JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 22 I
2 Савчук Антон Дмитрович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 20,5 II
3 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 5 20 II
4 Сідляр Тетяна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 18,5 III
5 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 18 III
6 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 16 III
7 Котюк Марія Петрівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 5 15 IV
8 Якубів Олег Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 15 IV
9 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 5 14,5 V
10 Клекот оксана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 13,5 VI
11 Нечай Ольга Олександріівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 13,5 VI
12 Рендзяк Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 13,5 VI
13 Герилюк Дарина Віталіївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 13 VII
14 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 12,5 VIII
15 Андрусяк Діана Петрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 12 IX
16 Маковійчук Аліна Миколаївна Добротівський НВК 5 12 IX
17 Хопта Маргарита Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 12 IX
18 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 5 11,5 X
19 Гуменюк Василь Романович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 11,5 X
20 Лисак Яна Романівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 5 11,5 X
21 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 5 11,5 X
22 Самборський Олексій Петрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 11,5 X
23 Юрейчук Соломія Степанівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 11,5 X
24 Юркевич Софія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 11,5 X
25 Герей Христина Петрівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 5 10 XI
26 Каратніцька Анна Зеновіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 9,5 XII
27 Пилипій Юлія Володимирівна Делятинський НВК 5 8,5 XIII
28 Рудницький Михайло Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 5 8,5 XIII
29 Нищей Віталій Ігорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 7,5 XIV
30 Синяк Вікторія Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 7,5 XIV
31 Дубницька Ольга Михайлівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 5 7 XV
32 Римарук Андріана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 6,5 XVI
33 Шестерняк Мар'яна Володимирівна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 5 4,5 XVII
34 Фірка Владислав Михайлович Стримбівська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 4,5 XVII

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 26 I
2 Слободян Андрій Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 22 II
3 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 20 II
4 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 18 III
5 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 18 III
6 Михасюк Тетяна Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 17 III
7 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 17 III
8 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський  НВК 6 17 III
9 Ганиш Юліанна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 16 III
10 Стельмащук Давид Юрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 16 III
11 Шпитко Ірина Тарасівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 15 III
12 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 6 14 IV
13 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 14 IV
14 Яворська Аліна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 14 IV
15 Павлюк Єлизавета Тарасівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 13,5 V
16 Худецький Олександр Олегович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 13,5 V
17 Байдюк Христина Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 13 VI
18 Голубко Олег Сергійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 12 VII
19 Гуш Ксенія Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 12 VII
20 Грищук Вікторія Андріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 11 VIII
21 Данилюк Софія Іванівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 11 VIII
22 Павлечко Катерина Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 11 VIII
23 Яремчук Софія Русланівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 11 VIII
24 Бондарук Леся Любомирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 10,5 IX
25 Волочій Софія Богданівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 10 X
26 Осташук Анна Орестівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 10 X
27 Федак Тетяна Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 10 X
28 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський  НВК 6 9 XI
29 Татарчук Ангеліна Андріївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 9 XI
30 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 9 XI
31 Білоус Софія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 8 XII
32 Гекманюк Діана Михайлівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 8 XII
33 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XII
34 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський НВК 6 7 XIII
35 Кметюк Аліна Василівна Добротівський НВК 6 6 XIV
36 Вівчарик Анастасія Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XV

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 25 I
2 Квітчук Андріан Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 20 II
3 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 20 II
4 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 19 III
5 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 19 III
6 Тарасюк Христина Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 19 III
7 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 18 III
8 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 18 III
9 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 18 III
10 Грицюк Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 17,5 IV
11 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 17 V
12 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський НВК 7 16,5 VI
13 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 16,5 VI
14 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 7 16,5 VI
15 Гринаджук Наталія Іванівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 16 VII
16 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 7 15 VIII
17 Коваль Віра Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 13,5 IX
18 Лахва Наталія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 IX
19 Пшеничка Ждана Сергіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 IX
20 Морчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 13,5 IX
21 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 13 X
22 Вульчин Анна Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 12,5 XI
23 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 12,5 XI
24 Воляк Павло Васильович Ліснотарновицький НВК 7 12 XII
25 Пирожук Христина Василівна Білозоринська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 12 XII
26 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 11,5 XIII
27 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 11,5 XIII
28 Олексюк Тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 11 XIV
29 Гуменюк Анна Володимирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 10,5 XV
30 Данілова Аліна Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 10,5 XV
31 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 10 XVI
32 Жолобчук Марія Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 10 XVI
33 Семенюк Юлія Юріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 9 XVII
34 Яремчук Христина Русланівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 7 7,5 XVIII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 29,5 I
2 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянська ліцей 8 26,75 II
3 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 8 26,25 II
4 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 25,25 II
5 Гвоздянчук Ярослав Володимирович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
6 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
7 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 23 III
8 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 22,75 III
9 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 22,5 III
10 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 III
11 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 21,5 III
12 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 21,5 III
13 Ломпас Соломія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 21,25 IV
14 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 20,75 V
15 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 20,25 VI
16 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 20,25 VI
17 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 8 20 VII
18 Жмур Анастасія Віталіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 19,75 VIII
19 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 19,5 IX
20 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 18,25 X
21 Струц Марта Юріївна Делятинський НВК 8 17,5 XI
22 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 17,25 XII
23 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 16,75 XIII
24 Ковцуняк Руслана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 15,75 XIV
25 Лозинська Сніжана Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 15,5 XV
26 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 15 XVI
27 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 14,25 XVII
28 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 14,25 XVII
29 Максим'юк Христина Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 13,5 XVIII
30 Сіщук Уляна Михайлівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 12,75 XIX
31 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 8 12 XX
32 Волошинюк Михайло Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 10,5 XXI
33 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 9 XXII
34 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 6 XXIII
35 Бровчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 5,25 XXIV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 41 I
2 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 40 II
3 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 37 II
4 Климковецький Мар"ян Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 36,5 II
5 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 36 II
6 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 35 III
7 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 33 III
8 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 32,5 III
9 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 9 31 III
10 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянська ліцей 9 30,5 III
11 Сіщук Софія Віталіївна Надвірнянська ліцей 9 29 III
12 Бондар Ростислав Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 28 IV
13 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 28 IV
14 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 27,5 V
15 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 27,5 V
16 Дем'янець Сніжанна Володимирівна Цуцилівський  НВК 9 27 VI
17 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 27 VI
18 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 26,5 VII
19 Пилип'юк Аліна Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 26,5 VII
20 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 26 VIII
21 Горішна Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 26 VIII
22 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 25,5 IX
23 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 25 X
24 Харишак Руслана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 25 X
25 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 XI
26 Романіщак Уляна Богданівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 XII
27 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 23 XII
28 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 21 XIV
29 Балабан Аліна Юріївна Добротівський НВК 9 20 XV
30 Добжинецький Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 20 XV
31 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 20 XV
32 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 19,5 XXI
33 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 19,5 XXI
34 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 18 XXII
35 Луців Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 17,5 XXIII
36 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 17,5 XXIII
37 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 14 XXIV
38 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 13 XXV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 29,5 I
2 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянська ліцей 10 27 II
3 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 27 II
4 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 25,5 III
5 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 10 25 III
6 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 24,5 III
7 Герба Богдана Володимирівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 21 III
8 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 19,5 IV
9 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 19,5 IV
10 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 19 V
11 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 18 VI
12 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 17 VII
13 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 16 VIII
14 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський НВК 10 16 VIII
15 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 16 VIII
16 Гунд Ольга Ігорівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 14,5 IX
17 Вишенько Дмитро Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 14 X
18 Петрицюк Наталія Миколаївна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 14 X
19 Пирожук Ольга Романівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XI
20 Гайдаш Ілона василівна Ліснотарновицький НВК 10 9,5 XII
21 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 6 XIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 40 I
2 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 33 II
3 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 32 II
4 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 29 III
5 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 27 III
6 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 27 III
7 Дронюк Олеся Василівна Надвірнянська ліцей 11 26 III
8 Середюк Оксана Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 26 III
9 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 23 IV
10 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 23 IV
11 Дяченко Анна Романівна Делятинський НВК 11 22 V
12 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 18 VI
13 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 17,5 VII
14 Гусля Яна-Марія Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 17 VIII
15 Демидюк Марія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 17 VIII
16 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 17 VIII
17 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 11 16 IX
18 Сидорук Ольга Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 10 X
19 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 8,5 XI
20 Бабчук Марія Тарасівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 5 XII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top