JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 41,5 I
2 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 8 37,5 I
3 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 8 35,5 II
4 Копчук Аліна Олексанрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 35,5 II
5 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 32,5 II
6 Петрів Аліна Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 32,5 II
7 Мельник Марія Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 31 III
8 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 8 28,5 III
9 Когуч Ілона Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 27,5 III
10 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 24,5 III
11 Білоус Любов Миколаївна Добротівський НВК 8 24 III
12 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
13 Яремчук Михайло Іванович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 23 III
14 Лозинська Сніжана Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 22,5 IV
15 Остап'юк Василь Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 V
16 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 20,5 VI
17 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 20 VII
18 Пасєка Вікторія Миколаївна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 19,5 VIII-IX
19 Яремчук Вікторія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 19,5 VIII-IX
20 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 19 X
21 Талпаш Ольга Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 18 XI
22 Романюк Ольга Тарасівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 17,5 XII
23 Грабовецький Василь Михайлович Цуцилівський  НВК 8 17 XIII-XIV
24 Якубчак Софія Богданівна Волосівський  НВК 8 17 XIII-XIV
25 Передрук Зоряна Ігорівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 16,5 XV
26 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 16 XVI-XVII
27 Христан Іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 16 XVI-XVII
28 Бучак Анна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 15,5 XVIII-XIX
29 Підчимсаний Роман Степанович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 15,5 XVIII-XIX
30 Одокій Павло Володимирович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 15 XX
31 Павлюк Ольга Іванівна Волосівський  НВК 8 14,5 XXI-XXII
32 Ющук Христина Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 14,5 XXI-XXII
33 Вінтоняк Станіслав Мирославович Прикарпатський ВСЛ 8 13,5 XXIII
34 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 13 XXIV-XXVI
35 Миньо Катерина Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 13 XXIV-XXVI
36 Приймак Антоніна Віталіївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 13 XXIV-XXVI
37 Квітчук Давид Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 12,5 XXVII-XXVIII
38 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XXVII-XXVIII
39 Ковалюк Максим Васильович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 12 XXIX-XXX
40 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 12 XXIX-XXX
41 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський НВК 8 11,5 XXXI
42 Хімей Ліана Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 11 XXXII
43 Бойко Мар'ян Петрович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 9 XXXIII
44 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 7 XXXIV
45 Дмитрук Марія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 6 XXXV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Юречко Тетяна Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 41 I
2 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 36,5 I
3 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 35 I
4 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 32 II
5 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 32 II
6 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 9 31 II
7 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 9 30,5 II
8 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 30 II
9 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 29 II
10 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 28 II
11 Лавринович Анна Іванівна Надвірнянський ліцей 9 27 III
12 Сивінський Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 25,5 III
13 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 25 III
14 Шпинта Христина Володимирівна Надвірнянський ліцей 9 25 III
15 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 24,5 III
16 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 24,5 III
17 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 III
18 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 III
19 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянський ліцей 9 23 III
20 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 22,5 IV
21 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 22 V
22 Савчин Богдан Ігорович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 20 VI-VII
23 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 9 20 VI-VII
24 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 19 VIII-IX
25 Рудак Анастасія Андріївна Добротівський НВК 9 19 VIII-IX
26 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 18 X-XI
27 Марунчак Василина Василівна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 18 X-XI
28 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 17,5 XII-XIII
29 Струц Анна Володимирівна Делятинський НВК 9 17,5 XII-XIII
30 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 17 XIV-XV
31 Насадюк Іванна Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 17 XIV-XV
32 Передрук Владислав Богданович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 16,5 XVI-XVIII
33 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 16,5 XVI-XVIII
34 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 16,5 XVI-XVIII
35 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 16 XIX-XX
36 Вяхірєва Лідія Миколаївна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 16 XIX-XX
37 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XXI-XXII
38 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 9 14,5 XXI-XXII
39 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XXIII-XXIV
40 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 14 XXIII-XXIV
41 Бенюк Аліна Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 13 XXV-XXVI
42 Косюк Марія Ігорівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 13 XXV-XXVI
43 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 12,5 XXVII-XXVIII
44 Микитин Іван Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 12,5 XXVII-XXVIII
45 Тороус Ірина Михайлівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 10,5 XXIX
46 Дідик Богдан Іванович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 9 XXX-XXXII
47 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 9 XXX-XXXII
48 Веркалець Дарія Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 9 XXX-XXXII
49 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 8 XXXIII
50 Луцька Віта Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 5,5 XXXIV
51 Буній Богдан Ігорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 5 XXXV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 10 44 I
2 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 36 II
3 Андрушко Сергій Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 31 II
4 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 27 III
5 Гаврилюк Андріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 27 III
6 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 10 25 III
7 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 24,5 III
8 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 23,5 III
9 Дутчак Назар Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 23 III
10 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 21 IV-VI
11 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 21 IV-VI
12 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 21 IV-VI
13 Попович Михайло Миколайович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 20 VII
14 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 19 VIII
15 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 IX
16 Гаврилюк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 15,5 X
17 Охремчук Володимир Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 14 XI
18 Нагорняк Світлана Михайлівна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 13,5 XII
19 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 12,5 XIII
20 Кузюк Ірина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 12 XIV-XV
21 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 12 XIV-XV
22 Яворський Андрій Романович Делятинський НВК 10 11 XVI
23 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 10 10 XVII
24 Грицюк Анна-Діана Дмитрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 9,5 XVIII-XIX
25 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 9,5 XVIII-XIX
26 Бенюк Богдана Дмитрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 8 XX-XXII
27 Трач Діана Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 8 XX-XXII
28 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 8 XX-XXII
29 Михайлюк Христина Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 7 XXIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 39 I
2 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 36 II
3 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 11 35 II
4 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 30 III
5 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 27 III
6 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 25 III
7 Ковальчук Олександр Олегович Надвірнянський ліцей 11 25 III
8 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 23 III
9 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 21 IV
10 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 20 V
11 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 19 VI
12 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 11 18 VII
13 Карпенюк Юлія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 17 VIII-IX
14 Остапюк Петро Богданович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 17 VIII-IX
15 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 14 X-XII
16 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 14 X-XII
17 Рослик Юлія Володимирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 14 X-XII
18 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 13 XIII
19 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 12 XIV
20 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 11 XV
21 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 8 XVI
22 Голіней Адріан Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 7 XVII-XVIII
23 Нагорняк Мар'яна Василівна Делятинський НВК 11 7 XVII-XVIII
24 Втерковська Юлія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top