JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

3 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Литвак Єлизавета Михайлівна Цуцилівський  НВК 3 27,5 I
2 Гіль Владислав Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 3 25,5 II
3 Демидюк Софія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 3 25,5 II
4 Кучеренко Юлія Володимирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 24 III
5 Бойко Сергій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 3 23,5 IV
6 Касіянчук Анастасія Дмитрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 3 23,5 IV
7 Максимюк Арсеній Васильович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 3 23,5 IV
8 Глуханюк Катерина Степанівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІ ст.. 3 23,5 IV
9 Дирда Ольга Степанівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 3 23 V
10 Зеленіна Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 23 V
11 Шпитко Інна Романівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №2 3 22,5 VI
12 Накладюк Андрій Андрійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 3 22 VII
13 Дирда Іванна Віталіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 3 21,5 VIII
14 Атаманюк Ольга Андріївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 3 20,5 IX
15 Валовін Сергій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 19,5 X
16 Герба Богдан Васильович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 3 19 XI
17 Реміцька Христина Романівна Волосівський  НВК 3 19 XI
18 Рогів Анастасія Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 3 19 XI
19 Костюк Вероніка Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 19 XI
20 Андрейчук Марта Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 18,5 XII
21 Гайдаш Валерія Михайлівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 3 18,5 XII
22 Дем'янчук Антон Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 18,5 XII
23 Савчук Олександр Андрійович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 3 18,5 XII
24 Іванців Арсен Володимирович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 3 18 XIII
25 Кузенко Віталія Мирославівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 3 18 XIII
26 Томин Євгенія Вікторівна Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 18 XIII
27 Лавринович Софія Богданівна Делятинський НВК 3 17,5 XIV
28 Андрусяк Надія Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 17 XV
29 Королевич Денис Олегович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 3 16,5 XVI
30 Цапей Софія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 3 16,5 XVI
31 Ткачук Софія Петрівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 3 16 XVII
32 Нагорняк Денис Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 3 15,5 XVIII
33 Пунь Назар Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 3 15,5 XVIII
34 Синяк Євген Дмитрович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 3 15,5 XVIII
35 Білоус Владислав Васильович Добротівський НВК 3 15 XIX
36 Герба Дмитро Іванович Зеленська ЗОШ І ст. 3 15 XIX
37 Белдик Ярослав Ігорович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 3 14,5 XX
38 Грицюк Владислав Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 3 13 XXI
39 Рудейчук Андріана Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 13 XXI
40 Гошівська Соломія Мар'янівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 3 11,5 XXII
41 Балацко Соломія Іванівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 3 10 XXIII
42 Максимчук Станіслав Петрович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 3 10 XXIII
43 Мочарна Софія Володимирівна Ліснотарновицький НВК 3 9 XXIV
44 Шумейко Валентина Олегівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 8 XXV
45 Яремчук Галина Володимирівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 3 3,5 XXVI

4 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Яремчук Євгенія Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 4 28,5 I
2 Прокопів Євгенія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 25 II
3 Баран Ілона Віталіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 4 24,5 III
4 Демянчук Анастасія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 24 IV
5 Будник Святослав Вадимович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 4 23,5 V
6 Ключка Тетяна Едуардівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 4 23 VI
7 Насадюк Вероніка Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 22,5 VII
8 Глинчак Валентина Іванівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 4 20,5 VIII
9 Джигринюк Вероніка Мирославівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 4 20,5 VIII
10 Шпинта Софія Андріївна Пасічнянська ЗОШ І ст. №2 4 19,5 IX
11 Двуліт Ольга Анатоліївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 4 18,5 X
12 Савчук Аліна Дмитрівна Цуцилівський  НВК 4 18 XI
13 Синяк Богдана Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 4 18 XI
14 Сенчук Світлана Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 4 17,5 XII
15 Паньків Наталія Володимирівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 4 16,5 XIII
16 Юрчило Євгенія Тарасівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 4 16,5 XIII
17 Дімнич Анна Ярославівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 4 16 XIV
18 Сапсай Таміла Олексіївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 4 16 XIV
19 Типусяк Анна Іванівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 4 16 XIV
20 Янко Діана Любомирівна Добротівський НВК 4 16 XIV
21 Голіней Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 15,5 XV
22 Кісик Владислав Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 4 15,5 XV
23 Кметюк Владислав Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 15 XVI
24 Олінчинська Тетяна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 4 15 XVI
25 Зеленчук Анна Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 14,5 XVII
26 Осташ Антоніна Володимирівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 4 14,5 XVII
27 Кузів Олександр Вікторович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 4 14 XVIII
28 Яремчук Руслана Русланівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 4 13,5 XIX
29 Зубко Роман Романович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 4 13,5 XIX
30 Шологонюк Анастасія Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 4 13,5 XIX
31 Мельник Віра Юріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 12,5 XX
32 Михайлюк В'ячеслав Федорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 12,5 XX
33 Фіняк Платон Андрійович Делятинський НВК 4 12,5 XX
34 Лозинський Іван Миколайович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 4 10,5 XXI
35 Дидичин Богдан Миколайович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 4 8 XXII
36 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 4 8 XXII
37 Іванишин Марія Богданівна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 4 8 XXII
38 Завальнюк Марія Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 4 7,5 XXIII
39 Гурмак Дарина Любомирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 4 7 XXIV
40 Кузюк Катерина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 4 7 XXIV
41 Рицар Владислава Захаріївна Ліснотарновицький НВК 4 7 XXIV
42 Ткач Богдан Олегович Волосівський  НВК 4 5,5 XXV
43 Ганзюк Володимир Іванович Мирненська ЗОШ І ст.  4 5,5 XXV
44 Сорока Маряна Ігорівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 4 4 XXVI

5 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дем'янчук Софія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 5 21,25 I
2 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 18,75 II
3 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 18,75 II
4 Кінашевська Олеся Олексіївна Добротівський НВК 5 18 III
5 Кузів Вікторія Вікторівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 18 III
6 Савчук Антон Дмитрович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 17,5 IV
7 Андрусяк Діана Петрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 17 V
8 Нищей Віталій Ігорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 17 V
9 Пилипій Юлія Володимирівна Делятинський НВК 5 16,75 VI
10 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 5 16,5 VII
11 Гекманюк Назарій Іванович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 5 16 VIII
12 Микитин Олександр Ілліч Краснянська  ЗОШ I-III ст. 5 16 VIII
13 Самборський Олексій Петрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 15,75 IX
14 Лисак Яна Романівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 5 14,75 IX
15 Огерук Каріна Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 14,75 IX
16 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 14,25 X
17 Федяк Христина Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 14 XI
18 Костюк Марія Петрівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 5 13,75 XII
19 Торб'як Ольга Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 13,5 XIII
20 Свердел Катерина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 12,75 XIV
21 Данилюк Каріна Василівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 5 12,5 XV
22 Мороз Віра Вікторівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 12,5 XV
23 Каратніцька Анна Зеновіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 11,75 XVI
24 Михальчук Арсен Сергійович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 5 11,75 XVI
25 Сердюк Богдана Миколаївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 11,25 XVII
26 Хопта Тетяна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 10,75 XVIII
27 Якубів Олег Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 10,5 XIX
28 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 5 10,25 XX
29 Римарук Андріана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 9,75 XXI
30 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 5 7,25 XXII
31 Марчук Софія Дмитрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 5 4,75 XXIII
32 Риндер Владислав Романович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 5 3,5 XXIV

6 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ганиш Юліана Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 24,5 I
2 Слободян Андрій Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 23,75 II
3 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 23,25 III
4 Осташук Анна Орестівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 23,25 III
5 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський  НВК 6 23,25 III
6 Микитюк Софія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 23 III
7 Яворська Аліна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 21,75 IV
8 Бойко Єлизавета Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 21,5 V
9 Пуканюк Софія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 21 VI
10 Худецький Олександр Олегович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 20,75 VII
11 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 20,25 VIII
12 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 20,25 VIII
13 Литвак Софія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 20,25 VIII
14 Багрійчук Аліна Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 19,75 IX
15 Грищук Вікторія Андріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 19,75 IX
16 Павелюк Вікторія Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 19,25 X
17 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 19,25 X
18 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 19 XI
19 Андрушко Євгенія Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 18,75 XII
20 Кобернік Василь Васильович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 6 18,75 XII
21 Волочій Софія Богданівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 18,5 XIII
22 Кметюк Аліна Василівна Добротівський НВК 6 18,25 XIV
23 Голубко Олег Сергійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 18 XV
24 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 6 17,5 XVI
25 Клим’юк Дарина Іванівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 17,5 XVI
26 Стельмащук Давид Юрійович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 16,75 XVII
27 Кувік Соломія Ярославівна Делятинський НВК 6 16,5 XVIII
28 Богатчук Анатолій Ігорович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 6 16,25 XIX
29 Гаврищук Вероніка Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 15,75 XX
30 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський  НВК 6 15,75 XX
31 Яремчук Софія Русланівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 15,75 XX
32 Грицюк Ірина Юріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 15,5 XXI
33 Павлюк Єлизавета Тарасівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 15,25 XXII
34 Марковецька Яна Тарасівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 15 XXIII
35 Дмитрук Андрій Вікторович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 14 XXIV
36 Гайдаш Вікторія Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 13,25 XXV
37 Струк Тетяна Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 13,25 XXV
38 Сіщук Софія Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 11,5 XXVI

7 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 26,75 I
2 Абрат Юлія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 24,5 II
3 Кепещук Вікторія Ігорівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 23,75 III
4 Плитус Андрій Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 23,75 III
5 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 23,75 III
6 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 23 IV
7 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 23 IV
8 Боднарук Аліна Андріївна Делятинський НВК 7 22,75 V
9 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 22,75 V
10 Тарасюк Христина Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 22,25 VI
11 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 22 VII
12 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 21,25 VIII
13 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 21,25 VIII
14 Співак Олександр Вікторович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 20,25 IX
15 Поп'юк Божена Віталіівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 20 X
16 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 18,75 XI
17 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 7 18,25 XII
18 Ясінська Марія Василівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 18,25 XII
19 Бариляк Назар Романович Цуцилівський  НВК 7 18 XIII
20 Марунчак Андріана Сергіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 18 XIII
21 Космірак Христина Снргіївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 18 XIII
22 Долинська Оксана Ігорівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 17,75 XIV
23 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 17,75 XIV
24 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 17,5 XV
25 Левицька Анна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 17 XVI
26 Олексюк Тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 16,75 XVII
27 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 7 15,75 XVIII
28 Яковіщук Максим Любомирович Добротівський НВК 7 15,75 XVIII
29 Герба Валентина Богданівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 15,75 XVIII
30 Гошівська Анастасія Мар'янівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 15,5 XIX
31 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 15,5 XIX
32 Лахва Наталія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 15,25 XX
33 Мороз Іванна Юріївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 12,75 XXI
34 Дробницька Анна Андріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 12,5 XXII
35 Струк Віра Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 12,5 XXII
36 Парфанович Юлія Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 5,75 XXIII

8 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 27,5 I
2 Гуцуляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 26,5 II
3 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянська ліцей 8 25 III
4 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 24,25 III
5 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 23,75 IV
6 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 V
7 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 8 23,25 VI
8 Терентюк Іванна Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 23,25 VI
9 Гуцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 22,75 VII
10 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 22,75 VII
11 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 8 22,5 VIII
12 Гуш Ірина Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 22,5 VIII
13 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 21,75 IX
14 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 8 21,25 X
15 Сіщук Уляна Михайлівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 21 XI
16 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 20,5 XII
17 Петрів Аліна Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 XII
18 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 20,5 XII
19 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 20,25 XIII
20 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 20,25 XIII
21 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 19,25 XIV
22 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 18,75 XV
23 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 18,75 XV
24 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 18,25 XVI
25 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 17,25 XVII
26 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 16,25 XVIII
27 Щерб'юк Яна Ярославівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 16 XIX
28 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський НВК 8 15,75 XX
29 Гринишак Софія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 14,5 XXI
30 Попович Софія Михайлівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 13,75 XXII
31 Мотрюк Олег Іванович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 13,5 XXIII
32 Добротовська Яна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 13 XXIV
33 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 12,25 XXV
34 Пасєка Вікторія Миколаївна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 5,75 XXVI

9 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 30,5 I
2 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 30,25 I
3 Слободян Лідія Павлівна Делятинський НВК 9 29 II
4 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 28,7 II
5 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 28 II
6 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 27,5 III
7 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 27,5 III
8 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 26 IV
9 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 25,25 V
10 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 24,5 VI
11 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 24,25 VII
12 Котулич Іванна Василівна Надвірнянська ліцей 9 24 VIII
13 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 VIII
14 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 22 IX
15 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 20,75 X
16 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ліцей 9 20,75 X
17 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 20,25 XI
18 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 9 18,75 XII
19 Кузьмин Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 18,75 XII
20 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 16,75 XIII
21 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 16,25 XIV
22 Луців Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 16,25 XIV
23 Годзюр Діана Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 16 XV
24 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 15,5 XVI
25 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 14,75 XVII
26 Угринчук Аліна Тарасівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 14,75 XVII
27 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XVIII
28 Вертипорох Марія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 14 XIX
29 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 12,5 XX
30 Щербюк Соломія Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 12,5 XX
31 Насадюк Іванна Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 12 XXI
32 Балабан Аліна Юріївна Добротівський НВК 9 11,5 XXII
33 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XXII
34 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 9,5 XXIII
35 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 9,25 XXIV
36 Гречанюк Христина Дмитрівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 8,5 XXV

10 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянська ліцей 10 31,25 I
2 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 29,5 II
3 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 27,5 III
4 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 10 27,25 III
5 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 23,25 IV
6 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 23,25 IV
7 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 23 V
8 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 10 22,25 VI
9 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 21,25 VII
10 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 20 VIII
11 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 19,75 IX
12 Угринчук Анастасія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 19,75 IX
13 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 19 X
14 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 18,25 XI
15 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 10 17 XII
16 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 XIII
17 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 10 15,25 XIV
18 Яцюк Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 15,25 XIV
19 Кузюк Ірина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 14 XV
20 Павлюк Юліана Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 14 XV
21 Іванішак Іван Олексійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 13,25 XVI

11 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 33,5 I
2 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 32,25 II
3 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 32,25 II
4 Середюк Оксана Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 30 III
5 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 30 III
6 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянська ліцей 11 28,75 IV
7 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 28,75 IV
8 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 28 V
9 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 27,75 VI
10 Зінич Ксенія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 27,5 VII
11 Ключевська Юлія Василівна Делятинський НВК 11 25 VIII
12 Бідочко Яна Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 23,75 IX
13 Гирилюк Христина Віталіївна Надвірнянська ліцей 11 23,75 IX
14 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 X
15 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 23 XI
16 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 22,25 XII
17 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 22,25 XII
18 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 20,75 XIII
19 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 20,75 XIII
20 Михайлюк Марина Андріївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 20,25 XIV
21 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 20 XV
22 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 11 18,75 XVI
23 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 15 XVII
24 Попович Юлія Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 13,5 XVIII
25 Боднар Тетяна Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 11 XIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top