Тетяна Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 3 XXIX-XXXIII
39 Андріїв Соломія Петрівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 3 XXIX-XXXIII
40 Дяченко Михайло Васильович Добротівський НВК 6 2 XXXIV-XXXV
41 Питлюк Яна Назарівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 2 XXXIV-XXXV
42 Карманський Євген Олегович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 1 XXXVI-XXXVIII
43 Пендорак Захарій Юрійович Делятинський НВК 6 1 XXXVI-XXXVIII
44 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 1 XXXVI-XXXVIII
45 Онуфрак Микола Романович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 0 XXXIX-XLI
46 Пліщук Сергій Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 0 XXXIX-XLI
47 Стельмащук Давид Юрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 0 XXXIX-XLI

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 21 I
2 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 20 I
3 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 18 II
4 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 7 18 II
5 Гошівська Анастасія Марянівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 17 II
6 Білусяк Юрій Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 17 II
7 Бариляк Назарій Романович Цуцилівський  НВК 7 15 III
8 Риндич Юлія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 15 III
9 Лопатчук Іван Петрович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 7 14 III
10 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 14 III
11 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 7 13 III
12 Половко Анна Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 13 III
13 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 13 III
14 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 13 III
15 Іванків Тарас Михайлович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 13 III
16 Мельник Христина Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 12 IV
17 Дячук Андрій Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 12 IV
18 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 12 IV
19 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 12 IV
20 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 12 IV
21 Дутка Владислав Ярославович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 10 V
22 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 9 VI-VII
23 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 9 VI-VII
24 Касіянчук Андрій Русланович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 8 VIII-XIV
25 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 8 VIII-XIV
26 Боднар Ростислав Володимирович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 8 VIII-XIV
27 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 8 VIII-XIV
28 Бариляк Оксана Романівна Волосівський  НВК 7 8 VIII-XIV
29 Белдик Арсен Ігорович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 8 VIII-XIV
30 Олексюк Тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 8 VIII-XIV
31 Марій Софія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 7 XV-XVIII
32 Зубко Любомир Любомирович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 7 XV-XVIII
33 Дем'янів Марія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XV-XVIII
34 Воробець Олег Миронович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 7 XV-XVIII
35 Долинська Оксана Ігорівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 6 XIX
36 Шовгенюк Христина Петрівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 5 XX
37 Данілова Аліна Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 4 XXI
38 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 2 XXII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ліцей 8 21 I
2 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 18 II
3 Гальчак Андріана Анатоліївна Цуцилівський  НВК 8 10 IV
4 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V-VI
5 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V-VI
6 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 8 8 VII
7 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 7 VIII
8 Глюздин Марія Романівна Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 5 IX
9 Татарчук Валентин Андрійович Надвірнянська ліцей 8 4 X
10 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянська ліцей 8 3 XI-XV
11 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 3 XI-XV
12 Гуцуляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 3 XI-XV
13 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XI-XV
14 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XI-XV
15 Добротовська Яна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XVI-XXIV
16 Ільницька Іванна Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 2 XVI-XXIV
17 Когуч Ілона Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 2 XVI-XXIV
18 Лозинська Сніжана Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XVI-XXIV
19 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 2 XVI-XXIV
20 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XVI-XXIV
21 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 2 XVI-XXIV
22 Христан іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XVI-XXIV
23 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 2 XVI-XXIV
24 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXV-XXXI
25 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 1 XXV-XXXI
26 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 8 1 XXV-XXXI
27 Косюк Валентина Орестівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXV-XXXI
28 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXV-XXXI
29 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 1 XXV-XXXI
30 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. 8 1 XXV-XXXI
31 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XXXII-XXXVII
32 Мельничук Аліна Юріївна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XXXII-XXXVII
33 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 0 XXXII-XXXVII
34 Угорчук Микола Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 0 XXXII-XXXVII
35 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 0 XXXII-XXXVII
36 Онуфрак Марія Іванівна Черниківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 0 XXXII-XXXVII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянська ліцей 9 27 I
2 Грошовий Микола Петрович Надвірнянська ліцей 9 14 III
3 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 9 11 IV
4 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 9 10 V
5 Середюк Назар Іванович Надвірнянська ліцей 9 7 VI
6 Климковецький Маркіян Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 6 VII
7 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 9 5 VIII-IX
8 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 5 VIII-IX
9 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 9 4 X-XII
10 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 4 X-XII
11 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 4 X-XII
12 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 3 XIII-XVIII
13 Гуржій Христина Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 3 XIII-XVIII
14 Данчишин Яна Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 3 XIII-XVIII
15 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 3 XIII-XVIII
16 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 3 XIII-XVIII
17 Рубінський Микола Васильович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 3 XIII-XVIII
18 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XIX-XXIII
19 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XIX-XXIII
20 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XIX-XXIII
21 Осташук Назарій Орестович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 2 XIX-XXIII
22 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XIX-XXIII
23 Гринюк Марія Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 1 XXIV-XXXII
24 Добжинецький Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 1 XXIV-XXXII
25 Лукач Наталія Вікторівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIV-XXXII
26 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 9 1 XXIV-XXXII
27 Микитин Іван Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XXIV-XXXII
28 Насадюк Іванна Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIV-XXXII
29 Попович Надія Петрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIV-XXXII
30 Тороус Ірина Михайлівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIV-XXXII
31 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIV-XXXII
32 Вибранський Максим Володимирович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 0 XXXIII-XXXIX
33 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXXIII-XXXIX
34 Іващук Роман Григорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXXIII-XXXIX
35 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 0 XXXIII-XXXIX
36 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 0 XXXIII-XXXIX
37 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 0 XXXIII-XXXIX
38 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXXIII-XXXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянська ліцей 10 20 I
2 Ватрусенко Олександр Андрійович Надвірнянська ліцей 10 18 II
3 Грицюк Володимр Васильович Надвірнянська ліцей 10 16 III
4 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 11 IV
5 Іроденко Іванна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 8 V-VII
6 Савчин Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 8 V-VII
7 Тимчук Марія Андріївна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 8 V-VII
8 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 6 VIII-IX
9 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 10 6 VIII-IX
10 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 5 X
11 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 3 XI
12 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 2 XII-XV
13 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 2 XII-XV
14 Павлюк Юліанна Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 2 XII-XV
15 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 2 XII-XV
16 Гальчак Валентин Богданович Ліснотарновицький НВК 10 1 XVI-XX
17 Данчишин Марія Григорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVI-XX
18 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVI-XX
19 Пирожук Ольга Романівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVI-XX
20 Хабайлюк Василь Миколайович Волосівський НВК 10 1 XVI-XX
21 Михайлюк Христина Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 0 XXI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянська ліцей 11 24 I
2 Куцах Андрій Ігорович Надвірнянська ліцей 11 22 II
3 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянська ліцей 11 18 III
4 Кузюра Ольга Валентинівна Надвірнянська ліцей 11 17 III
5 Дячук Мар'яна Ярославівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 9 IV
6 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 7 V
7 Данилюк Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 6 VI
8 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 4 VII-IX
9 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 4 VII-IX
10 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 4 VII-IX
11 Бідащук Денис Дмитрович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 3 X-XIII
12 Клим'юк Олег Любомирович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 3 X-XIII
13 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 3 X-XIII
14 Максимишин Ольга Русланівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 3 X-XIII
15 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XIV-XV
16 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XIV-XV
17 Джигіта Ірина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XVI-XVII
18 Семеняк Юрій Любомирович Прикарпатський ВСЛ 11 1 XVI-XVII

Коментарі   

0 #3 Адмін 28.11.2017, 09:01
Цитую Гонтарюк Назар:
Де результати?

Результати будуть опубліковані сьогодні. (28.11.2017)
Цитата
0 #2 Гонтарюк Назар 27.11.2017, 18:46
Де результати?
Цитата
0 #1 Гонтарюк Назар 27.11.2017, 18:45
Коли прийдуть результати?
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top