JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласЗайняте місце
1 Бойко Тетяна Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 I
2 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 II
3 Яремчук Вікторія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 II
4 Дем'янчук Валентина Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 III
5 Мельник Андріана Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 III
6 Циб Даніелла Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 III
7 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 IV
8 Півторак Микола Васильович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 IV
9 Сенатович Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 IV
10 Карпенко Яна Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 7 IV
11 Городенко Віра Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 V
12 Семчук Софія Вікторівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 V
13 Толстікова Вікторія Андріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 V
14 Шовгенюк Іванна Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 V
15 Яцюк Василь Володимирович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 V
16 Адамик Надія Богданівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 VI
17 Андрусяк Юлія Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 VI
18 Дмитрук Віталій Андрійович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 VI
19 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 VI
20 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 6 VI
21 Луцька Віта Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 VI
22 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 VI
23 Онуфрак Марія Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 VI
24 Петрів Аліна Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 VI
25 Пирожук Денис Ярославаович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 VI
26 Сербенюк Олександр Анатолійович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 VI
27 Хламова Влада Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 VI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласЗайняте місце
1 Бойко Соломія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 I
2 Хопта Оксана Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 I
3 Попович Мирослава Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 II
4 Кобзей Тетяна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 9 II
5 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 III
6 Дидичин Соломія Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 III
7 Чупринюк Тетяна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 III
8 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 IV
9 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 IV
10 Цюцюра Роксолана Романівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 IV
11 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 IV
12 Балацко Неля Ігорівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 V
13 Білейчук Тетяна Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 V
14 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 V
15 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 V
16 Половко Юліана Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 V
17 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 VI
18 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 9 VI
19 Заяць Інна Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 VI
19 Іваночко Марія-Анна Юріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 VI
19 Іто Каріна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 VI
19 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 VI
19 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 VI
19 Лайщук Анна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 VI
19 Онуфрак Катерина Дмитрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 VI
19 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 VI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top