JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 5 32 I
2 Ганиш Юліана Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 28 II
3 Данилюк Софія Іванівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 5 28 II
4 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 5 28 II
5 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 27 III
6 Нагорний Ростислав Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 26 IV
7 Гуменюк Руслана Сергіївна Делятинський НВК 5 23 V
8 Шваюк Денис Іванович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 23 V
9 Яремчук Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 23 V
10 Луців Андрій Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 5 23 V
11 Михайлюк Ніна Миколаївна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 22 VI
12 Литвак Софія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 21 VII
13 Пліщук Сергій Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 21 VII
14 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський  НВК 5 21 VII
15 Сіщук Софія Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 21 VII
16 Кушнірук Богдан Степанович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 20 VII
17 Гегна Максим Русланович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 5 19 IX
18 Дідик Ігор Мирославович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 19 IX
19 Ковальчишин Максим Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 5 19 IX
20 Баран Анастасія Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 18 X
21 Марчук Эвгенія Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 18 X
22 Федак Тетяна Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 18 X
23 Білоус Андрій Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 15 XI
24 Нагорняк Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 15 XI

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 33 I
2 Половко Ганна Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 32 II
3 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 30 III
4 Молдавчук Вікторія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 29 IV
5 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 26 V
6 Бариляк Назар Романович Цуцилівський  НВК 6 25 VI
7 Будзак Андрій Андрій Андійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 25 VI
8 Ковалюк Анастасія Андріївнан Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 25 VI
9 Остап'юк Юлія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 25 VI
10 Герба Валентина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 24 VII
11 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський НВК 6 24 VII
12 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 24 VII
13 Квітчук Андріан Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 23 VIII
14 Мала Анна Василівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 23 VIII
15 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 23 VIII
16 Бойко Марія Андріївна Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 23 VIII
17 Клим'юк Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 22 IX
18 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 22 IX
19 Пшеничка Ждана Степанівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 22 IX
20 Галич Христина Василівна Делятинський НВК 6 20 X
21 Козьмин Вікторія Вікторівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 19 XI
22 Луців Наталія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 19 XI
23 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 19 XI
24 Іванюк Ольга Степанівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 16 XII
25 Юрчило Роксолана Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16 XII
26 Лобач Христина Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 12 XIII
27 Насадюк Інна Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 10 XIV

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 31 I
2 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 26 II
3 Андрусяк Юлія Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 25 III
4 Дячук Вікторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 25 III
5 Гвоздянчук Ярослав Володимирович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 22 IV
6 Бучак Анна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 21 V
7 Гунерська Яна Василівна Ліснотарновицький НВК 7 21 V
8 Дідик Назарій Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 21 V
9 Заліська Віталія Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 21 V
10 Катрич Вікторія Богданівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 21 V
11 Ковалюк Андрій васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 21 V
12 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 21 V
13 Гаврилюк Аліна Богданівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 21 V
14 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 20 VI
15 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 19 VII
16 Приймак Антоніна Віталіївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 19 VII
17 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 18 VIII
18 Сіщук Уляна Михайлівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 18 VIII
19 Білінкевич Віталія Михайлівна Делятинський НВК 7 17 IX
20 Мельничук Аліна Юрівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 17 IX
21 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 16 X
22 Глюздин Марія Романівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15 XI
23 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 15 XI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дричак Христина Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 64 I
2 Луців Оксана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 59 II
3 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 59 II
4 Бенюк Аліна Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 57 III
5 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 57 III
6 Романюк Андрій Миколайович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 56 IV
7 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 55 IV
8 Грицюк Діана Дмитрівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 53 V
9 Волошинюк Роксолана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 8 52 V
10 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 8 52 V
11 Реміцька Аліна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 52 V
12 Боднарук Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 49 VI
13 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 8 49 VI
14 Пирожук Лілія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 49 VI
15 Демянець Сніжанна Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 47 VII
16 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 47 VII
17 Кухарчук Мар'яна Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 45 VIII
18 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 44 VIII
19 Шемейко Вероніка Олександрівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 42 IX
20 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 41 X
21 Кузьмич Анна Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 40 IX
22 Боднар Надія Ярославівна Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 40 X
23 Кецман Євгенія Юріївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 32 XI
24 Томин Тетяна Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 32 XI
25 Путімцева Тетяна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 29 XII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 52 I
2 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 49 II
3 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 48 III
4 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 48 III
5 Білінкевич Віталія Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 47 IV
6 Гуменюк Іванна Тарасівна Делятинський НВК 9 39 V
7 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 39 V
8 Нагорняк Дмитро Михайлович Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 36 VI
9 Вінтоняк Любов Василівна Білозоринської ЗОШ І-ІІІ ст. 9 35 VII
10 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 33 VIII
11 Непеляк Аліна Василівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 25 IX
12 Сенюк Віра Богданівна Делятинський НВК 9 24 X

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 88 I
2 Демидюк Марія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 85
3 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 71,5 III
4 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 63,5 IV
5 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 58 V
6 Гринюк Ольга Сергіївна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 56 VIII
7 Додура Юлія Ярославівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 55,5 VI
8 Боженюк Люба Михайлівна Делятинський НВК 10 55 VII
9 Нагорняк Мар'яна Василівна Делятинський НВК 10 36 VIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Срихар Ольга Володимирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 88 I
2 Нагорняк Нестор Іванович. Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 76 II
3 Бобало Іванна Іванівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 66 II
4 Савуляк Ганна Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 40 III
5 Максим'юк Христина Мирославівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 38 III
6 Киселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 11 30 III
7 Вацик Роман Сергійович Делятинський НВК 11 27 IV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top