JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 46,25 I
2 Басарб Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 45,75 II
3 Пасічна Ольга Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 40,25 II
4 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 39 III
5 Логінова Яна Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 37 III
6 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 7 36,5 III
7 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 36 III
8 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 34,75 III
9 Селизінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 30,25 IV
10 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 30,25 IV
11 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 29,5 V
12 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 28,75 VI
13 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 28,25 VI
14 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 28 VI
15 Якубів Наталія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 28 VI
16 Ряба Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 26,75 VII
17 Сенатович Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 26,25 VII
18 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 26 VII
19 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 25,75 VIII
20 Іваночко Олександр Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 25,5 VIII
21 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 25,25 VIII
22 Василишин Діана Богданівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 24,5 IX
23 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 24,5 IX
24 Татарчук Валентин Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 23 X
25 Лозинська Сніжана Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 22,75 XI
26 Берчак Анна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 22,25 XI
27 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 21,25 XII
28 Гринишак Софія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 20,75 XII
29 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 7 20,5 XII
30 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський НВК 7 20,25 XII
31 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 19,75 XIII
32 Котвицька Іванна Юріївна Волосівський  НВК 7 16,75 XIV
33 Вацик Діана Валеріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 12,75 XV
34 Онуфрак Марія Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 10 XVI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 39,85 I
2 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 39,6 II
3 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 39 II
4 Попович Неля іванівна Делятинський НВК 8 37,95 II
5 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 37,1 II
6 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 37,05 II
7 Тимечко Софія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 36,85 II
8 Рудак Діана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 36,7 II
9 Котулич Іванна Василівна Надвірнянська ліцей 8 36,35 II
10 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 35,8 III
11 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 35,1 III
12 Гонтарюк Сніжанна Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 34,85 III
13 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 32,75 III
14 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 30,95 III
15 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 30,15 III
16 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 30,05 III
17 Ковалюк Любов Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 29,75 IV
18 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянська ліцей 8 29,75 IV
19 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 29,3 IV
20 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 29,25 IV
21 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 28,95 IV
22 Львівська Владислава Сергіївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 28,45 IV
23 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 27,45 V
23 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 27,45 V
24 Цюрак Cніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 26,45 V
25 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 26,4 V
26 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 26,05 V
27 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 25,01 VI
28 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 8 24,3 VII
29 Балабан Аліна Юріївна Добротівський НВК 8 24,25 VII
30 Яценко Микола Миколайович Прикарпатський ВСЛ 8 23,3 VIII
31 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 23,05 VIII
32 Годзюр Діана Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 21,5 IX
33 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 IX
34 Бєлих Соломія Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 20,8 X
35 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 X
36 Гринюк Марія Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 19,4 XI
37 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 19,4 XI
38 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 8 18,35 XII
39 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 18,05 XII
40 Пітчук Ірина Анатоліївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 15,5 XIII
41 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 15,25 XIII
42 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 8 13,75 XIV
43 Питлюк Олег Васльович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 10,4 XV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянська ліцей 9 59 I
2 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 52,5 II
3 Онуфрак Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 52 II
4 Козак Юлія Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 50 II
5 Вацик Юлія Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 47 II
6 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 46 II
7 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 45 III
8 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 44,75 III
9 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 44 III
10 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 9 43,75 III
11 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 43,25 III
12 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 43 III
13 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 42,25 III
14 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 41,75 III
15 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 41,5 III
16 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 40 III
17 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 38,75 III
18 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 38 III
19 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 37,75 IV
20 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 37,25 V
21 3авальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 36,5 VI
22 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 36,5 VI
23 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 9 36,25 VII
24 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 34,25 VIII
25 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 9 33,5 IX
26 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 32,75 X
27 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 32,5 XI
28 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 31,25 XII
29 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 31,25 XII
30 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 30,5 XIII
31 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 28,25 XIV
32 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 26,75 XV
33 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 26 XVI
34 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський НВК 9 22,25 XVII
35 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 9 21,5 XVIII
36 Орловська Вікторія Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 21,25 XIX
37 Іваночко Софія Юріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 13,75 XX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Іроденко Іванна Василівна Надвірнянська ліцей 10 47,75 I
2 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 46 II
3 Обідняк Діана Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 45,75 II
4 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 43,75 II
5 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 41,25 II
6 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 38,5 III
7 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 37 III
8 Горганюк Оксана Вкасилівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 36,25 III
9 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 36,25 III
10 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 36,25 III
11 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 10 34 III
12 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 33,75 III
13 Михайлюк Марина Андріївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 33,75 III
14 Шийко Іван Іванович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 33,25 III
15 Середюк Оксана Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 30,5 IV
16 Дунець Марія Сергіївна Надвірнянська ліцей 10 28,75 V
17 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 28,75 V
18 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 27,75 VI
19 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 27,75 VI
20 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 26 VII
21 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 25,25 VIII
22 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 24 IX
23 Гоголь Роман Любомирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 20,5 X
24 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 20,5 X
25 Попович Юлія Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 19,25 XI
26 Марусенко Христина Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 15 XII
27 Семеняк Юрій Любомирович Прикарпатський ВСЛ 10 12 XIII
28 Мандзюк Марія Михайлівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 7 XIV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 58 I
2 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 56 II
3 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянська ліцей 11 47,75 III
4 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 46,25 III
5 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 43 III
6 Міськевич Христина Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 42 III
7 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 11 41 III
8 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 40 III
9 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 39,75 III
10 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 38 III
11 Вацик Уляна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 36,75 III
12 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 36,5 III
13 Терентюк Надія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 35,25 IV
14 Кіщук Неля Мирославівна Делятинський НВК 11 34 V
15 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 33,5 V
16 Лацко Богдана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 32,75 VI
17 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 31,75 VII
18 Дзюма Олексій Сергійович Прикарпатський ВСЛ 11 31,5 VII
19 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 31,5 VII
20 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 31,5 VII
21 Максимюк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 31,25 VII
22 Рудяк Денис Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 30,25 VIII
23 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 27,25 IX
24 Настуняк Олексадра Іванівна Ліснотарновицький НВК 11 26,25 IX
25 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 24,75 X
26 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 11 24,5 X
27 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 23,75 X
28 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 XI
29 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 22,75 XI
30 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 19 XII
31 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 11 19 XII
32 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 16,25 XIII
33 Головчук Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 16 XIII
34 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 10,75 XIV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top