JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Григораш Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 84,5 I
2 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 9 80,5 II
3 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 80 II
4 Легоняк Анастасія Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 80 II
5 Жупник Катерина Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 77,5 II
6 Вацик Діана Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 76 II
7 Цигура Анжеліка Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 75 II
8 Данилюк Уляна Романівна Добротівський НВК 9 73 III
9 Климко Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 67 III
10 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 64 III
11 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 60 III
12 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 59 III
13 Андрусяк Наталія Ярославівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 57,5 IV
14 Бойко Соломія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 57,5 IV
15 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 56 IV
16 Химей Наталія Тарасівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 56 IV
17 Іванишин Іванна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 54,5 IV
18 Дячук Кароліна Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 51 V
19 Росінська Христина Іванівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 49 V
20 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 47,5 V
21 Тороус Ірина Вікторівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 45,5 V
22 Попович Мирослава Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 43 VI
23 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 36 VII
24 Дзебчук Іванна Дмитрівна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 35 VII
25 Гайдаш Анастасія Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 33 VII
26 Станіщук Ольга Ігорівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 30 VIII
27 Лайщук Анна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 28 VIII
28 Вінтоняк Вікторія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 27 VIII
29 Остап'юк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 21 IX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 85 I
2 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 82 II
3 Афндріїв Юлія Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 66 III
4 Кепещук Юліяна Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 66 III
5 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 47 IV
6 Насадюк Тетяна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 44 V
7 Завойчинська Вероніка Олександрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 34 VI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top