JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянський ліцей 8 111 I
2 Лещенко Владислав Костянтинович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 103 II
3 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 100 II
4 Баюрчак Анна Вікторівна Надвірнянський ліцей 8 99 II
5 Николайчук Софія Романівна Надвірнянський ліцей 8 99 II
6 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 98 II
7 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 94 III
8 Стасів Ольга Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 94 III
9 Ільницька Іванна Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 91 III
10 Нищак Степан Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 88 III
11 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 87 III
12 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 79 IV
13 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 77 V
14 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 76 VI
15 Ханенко Анна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 76 VI
16 Когуч Ілона Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 75 VII
17 Мицко Богдана Михайлівна Добротівський НВК 8 71 VIII
18 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 69 IX
19 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 67 X
20 Кузьмин Мар'яна Юріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 64 XI
21 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 64 XI
22 Оріщак Людмила Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 63 XII
23 Павлюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 63 XII
24 Яремчук Роксолана Володимирівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 63 XII
25 Голіней Вікторія Романівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 62 XIII
26 Останків Віктор Андрійович Прикарпатський ВСЛ 8 60 XIV
27 Волошинюк Михайло Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 53 XV
28 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 53 XV
29 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 49 XVI
30 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 48 XVII
31 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 45 XVIII
32 Приймак Богдана Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 24 XIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Купчак Юлія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 113 I
2 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 9 96 II
3 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 95 II
4 Іваночко Ольга Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 94 II
5 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 92 II
6 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 92 II
7 Білецький Андрій Тарасович Надвірнянський ліцей 9 89 III
8 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 89 III
9 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 88 III
10 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 82 III
11 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 9 79 III
12 Данилюк Максим Михайлович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 77 III
13 Янко Яна Павлівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 77 III
14 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 75 IV
15 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 68 V
16 Козак Лариса Іванівна Делятинський НВК 9 67 VI
17 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 66 VII
18 Кепещук Олександр Вікторович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 64 VIII
19 Бігун Михайло Романович Делятинський НВК 9 63 IX
20 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 60 X
21 Вацик Романа Романівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 60 X
22 Семанюк Андрій Володимирович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 59 XI
23 Щербюк Соломія Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 59 XI
24 Кисляк Анна Миронівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 55 XII
25 Нижник Олег Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 55 XII
26 Балабан Аліна Юріївна Добротівський НВК 9 54 XIII
27 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 52 XIV
28 Бєлих Соломія Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 51 XV
29 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 50 XVI
30 Василишин Василь Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 45 XVII
31 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 43 XVIII
32 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 43 XVIII
33 Буній Богдан Ігорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 38 XIX
34 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 9 37 XX
35 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 32 XXI
36 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 23 XXII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Волошинюк Надія Ігорівна Надвірнянський ліцей 10 115 I
2 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 10 99 II
3 Возний Тарас Ігорович Надвірнянський ліцей 10 98 II
4 Кінаш Вікторія Михайлівна Надвірнянський ліцей 10 93 II
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 89 II
6 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 10 73 III
7 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 69 III
8 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 68 III
9 Федоришин Яна Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 67 III
10 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 63 IV
11 Лощиць Вікторія Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 61 V
12 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 60 VI
13 Філіпов Станіслав Андрійович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 59 VII
14 Яворський Андрій Романович Делятинський НВК 10 59 VII
15 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 58 VIII
16 Халатян Владімер Юрійович Прикарпатський ВСЛ 10 55 IX
17 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 53 X
18 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 52 XI
19 Нагорняк Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 52 XI
20 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 49 XII
21 Павлюк Юлія Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 41 XIII
22 Яцюк Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 30 XIV
23 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 10 24 XV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 99 I
2 Сакевич Анастасія Григорівна Надвірнянський ліцей 11 96 II
3 Тітов Ігор Тарасович Надвірнянський ліцей 11 96 II
4 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 88 III
5 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 88 III
6 Гирилюк Христина Віталіївна Надвірнянський ліцей 11 84 III
7 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 77 III
8 Габрид Едуард Миколайович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 74 III
9 Стоянова Владислава Дмитрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 74 III
10 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 67 IV
11 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 65 V
12 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 59 VI
13 Федорів Христина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 57 VII
14 Науменко Вікторія Валентинівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 56 VIII
15 Сідляр Руслана Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 54 IX
16 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 54 IX
17 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 51 X
18 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 49 XI
19 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 48 XII
20 Гоголь Роман Любомирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 47 XIII
21 Данчишин Соломія Григорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 41 XIV
22 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 37 XV
23 Костишин Ілля Михайлович Прикарпатський ВСЛ 11 32 XVI
24 Гнатюк Діана Романівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 31 XVII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top