JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

3 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце
1 Костик Олександра Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 3 38 I
2 Баран Ілона Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 37 II
3 Дем'янчук Анастасія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 36 III
4 Вацик Максим Дмитрович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 3 35 IV
5 Мельник Віра Юріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 34 V
6 Кінашевський Тарас Олексійович Добротівський НВК 3 33 VI
7 Огерук Катерина Степанівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 3 33 VI
8 Тимканич Євген Віталійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 3 33 VI
9 Фіняк Платон Андрійович Делятинський НВК 3 33 VI
10 Півторак Андрій Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 33 VI
11 Дзебчук Тарас Іванович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 3 32 VII
12 Іваночко Микола Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 3 32 VII
13 Рослик Вадим Володимирович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 3 32 VII
14 Фокшей Тарас Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 32 VII
15 Шулятицька Софія Романівна Цуцилівський  НВК 3 32 VII
16 Синяк Богдана Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 3 31 VIII
17 Гугляк Ангеліна Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 3 30 IX
18 Дудишин Михайло Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 30 IX
19 Зінько Ігор Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 3 30 IX
20 Кернаджук Тимофій Петрович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 3 29 X
21 Ткачівський Денис Іванович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 3 29 X
22 Панько Уляна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 3 28 XI
23 Михайлюк В'ячеслав Федорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 27 XII
24 Олексюк Володимир Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 3 27 XII
25 Хопта Валентина Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 3 27 XII
26 Цюрак Максим Миколайович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 26 XIII
27 Осташ Антоніна Каміннецька ЗОШ І-ІІІ ст. 3 26 XIII
28 Сугай Сергій Анатолійович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 3 24 XIV
29 Гурмак Дарина Любомирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 3 20 XV
30 Щерб'юк Олег Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 19 XVI
31 Гандзюк Володимир Іванович Назавизівська ЗОШ І ст. 3 18 XVII
32 Тимінська Надія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 3 18 XVII
33 Олінчинська Тетяна Битківська ЗОШ І ст. №1 3 17 XVIII
34 Дидичин Богдан Миколайович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 3 14 XIX
35 Насадюк Софія Дмитрівна Лісновелесницька ЗОШ І ст. 3 13 XX
36 Приведенець Андрій Степанович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 3 13 XXI
37 Двуліт Ольга Анатоліївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 3 12 XXII
38 Маслій Віталій Ігорович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 3 12 XXII
39 Гнатишин Кароліна Тарасівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 11 XXIII
40 Лозинська Ангеліна Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 3 11 XXIII
41 Сорока Мар'яна Ігорівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 3 10 XXIV
42 Паньків Наталія Володимирівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 3 8 XXV

4 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце
1 Андрусяк Діана Петрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 39 I
2 Поштар Михайло Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 38 II
3 Дем'янчук Софія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 37 III
4 Ковалюк Владислава Святославівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 4 37 III
5 Огерук Каріна Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 4 37 III
6 Плошенко Михайло Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 37 III
7 Дем'янчук Олексій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 4 36 IV
8 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновецький НВК 4 36 IV
9 Півторак Остап Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 4 36 IV
10 Галик Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 35 V
11 Пирожук Вероніка Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 4 35 V
12 Бідочка Ольга Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 34 VI
13 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 4 34 VI
14 Глушак Владислав Васильович Назавизівська ЗОШ І-III ст. 4 34 VI
15 Грабовецька Яна Романівна Мирненська ЗОШ І ст. 4 34 VI
16 Лозинська Віталія Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 4 34 VI
17 Міщук Владислав Ігорович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 4 34 VI
18 Нищей віталій Ігорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 34 VI
19 Тимінський Михайло Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 4 34 VI
20 Гирилюк Дарина Віталіївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 4 33 VII
21 Кінашевська Олеся Олексіївна Добротівський НВК 4 32 VIII
22 Риндер Владислав Романович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 4 32 VIII
23 Хопта Маргарита Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 32 VIII
24 Щербюк Аліна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 4 32 VIII
25 Курчук Вікторія Ярославівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 4 31 IX
26 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 4 31 IX
27 Вінтоняк Денис Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 31 IX
28 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський  НВК 4 29 X
29 Клюшта Софія Павлівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 4 29 X
30 Яремчук Мар'яна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 4 29 X
31 Придатко Валерія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 4 28 XI
32 Шпитко Петро Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 4 28 XI
33 Воробець Владислав Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 4 27 XII
34 Навродський Констянтин Каміннецька ЗОШ І-ІІ ст. 4 27 XII
35 Романюк Назар Васильович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 4 26 XIII
36 Киселюк Роман Васильович Делятинський НВК 4 22 XIV
37 Гресько Євгеній Романович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 21 XV
38 Дудурін Олександр Богданович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 4 21 XV
39 Сядро Ольга Андріївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 4 21 XV
40 Лесюк Любомир Миколайович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 4 11 XVI
41 Синоверський Святослав Андрійович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 4 5 XVII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top