JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Осташук Вадими Тарасович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 19 II
2 Стельмащук Мар'яна Дмитрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 19 II
3 Гонтарюк Сніжанна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 18 II
4 Зорій Сніжанна Михайлівна Ліснотарновицький НВК 8 18 II
5 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 18 II
6 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 17 III
7 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 16,5 III
8 Онуфрак Галина Тарасівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 16,5 III
9 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 16 III
10 Марунчак Василина Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 16 III
11 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 16 III
12 Слободян Лідія павлівна Делятинський НВК 8 16 III
13 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 15,5 IV
14 Львівська Владислава Сергіївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 15 V-VI
15 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 8 15 V-VI
16 Левко Ланило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 8 14,5 VII-IX
17 Горішня Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 14,5 VII-IX
18 Вінтоняк Яна Василівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 14,5 VII-IX
19 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 14 XXI-XXII
20 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 13,5 X-XI
21 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 8 13,5 X-XI
22 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XII-XIV
23 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XII-XIV
24 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 12,5 XII-XIV
25 Тимечкао Софія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 12 XV-XVI
26 Старунчак Марія Мирославівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 12 XV-XVI
27 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 11,5 XVII-XX
28 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 11,5 XVII-XX
29 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 11,5 XVII-XX
30 Ткачук Ігор Ілліч Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 11,5 XVII-XX
31 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 11 XXI-XXII
32 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 10,5 XXIII-XXVI
33 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 10,5 XXIII-XXVI
34 Качанюк Ірина Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 10,5 XXIII-XXVI
35 Луців Оксана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 10,5 XXIII-XXVI
36 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 XXVII-XXIX
37 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 10 XXVII-XXIX
38 Савчин Богдан Ігорович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 10 XXVII-XXIX
39 Делікатний Владислав Артурович Надвірнянська ліцей 8 9,5 XXX-XXXIII
40 Дяків Михайло Дмитрович Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 9,5 XXX-XXXIII
41 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 9,5 XXX-XXXIII
42 Тимінський Андрій Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 9,5 XXX-XXXIII
43 Глібчук Назар Петрович Добротівський НВК 8 9 XXXIV-XXXVI
44 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 9 XXXIV-XXXVI
45 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 9 XXXIV-XXXVI
46 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XXXVII-XXXIX
47 РоманюкАндрій Миколайович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XXXVII-XXXIX
48 Рубінська Юлія Руслпнівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 8,5 XXXVII-XXXIX
49 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XL
50 Лопатчук Тарас Дмитрович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 6 XLI
51 Тимків Назар Петрович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XLII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мотрюк Тетняна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 30 I
2 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 25 II
3 Іванків Романія Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 25 II
4 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 24 II
5 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 II
6 Павлюк Юліанна Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 II
7 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 III
8 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 22,5 III
9 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 9 22 III
10 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 22 III
11 Цигура Анжеліка Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 20,5 III
12 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 20 III
13 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянська ліцей 9 20 III
14 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 19,5 IV
15 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 9 19 V-VII
16 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 9 19 V-VII
17 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 9 19 V-VII
18 Дердюк Юлія Василівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 19 V-VII
19 Андрусяк Наталія Ярославівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 18,5 VIII
20 Гаврилюк Назар Іванович Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 18 IX
21 галюк Андрій васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 17 X-XIII
22 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянська ліцей 9 17 X-XIII
23 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 17 X-XIII
24 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 17 X-XIII
25 Василишин Іванна Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XIV-XV
26 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XIV-XV
27 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 15,5 XVII
28 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 15 XVIII
29 Ковалюк Марія Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 14,5 XIX-XX
30 Питрожук Уляна Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 14,5 XIX-XX
31 Березицька Наталія Богданівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XXI-XXIII
32 Голіней Олександр Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 14 XXI-XXIII
33 Онуфрак Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 14 XXI-XXIII
34 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 9 13 XXIV
35 Білоус Анна Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 12 XXV-XXVII
36 Яремчук Василь Іванович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 12 XXV-XXVII
37 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 12 XXV-XXVII
38 Семенюк Анна Ярославівна Делятинський НВК 9 11,5 XXVIII
39 Хабайлюк Маряна Романівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XXVIII
40 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 11 XXIX-XXXIII
41 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 11 XXIX-XXXIII
42 Лейбюк Вікторія Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 11 XXIX-XXXIII
43 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 11 XXIX-XXXIII
44 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 10 XXXIV
45 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 9,5 XXXV
46 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 8,5 XXXVII-XXXVIII
47 Хейнус Денис Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. 9 8,5 XXXVII-XXXVIII
48 Цюцюра Роксолана Романівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 8 XXXIX
49 Демянець Йордана Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 5,5 XL-XLI
50 Цівюк Роксолана Мирославівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 XL-XLI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 38 I
2 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 37 II
3 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 37 II
4 Кузюра Ольга Валентинівна Надвірнянська ліцей 10 34 II
5 Щербата Ірина Іванівна Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 34 II
6 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 10 33 III
7 Голіней Наталія Миколаївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 31 III
8 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 31 III
9 Мельник Яна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 31 III
10 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 10 30 III
11 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 30 III
12 Ванжура Марія Юріївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 29 IV-VI
13 Лацко станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 29 IV-VI
14 Мішко Маряна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 29 IV-VI
15 Збіглей Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 28 VII-IX
16 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 28 VII-IX
17 Шпинта Надія Володимирівна Надвірнянська ліцей 10 28 VII-IX
18 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 27 X
19 Трачук Володимир Анатолієвич Надвірнянська ЗОШ-інтернат 10 26 XI-XII
20 Бігун Вікторія Миколаївна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 26 XI-XII
21 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 23 XIII-XIV
22 Томин Ірина Іванівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 23 XIII-XIV
23 Ігнатюк Любомир Миколайович Прикарпатський ВСЛ 10 22 XV
24 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 20 XVI
25 Худецька Уляна Михайлівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 19 XVII
26 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 10 17 XVIII
27 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 9 XIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гультай Олеся Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 24 II
2 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 11 23 II
3 Капущак Діана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 22 III
4 Меланюк Олексій Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 21 III
5 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 19 IV
6 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 18 V-VI
7 Стах Маряна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 18 V-VI
8 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 11 17 VII-X
9 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 17 VII-X
10 Кепещук Іван Васильович Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 17 VII-X
11 Головчук Наталія Василівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 17 VII-X
12 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 16 XI
13 Мельник Діана Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 15 XII-XIII
14 Фединяк Софія Ігорівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 15 XII-XIII
15 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 14 XIV-XV
16 Яремин Ольга Іванівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 14 XIV-XV
17 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 13 XVI-XVII
18 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 13 XVI-XVII
19 Брус Данієла Станіславівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 11 XVIII-XIX
20 Максимюк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 11 XVIII-XIX
21 Чернець Олександр Ігороич Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 10 XX
22 Дзюма Олексій Сергійович Прикарпатський ВСЛ 11 9 XXI-XXII
23 Сайко Валентина Богданівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 9 XXI-XXII
24 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 11 8 XXIII-XXIV
25 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 8 XXIII-XXIV
26 Кухарчук Христина Любомирівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 7 XXV
27 Івасик Оксана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XXVI
28 Свідрак Христина Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 5 XXVII-XXVIII
29 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 11 5 XXVII-XXVIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top