JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 49 I
2 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 48 II
3 Вацик Роман Васильович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 46 II
4 Балацко Любомир Ростиславович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 45 III
5 Гальчак Валентин Богданович Ліснотарновицький НВК 9 42 III
6 Ільків Дмитро Романович Волосівський  НВК 9 42 III
7 Маслій Руслан Михайлович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 41 IV
8 Олійник Валентин Іванович Камінецька ЗОШ І-ІІ ст. 9 40 V
9 Григорук Богдан Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 39 VI
10 Грещук Андрій Петрович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 38 VII
11 Джага Михайло Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 38 VII
12 Зубко Андрій Русланович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 38 VII
13 Усин Тарас Михайлович Добротівський НВК 9 38 VII
14 Матіук Роман Михайлович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 37 VIII
15 Катрич Роман Богданович Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 37 VIII
16 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 36 IX
17 Дадурін Роман Богданович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 36 IX
18 Будзак Микола Васильович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 35 X
19 Кузьмин Назар Володимирович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 34 XI
20 Нагорняк Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 34 XI
21 Борисюк Назарій Миколайович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 33 XII
22 Гандзюк Сергій Миронович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 33 XII
23 Гринишак Андрій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 33 XII
24 Данилюк Іван Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 32 XIII
25 Старунський Микола Олексійович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 30 XIV
26 Дем'янчук Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 29 XV
27 Микитюк Богдан Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 29 XV
28 Іванішак Іван Олексійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 28 XVI
29 Пилип'юк Дмитро Васильович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 27 XVII
30 Велкий Богдан Михайлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 10 XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кінашевський Михайло Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 42 I
2 Бойко Михайло Михайлович Ліснотарновицький НВК 11 40 II
3 Хопта Ігор Романович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 40 II
4 Кухтар Микола Михайлович Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 32 III
5 Чернець Олекандр Ігороич Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 31 IV
6 Нікольський Ростислав Олександрович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 30 V
7 Попович Максим Петрович Волосівський  НВК 11 27 VI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top