JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянська ліцей 8 45 I
2 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянська ліцей 8 43 II
3 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 38 III
4 Романюк Ольга Тарасівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 37 III
5 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 33 III
6 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 31 IV
7 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 30 V
8 Гуцуляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 29 VI-VII
9 Одокій Павло Володимирович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 29 VI-VII
10 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 8 28 VIII-X
11 Іванішак Марія Олексіївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 28 VIII-X
12 Мельниченко Роман Андрійович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 28 VIII-X
13 Передрук Зоряна Ігорівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 27 XI
14 Гуменюк Тарас Назарович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 25 XII-XIII
15 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 25 XII-XIII
16 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 24 XIV-XVI
17 Лозинський Любомир Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 24 XIV-XVI
18 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 24 XIV-XVI
19 Гнатишин Андріана Ігорівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 23 XVII-XIX
20 Данилюк Соломія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 23 XVII-XIX
21 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 23 XVII-XIX
22 Федорук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 22 XX
23 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 21 XXI
24 Рудницький Володимир Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 19 XXII
25 Левкун Олег Петрович Прикарпатський ВСЛ 8 18 XXIII
26 Базюк Мирослава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 17 XXIV-XXVI
27 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 17 XXIV-XXVI
28 Костик Анастасія Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 17 XXIV-XXVI
29 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 16 XXVII
30 Лукач Ромиан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 15 XXVIII-XXIX
31 Христан Іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 15 XXVIII-XXIX
32 Бенюк Роксолана Петрівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 13 XXX-XXXII
33 Гнатишак Христина Василівна Добротівський НВК 8 13 XXX-XXXII
34 Щербан Ярослав Ярославович Цуцилівський  НВК 8 13 XXX-XXXII
35 Малий Остап Васильович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 12 XXXIII
36 Струц Марта Юріїівна Делятинський НВК 8 11 XXXIV
37 Дзебчук Яна Мирославівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 10 XXXV-XXXVI
38 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 XXXV-XXXVI
39 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 8 XXXVII
40 Михальчук Андрій Ярославович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XXXVIII
41 Янцюк Софія Романівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XXXIX
42 Сіщук Уляна Михайлівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XL

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Антонюк Ярина Олегівна Надвірнянська ліцей 9 65,5 I
2 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянська ліцей 9 60 II
3 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянська ліцей 9 57 II
4 Іроденко Андрій Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 50 III
5 Гонтарюк Сніжанна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 48 III
6 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 47 III
7 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 45 III
8 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 9 42 III
9 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 39 III
10 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 35 III
11 Жолобчук Владислав Михайлович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 32 IV-VII
12 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 32 IV-VII
13 Федорів Вікторія Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 32 IV-VII
14 Кіндраш Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 32 IV-VII
15 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 27,5 VIII
16 Горішна Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 27 IX
17 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 26 X
18 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 25 XI
19 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 21 XII
20 Кузюк Іван Миколайович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 19 XII-XIV
21 Ткачук Ігор Ілліч Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 19 XII-XIV
22 Гриняк Катерина Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 18 XV
23 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XVI-XVIII
24 Насадюк Тетяна Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XVI-XVIII
25 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 9 16 XVI-XVIII
26 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 15 XIX-XII
27 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 15 XIX-XII
28 Іванців Роксолана Степанівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 15 XIX-XII
29 Копчук Михайло Іванович Прикарпатський ВСЛ 9 15 XIX-XII
30 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 14,5 XXIII
31 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 9 14 XXIV-XXV
32 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 14 XXIV-XXV
33 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 9 13,5 XXVI
34 Рудак Діана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 12 XXVII
35 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XXVIII-XXIX
36 Савко Андрій Михайлович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XXVIII-XXIX
37 Гандзюк Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 10 XXX
38 Вовчук тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 9 XXXI-XXXV
39 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 9 XXXI-XXXV
40 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 9 XXXI-XXXV
41 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 9 XXXI-XXXV
42 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 9 XXXI-XXXV
43 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 7 XXXVI
44 Писклинець Володимир Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 5 XXXVII-XXXVIII
45 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 5 XXXVII-XXXVIII
46 Дмитрюк Тетяна Володимирівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 1,5 XXXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянська ліцей 10 57,5 I
2 Гаврилюк Адріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 41,5 II
3 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянська ліцей 10 41,5 II
4 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 10 29 IV
5 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 28 V-VI
6 Гаврилюк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 28 V-VI
7 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 26,5 VII
8 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 26 VIII
9 Капчук Софія Ярославівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 24,5 IX
10 Попович Леся Володимирівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 23,5 X
11 Бартошек Володимир Володимирович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 23 XI
12 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянська ліцей 10 22,5 XII
13 Дутчак Леся Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 22 XIII
14 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 21,5 XIV
15 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 19,5 XV
16 Дяченко Тарас Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 17 XVI-XVIII
17 Попович Михайло Миколайович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 17 XVI-XVIII
18 Степанюк Маря'на Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 17 XVI-XVIII
19 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 XIX
20 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 16 XX-XXII
21 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 10 16 XX-XXII
22 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 10 16 XX-XXII
23 Грицюк Анна-Діана Дмитрвна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 15,5 XXIII
24 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 14,5 XIV
25 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 14 XXV-XXVI
26 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 14 XXV-XXVI
27 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 12 XXVII
28 Томашик Марина Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 9 XXVIII
29 Шерстій Надія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 5 XXIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 72 I
2 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 40,5 II
3 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 36,5 III
4 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 34 III
5 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 33 III
6 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 28 IV
7 Тріщук Денис Русланович Надвірнянська ліцей 11 26,5 V
8 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 11 25,5 VI-VIII
9 Питлюк Сергій Тарасович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 25,5 VI-VIII
10 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 25,5 VI-VIII
11 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 25 IX
12 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 22 X
13 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 20 XI
14 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 19,5 XII
15 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 19 XIII
16 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 18,5 XIV
17 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 18 XV
18 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 17 XVI
19 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 16 XVII
20 Кіселюк Назарій Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 10 XVIII
21 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 9,5 XIX
22 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 9 XX-XXI
23 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 9 XX-XXI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top