JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балів (теор.)Кількість набраних балів (прак.)Кількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 23 52 75 I
2 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 24 40 64 II
3 Слободян Лідія Павлівна Делятинський НВК 10 26 27 53 III
4 Савак Петро Борисович Прикарпатський ВСЛ 10 18 32 50 III
5 Мельник Ірина Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 28   28 IV
6 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 26   26 V-VI
7 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 26   26 V-VI
8 Калабайда Тетяна Петрівна Ліснотарновицький НВК 10 23   23 VII
9 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 21   21 VIII
10 Савчин Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 13   13 IX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балів (теор.)Кількість набраних балів (прак.)Кількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 31 60 91 I
2 Іванишин Іванна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 27 60 87 II
3 Голіней Наталія Миколаївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 27 50 75 III
4 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 34 40 74 III
5 Шовгенюк Людмила Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 19 40 49 IV
6 Атаманюк Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 22 25 45 IV
7 Семеняк Юрій Любомирович Прикарпатський ВСЛ 11 14 30 44 V
8 Поварчук Любов Сергіївна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 17 20 37 VI
9 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 16 20 36 VII
10 Кас'янчук Олексій Іванович Делятинський НВК 11 27 15 32 VIII
11 Томин Ірина Іванівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 17 10 27 IX
12 Яремчук Вікторія Володимирівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 21   21 X
13 Губило Оксана Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 19   19 XI
14 Бігун Вікторія Миколаївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 18   18 XII-XVI
15 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 18   18 XII-XVI
16 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 18   18 XII-XVI
17 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 18   18 XII-XVI
18 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 10 8 18 XII-XVI
19 Вірста Дмитро Михайлович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 17   17 XVII
20 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 16   16 XVIII-XIX
21 Шовгенюк Марія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 16   16 XVIII-XIX
22 Дронюк Олеся Василівна Надвірнянська ліцей 11 15   15 XX-XXII
23 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 11 15   15 XX-XXII
24 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 11 15   15 XX-XXII
25 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 14   14 XXIII
26 Лавринович Уляна Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 11   11 XXIV
27 Мандзюк Марія Михайлівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 9   9 XXV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top