JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Куц Соломія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 110 I
2 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 101 II
3 Савка Надія Андріївна Білозоринська ЗОШ І - ІІ ст. 8 97 II
4 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 85 III
5 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 8 81 III
6 Хопта Віола Андріївна Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 77 IV
7 Грабівчук Христина Іванівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 76 V
8 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 70 VI
9 Цюрак Ольга Василівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 8 67 VII
10 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 8 65 VII
11 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 58 VIII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Городецька Анастасія Ярославівна Надвірнянський ліцей 9 108 I
2 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська ЗОШ І - ІІ ст. 9 82 II
3 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 9 74 III
4 Курчук Лілія Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 73 III
5 Глибів Юрій Петрович Прикарпатський ВСЛ 9 72 V
6 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 72 III
7 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 71 IV
8 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 67 VI
9 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицюка ЗОШ І-ІІІ ст. 9 67 VI
10 Запоточний Назар Романович Волосівський  НВК 9 66 VII
11 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 66 VII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Месеренко Олег Миколайович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 109 I
2 Куцах Андрій Ігорович Надвірнянська ліцей 10 93 II
3 Лешко Уляна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 92 II
4 Гуцуляк Анастасія Анатоліївна Надвірнянська ліцей 10 90 III
5 Гусля Яна-Марія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 86 III
6 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 86 III
7 Гринів Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-IІI ст. 10 85 IV
8 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 79 V
9 Джигіта Ірина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 68 VI
10 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 10 63 VII
11 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 10 61 VIII
12 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 60 X

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Коцерблюк Юлія Віталіївна Надвірнянська ліцей 11 99 II
2 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 99 II
3 Федоренко Денис Олексійович Прикарпатський ВСЛ 11 92 III
4 Космірак Тетяна Степанівна Надвірнянська ліцей 11 91 III
5 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 88 III
6 Волковецька Жанна Олексіївна Надвірнянська ліцей 11 74 IV
7 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 11 73 V
8 Грицанчук Юрій Миколайович Надвірнянська ліцей 11 71 VI
9 Третяк Анна Русланівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 69 VII
10 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 60 VIII
11 Катеринчук Ірина Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 58 IX
12 Кузюк Леся Василівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 54 X

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top