JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 7 37 I
2 Северилова Златомира Степанівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 30 II
3 Дем'янчук Ірина Романівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 27 II
4 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 27 II
5 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 27 II
6 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 26 III
7 Пилиняк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 26 III
8 Плитус Андрій Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 23 III
9 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 21 III
10 Шовгенюк Христина Петрівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 20,5 III
11 Поп'юк Божена Віталіїана Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 19 IV
12 Риндич Юлія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 19 IV
13 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 19 IV
14 Зьола Юлія Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 17 V
15 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 17 V
16 Парфанович Юлія Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 17 V
17 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 7 16 VI
18 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 16 VI
19 Білінська Яна Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 15 VII
20 Герба Валентина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 15 VII
21 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 15 VII
22 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 14,5 VIII
23 Шкрум Юрій Юрійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 12 IX
24 Лахва Наталія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 11 X
25 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 11 X
26 Крайлюк Інна Миколаївна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 10 XI
27 Труфан Володимир Цуцилівський  НВК 7 10 XI
28 Дячук Андрій Володимирович Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 10 XI
29 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 9 XII
30 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 9 XII
31 Лопатчук Іван Петрович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 7 8 XIII
32 Данілова Аліна Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 7 XIV
33 Сіщук Анастасія Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XIV
34 Панівник Михайло Васильович Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 6 XV
34 Мельник Валентина Романівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 4 XVI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 8 32 II
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 8 22,5 III
3 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 17,5 IV
4 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 8 16,5 V
5 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 16 V
6 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 15 VI
7 Зубко Ольга Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 12,5 VII
8 Процак Михайло Степанович Надвірнянський ліцей 8 11,5 VIII
9 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 11 IX
10 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 10,5 X
11 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 10 XI
12 Гринішак Софія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XII
13 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XII
14 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 8 XIII
15 Кузьмин Мар'яна Юріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XIII
16 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 8 7,5 XIV
17 Мельник Ольга Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 7,5 XIV
18 Бойчук Христина Анатоліївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 7 XV
19 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XV
20 Микитин Каміла Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 7 XV
21 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 7 XV
22 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 6,5 XVI
23 Косюк Валентина Орестівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XVII
24 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XVII
25 Остап'юк Василь Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XVII
26 Озорович Христина Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5,5 XVIII
27 Цапей Юля Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 5,5 XVIII
28 Щербан Ангеліна Степанівна Цуцилівський  НВК 8 5,5 XVIII
29 Божак Василь Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 5 XIX
30 Чопенко Михайло Вікторович Прикарпатський ВСЛ 8 5 XIX
31 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 4,5 XX
32 Городенко Віра Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXI-XXII
33 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 4 XXI
34 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновецький НВК 8 4 XXI-XXII
35 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 8 3,5 XXII
36 Угорчук Микола Миколайович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 3,5 XXIII
37 Рудницький Володимир Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XXIII
38 Василишин Діана Богданівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 2,5 XXIV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 9 17,5 IV
2 Демянчук Олександр Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 16 V
3 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 16 V
4 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 14 VI
5 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 13,5 VI
6 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 12,5 VII
7 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 9 12 VII
8 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 9 12 VII
9 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 9 9 VIII
10 Джигіта Христина Андріївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 9 VIII
11 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 7 IX
12 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 7 IX
13 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 7 IX
14 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 7 IX
15 Лесюк Василь Романович Надвірнянський ліцей 9 7 IX
16 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 6,5 IX
17 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 6,5 IX
18 Насадюк Іванна Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 X
19 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 X
20 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 5 X
21 Харишак Руслана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 5 X
22 Молдавчук Валентина Переріслянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5 X
23 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 4,5 XI
24 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 4 XI
25 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 4 XI
26 Гречанюк Христина Дмитрівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 4 XI
27 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 4 XI
28 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 9 4 XI
29 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 9 4 XI
30 Мигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 4 XI
31 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 3,5 XII
32 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 3,5 XII
33 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 3,5 XII
34 Осташук Назар Орестович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 3 XIII
35 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 3 XIII
36 Бондарь Ростислав Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 3 XII
37 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 2,5 XIII
38 Василишин Лідія Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 2,5 XIII
39 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XIV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 10 42,5 I
2 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 10 42 II
3 Тимчук марія Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 18,5 III
4 Андрусяк Наталія Ярославівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 12,5 IV
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 9 V-VI
6 Дердюк Юлія Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 9 V-VI
7 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 8,5 VII
8 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 10 8 VIII-IX
9 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 8 VIII-IX
10 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 7,5 X
11 Бучковська Юлія Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 7 XI-XII
12 Попович Євген Андрійович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 7 XI-XII
13 Легоняк Анастасія Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 6 XIII
14 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 5,5 XIV
15 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 5 XV-XVI
16 Палійчук Іванна Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 5 XV-XVI
17 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 4 XVII
18 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 3 XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 11 39,5 I
2 Горганюк Оксана Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 14,5 IV
3 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 14 IV
4 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 13 V
5 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 12 V
6 Бойко Марина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 9,5 VI-VII
7 Гнатюк Діана Романівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 9,5 VI-VII
8 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 8,5 VIII
9 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 11 8 IX-X
10 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 8 IX-X
11 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 7 XI
12 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XII-XIII
13 Шовгенюк Марія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XII-XIII
14 Михайлюк Юлія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 5,5 XIV
15 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 2,5 XV

Коментарі   

0 #5 Адмін 16.11.2017, 11:00
Публікація протоколу може затримуватися в зв’язку з технічними обставинами.
Цитата
0 #4 результати 13.11.2017, 18:25
коли будут?
Цитата
0 #3 Адам 13.11.2017, 17:58
Чому немає результатів
Цитата
0 #2 Богдан 13.11.2017, 17:15
чому затримуєте результати
Цитата
0 #1 Єлизавета Гончар 13.11.2017, 16:59
А коли будуть результати?
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top