JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басараб Олег Андрыйович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 36 I
2 Татарчук Валентин Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 29 II
3 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 28 II
4 Угорчук Ірина Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 27 II
5 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 24 III
6 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 7 21 III
7 Петрук Андрій Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 21 III
8 Одокій Павло Володимирович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 18 III
9 Микитин Олег Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 16 IV
10 Мотрюк Олег Іванович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 15 V
11 Грабовецька Ірина Іванівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 13 VI
12 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 7 12 VII-VIII
13 Лавринович Юрій Любомирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 12 VII-VIII
14 Остап'юк Василь Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 11 IX
15 Юрчак Мар'ян Михайлович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 10 X
16 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 9 XI-XV
17 Гнатюк Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 9 XI-XV
18 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 9 XI-XV
19 Гуменюк Тарас Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 9 XI-XV
20 Сенатович Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 9 XI-XV
21 Гуменюк Надія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 8 XVI-XVIII
22 Іваніщак Юрій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 8 XVI-XVIII
23 Цимбалюк Микола Миколайович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 8 XVI-XVIII
24 Ряба Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 6 XIX-XXI
25 Христан Іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 6 XIX-XXI
26 Мельниченко Роман Андрійович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 6 XIX-XXI
27 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 5 XXII-XXVI
28 Божак Василь Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 5 XXII-XXVI
29 Грабовецький Василь Михайлович Цуцилівський  НВК 7 5 XXII-XXVI
30 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 5 XXII-XXVI
31 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 5 XXII-XXVI
32 Заліська Віталія Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 4 XXVII-XXIX
33 Панівник Наталія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 4 XXVII-XXIX
34 Приймак Богдана Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 4 XXVII-XXIX
35 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXX-XXXVI
36 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXX-XXXVI
37 Малий Остап Васильович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXX-XXXVI
38 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXX-XXXVI
39 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 3 XXX-XXXVI
40 Рудницький Володимир Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXX-XXXVI
41 Гунерська Яна Василівна Ліснотарновицький НВК 7 3 XXX-XXXVI
42 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 2 XXXVII-XXXIX
43 Сидорук Христина Дмитрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 2 XXXVII-XXXIX
44 Юрчило Олександр Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 2 XXXVII-XXXIX
45 Когуч Ілона Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 1 XL-XLI
46 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 1 XL-XLI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 8 27 I
2 Грошовий Микола Петрович Надвірнянський ліцей 8 17 III
3 Середюк Назар Іванович Надвірнянський ліцей 8 17 III
4 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 8 14,5 IV
5 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянський ліцей 8 13,5 V
6 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 12 VI
7 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 11,5 VII
8 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 10 VIII
9 Тимечко Софія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 7 IX
10 Новосад Вероніка Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 6 XII
11 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 8 5,5 XI
12 Залуцький Роман Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5 XII-XIV
13 Климковецький Маркіян Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 5 XII-XIV
14 Пирожук Іванна СтепанІвна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XII-XIV
15 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 8 4,5 XV-XVI
16 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 4,5 XV-XVI
17 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 4 XVII-XIX
18 Ковалюк Любов Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XVII-XIX
19 Яковішак Денис Ігорович Прикарпатський ВСЛ 8 4 XVII-XIX
20 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XX-XXII
21 Тимінський Андрій Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XX-XXII
22 Шевчеко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 8 3,5 XX-XXII
23 Марунчак Василина Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XXIII-XXIV
24 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 3 XXIII-XXIV
25 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 2,5 XXV-XXVII
26 Дричак Христина Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 2,5 XXV-XXVII
27 Іванюк Назарій Романович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 2,5 XV-XVII
28 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 8 2 XXVIII-XXX
29 Кіщук Віталій Мирославович Делятинський НВК 8 2 XXVIII-XXX
30 Серюга Валерія Валеріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXVIII-XXX
31 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXVIII-XXX
32 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 1,5 XXXI-XXXIII
33 Кіселюк Олег Петрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 1,5 XXXI-XXXIII
34 Харишак Руслана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXXI-XXXIII
35 Чупринюк Павло Васильович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXXI-XXXIII
36 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXXI-XXXIII
37 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 1 XXXIV-XXXVII
38 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 1 XXXIV-XXXVII
39 Стебеляк Євген Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXXIV-XXXVII
40 Гусля Віталій Васильович Переріслянська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 1 XXXIV-XXXVII
41 Буній Богдан Ігорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 0,5 XXXVIII-XLI
42 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 0,5 XXXVIII-XLI
43 Добжинецький Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 0,5 XXXVIII-XLI
44 Шкрумиляк Діана Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 0,5 XXXVIII-XLI
45 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 0  

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 9 42 I
2 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 9 35 II
3 Хім'як Максим Миколайович Надвірнянський ліцей 9 28,5 II
4 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 17 III
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 12 IV
6 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 9 5 V
7 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 3 VI-VIII
8 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 3 VI-VIII
9 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 3 VI-VIII
10 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 2,5 IX-X
11 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 2,5 IX-X
12 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 9 2 XI-XV
13 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 9 2 XI-XV
14 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 2 XI-XV
15 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XI-XV
16 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 2 XI-XV
17 Бучковська Юлія Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XVI-XXI
18 Зюмченко Владислав Михайлович Прикарпатський ВСЛ 9 1,5 XVI-XXI
19 Іванишин Іванна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XVI-XXI
20 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XVI-XXI
21 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 1,5 XVI-XXI
22 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XVI-XXI
23 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXII-XXV
24 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXII-XXV
25 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXII-XXV
26 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XXII-XXV
27 Бенюк Богдана Дмитрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 0,5 XXVI-XXXIII
28 Гоцяк Еріка-Софія Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 0,5 XXVI-XXXIII
29 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 9 0,5 XXVI-XXXIII
30 Курчук Лілія Миколаївна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXVI-XXXIII
31 Микитин Тетяна Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXVI-XXXIII
32 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXVI-XXXIII
33 Румежак Мар"яна Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 0,5 XXVI-XXXIII
34 Кондрук Марія Миколаївна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 0,5 XXVI-XXXIII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянський ліцей 10 40 I
2 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 37 II
3 Бойчук Іван Віталійович Надвірнянський ліцей 10 30 II
4 Пекарська Ярина Тарасівна Надвірнянський ліцей 10 9 IV
5 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 8 V
6 Данилюк Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 7 VI
7 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 3,5 VII
8 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 1,5 VIII-XI
9 Іваночко Володимир Андрійович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 1,5 VIII-XI
10 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 1,5 VIII-XI
11 Шовгенюк Людмила Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 1,5 VIII-XI
12 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XII-XIII
13 Обідняк Діана Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XII-XIII
14 Втерковська Юлія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIV-XXIV
15 Глазньова Юлія В'ячеславівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIV-XXIV
16 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIV-XXIV
17 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 0,5 XIV-XXIV
18 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIV-XXIV
19 Мельник Яна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 0,5 XIV-XXIV
20 Мохналь Тетяна Сергіївна Ліснотарновицький НВК 10 0,5 XIV-XXIV
21 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIV-XXIV
22 Хопта Дмитро Юрійович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIV-XXIV
23 Шовгенюк Василь Дмитрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 0,5 XIV-XXIV
24 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 0,5 XIV-XXIV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 11 22,5 II
2 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 11 20,5 II
3 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 8,5 IV
4 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 6,5 V
5 Дзюма Олексій Сергійович Прикарпатський ВСЛ 11 2,5 VI-VIII
6 Садрук Оксана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 2,5 VI-VIII
7 Синоверський Михайло Миколайович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 2,5 VI-VIII
8 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 1,5 IX
9 Киселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 11 1 X-XI
10 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 1 X-XI
11 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XII-XVI
12 Білінкевич Дзвенислава Богданівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XII-XVI
13 Вацик Уляна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XII-XVI
14 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XII-XVI
15 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XII-XVI
16 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 0  
17 Михайлюк Анна Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 0  
18 Римарук Євген Євгенович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 0  
19 Стах Маряна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 0  
20 Стебеляк Христина Петрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 0  
21 Брус Даніела Станіславівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 0  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top