JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласWordPowPointExcelБалиКоеф.Зайняте місце
1 Іванішак Ірина Василівна Добротівська ЗОШ І-ІІ ст. 8 11 18 5,7 34,7 69,4 II
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 8 12 18,5 4,6 35,1 70,2 II
3 Гордіца Євген Володимирович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 6 1 3,9 10,9 21,8 IV
4 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 7,5 1 3,6 12,1 24,2 IV
5 Павлик Юрій Михайлович Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ 8 1 3 0,3 4,3 8,6 V

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласWordPowPointExcelБалиКоеф.Зайняте місце
1 Костів Роман Михайлович Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 9 10,5 29 7,1 46,6 93,2 I
2 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 9 15,5 21 9 45,5 91 I
3 Глуха Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 9 14,5 16,5 14,3 45,3 90,6 II
4 Вечер Максим Сергійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 9 11 0 16,5 27,5 55 II
5 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛіцей 9 7,5 17,5 0,9 25,9 51,8 II
6 Шваюк Андрій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 7 2 15,1 24,1 48,2 II
7 Петруняк Микола Ігорович Добротівська ЗОШ І-ІІ ст. 9 17 6,5 0,3 23,8 47,6 III
8 Савчук Степан Іг Делятинський НВК 9 5 14 1,8 20,8 41,6 III
9 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 9 2 7,7 18,7 37,4 III
10 Попович Нел ів Делятинський НВК 9 7,5 11 0 18,5 37 III
11 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 10,5 6 0,9 17,4 34,8 III
12 Дмитрук Марія Дмитрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 11,5 0,5 2,6 14,6 29,2 IV
13 Качанюк Олег Васильович Ліснотарновецький НВК 9 2 10 0 12 24 IV
14 Михайлюк Віталій Іванович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 9 8 2,5 0,9 11,4 22,8 IV
15 Пилип'юк Аліна Дмитрівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 7,5 0 3,6 11,1 22,2 IV
16 Микитин Іван Васильвич Ланчинська ЗОШ І-ІІ ст. 9 7,5 2 1,5 11 22 IV
17 Стебеляк Євген Назавизівська ЗОШ І-ІІІст 9 6,5 2 2,1 10,6 21,2 V
18 Осташук Вадим Тарасович Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 3,5 1,5 3,9 8,9 17,8 V
19 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 9 5,5 1 1,7 8,2 16,4 VI
20 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5 1 2,1 8,1 16,2 VI
21 Федорович Валентин Іванович Цуцилівський НВК 9 2 4,5 0,6 7,1 14,2 VII
22 Луцюк Владислав Васильович Волосівський НВК 9 2 2 3 7 14 VII
23 Кіщук Віталій Мирославович Делятинський НВК 9 4,5 1,5 0,9 6,9 13,8 VIII
24 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5 1,5 0,3 6,8 13,6 VIII
25 Вяхірева Лідія Миколаївна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5,5 0,5 0 6 12 IX
26 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 3,5 0 2,3 5,8 11,6 X
27 Кухарчук Мар'яна Володимирівна Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ 9 4,5 1 0,3 5,8 11,6 X
28 Минда Неоніла Василівна Тисменичанська ЗОШ 9 5,5 0 0 5,5 11 XI
29 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська ЗОШ І-ІІ ст. 9 4,5 0 0,8 5,3 10,6 XI
30 Тимінський Андрій Васильович Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 4 0,5 0,4 4,9 9,8 XII
31 Гуцуляк Олег Ігорович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 9 4,5 0 0,2 4,7 9,4 XII
32 Кецман Євгенія Юріївна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 3,5 0,5 0,5 4,5 9 XIII
33 Косюк Іван Ігорович Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст 9 2,5 0 1,9 4,4 8,8 XIV
34 Хопта Віола Андріївна Тисменичанська ЗОШ 9 2 1,5 0,6 4,1 8,2 XIV
35 Дмитрюк Тетяна Володимирівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 9 3 0,5 0,5 4 8 XV
36 Гонтарюк Сніжанна Іванівна  Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 4 0 0 4 8 XV
37 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ 9 3 0 0,6 3,6 7,2 XVI
38 Джигіта Христина Андріївна ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 9 2 1 0 3 6 XVII
39 Кухарук Квітослава Андріївна  Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 9 1,5 0,5 0,3 2,3 4,6 XVIII
40 Бойко Павло Іванович КраснянськаЗОШІ-ІІІст 9 1,5 0 0 1,5 3 XIX
41 Кузюк Іван Миколайович Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 0 0 0,9 0,9 1,8 XX
42 Бабійчук Жанна Василівна Молодківська ЗОШІ-ІІІст 9 0 0 0,3 0,3 0,6 XXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласWordPow PointExcelAccessБалиКоеф.Зайняте місце
1 Хім'як Максим Миколайович Надвірнянський ліцей 10 10 14 1,8 1,2 27 54 III
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 10 4 20 2,3   26,3 52,6 III
3 Ватрусенко Олександр Андрійович Надвірнянський ліцей 10 0 19,9 1,2   21,1 42,2 III
4 Андрушко Сергій Васильович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 7 4,5 2,5   14 28 IV
5 Мельник Ірина Романівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 10 8 2,2 0,7   10,9 21,8 IV
6 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 3,5 3 2,5   9 18 V
7 Слюсарчук Остап Ігорович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 6 2 0   8 16 V
8 Дем`янчук Олександр Романович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 4,5 2,3 0,4   7,2 14,4 VI
9 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 2,5 4 0,2   6,7 13,4 VI
10 Хабайлюк Василь Миколайович Волосівський НВК 10 4,5 1,2 0,2 0,2 6,1 12,2 VII
11 Дмитрук Олег Ярославович Ліснотарновецький НВК 10 3 1,8 0,4   5,2 10,4 VIII
12 Паламарчук Ярослав Романович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 0 2 2,4   4,4 8,8 IX
13 Грига Наталія Ярославівна ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 10 1,5 1,1 0,4 0,1 3,1 6,2 X
14 Попович Мар'ян Петрович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 0,5 2,2 0,1   2,8 5,6 XI
15 Зіняков Олександр Павлович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 0 2,5 0   2,5 5 XII
16 Маслій Руслан Михайлович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 2 0 0   2 4 XIII
17 Супрученко Артем Анатолійович Прикарпатський ВСЛіцей 10 0 1 0,2   1,2 2,4 XIV
18 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 0 1,1 0   1,1 2,2 XV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласWordPow PointExcelAccessБалиКоеф.Зайняте місце
1 Данилюк Ольга Дмитрівна Надвірнянський ліцей 11 4,5 3 11,9 3,6 23 46 II
2 Чіх Богдан Іванович Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 11 2,5 11,5 1,4 6,9 22,3 44,6 III
3 Хопта Назарій Володимирович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 11 6,5 14 0,9   21,4 42,8 III
4 Гедзик Іван Іванович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 11 0 2,8 8,4 2,2 13,4 26,8 IV
5 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 9 3,8 0   12,8 25,6 IV
6 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 4,5 3,8 0   8,3 16,6 V
7 Лозяк Вікторія Андріївна КраснянськаЗОШІ-ІІІст 11 5,5 1,6 0,1   7,2 14,4 V
8 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 5,5 1,2 0,3   7 14 V
9 Семанюк Віталій Богданович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ 11 4 2,6 0,2   6,8 13,6 VI
10 Мельник Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 3 1,8 1 0,9 6,7 13,4 VI
11 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 2 2,1 2,6 0 6,7 13,4 VI
12 Давидюк Руслана Василівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 0 3,6 1,7   5,3 10,6 VII
13 Дячук Мар'яна Ярославівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 3,5 1,8 0   5,3 10,6 VII
14 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 11 1 1 1,3 0 3,3 6,6 VIII
15 Гуцуляк Анна Петрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 1,5 1 0,2   2,7 5,4 IX
16 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський НВК 11 0,5 0 0   0,5 1 X
17 Дубінський  Анатолій Анатолійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 0 0 0,4   0,4 0,8 XI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top