JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Половко Анна Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 24 I
2 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 21 II
3 Шовгенюк Христина Петрівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 21 II
4 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 6 20 II
5 Дячук Андрій Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 17 III
6 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16 III
7 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 16 III
8 Іванків Тарас Михайлович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 15 III
9 Зубко Любомир Любомирович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 14 III
10 Риндич Юлія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 13 III
11 Юречко Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 13 III
12 Дем'янів Марія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 10 IV-V
13 Долинська Оксана Ігорівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 10 IV-V
14 Бариляк Назар Романович Цуцилівський  НВК 6 9 VI-XII
15 Боднар Олег Степанович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VI-XII
16 Боднар Ростислав Володимирович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VI-XII
17 Воробець Олег Миронович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 9 VI-XII
18 Романішак Євген Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 9 VI-XII
19 Северилова Златомира Степанівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VI-XII
20 Барабаш Ростислав Романович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 9 VI-XII
21 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XIII-XVI
22 Мельник Валентина Романівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 8 XIII-XVI
23 Олійник Андріана Дмитрівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XIII-XVI
24 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XIII-XVI
25 Голіней Ігор Романович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 7 XVII-XXIII
26 Гріздак Іванна Петрівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 6 7 XVII-XXIII
27 Крайлюк Інна Миколаївна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 7 XVII-XXIII
28 Лавринович Денис Русланович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 7 XVII-XXIII
29 Мельник Христина Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 7 XVII-XXIII
30 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 7 XVII-XXIII
31 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 6 7 XVII-XXIII
32 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 6 XXIV
33 Білусяк Юрій Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 5 XXV-XXVIII
34 Лисканюк Денис Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 5 XXV-XXVIII
35 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 5 XXV-XXVIII
36 Лопатчук Іван Петрович Максимецька ЗОШ І-ІІІ ст. 6 5 XXV-XXVIII
37 Івасик Павло Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 4 XXIX-XXXII
38 Пересипкіна Світлана Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 4 XXIX-XXXII
39 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XXIX-XXXII
40 Твердохліб Ігор Русланович Волосівський  НВК 6 4 XXIX-XXXII
41 Ковалюк Анастасія Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 3 XXXIII-XXXVI
42 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 6 3 XXXIII-XXXVI
43 Плитус Андрій Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 3 XXXIII-XXXVI
44 Плотник Тетяна Миколаївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 3 XXXIII-XXXVI
45 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський НВК 6 2 XXXVII-XXXIX
46 Остап"юк Андрій Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 2 XXXVII-XXXIX
47 Яремчук Христина Русланівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 2 XXXVII-XXXIX
48 Мала Анна Василівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 1 XL

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайло Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 23 I
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 22 II
3 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 21 II
4 Заліська Віталія Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 16 III
5 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 16 III
6 Николайчук Маряна Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 16 III
7 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 15 III
8 Сенатович Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15 III
9 Глюздин Марія Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 14 III
10 Логінова Яеа Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 14 III
11 Мандзюк Богдана Михайлівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 13 III
12 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 7 12 III
13 Ільницька Іванна Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 11 IV
14 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 9 V
15 Гуцуляк Владислава Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 8 VI-X
16 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 7 8 VI-X
17 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 8 VI-X
18 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 8 VI-X
19 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 8 VI-X
20 Гавринюк Аліна Богданівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XI-XVI
21 Гнатюк Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XI-XVI
22 Добротовська Яна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 7 XI-XVI
23 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 7 XI-XVI
24 Томин Софія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XI-XVI
25 Христан Іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XI-XVI
26 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 6 XVII-XVIII
27 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 6 XVII-XVIII
28 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 5 XIX
29 Бариляк Анастасія Романівна Волосівський  НВК 7 4 XX-XXIV
30 Василик Ярослав Ярославович. Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 4 XX-XXV
31 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 4 XX-XXIV
32 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 4 XX-XXIV
33 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 4 XX-XXIV
34 Бутрин Маріанна Іванівна Делятинський НВК 7 2 XXV-XXVIII
35 Микитин Олег Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 2 XXV-XXVIII
36 Остап'юк Вікторія Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 2 XV-XVIII
37 Руцький Владислав Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 2 XV-XXVIII
38 Петрук Андрій Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 1 XXIX-XXX
39 Угорчук Микола Миколайович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 1 XXIX-XXX
40 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 0 XXXI-XXXIV
41 Заремблюк Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ-інтернат 7 0 XXXI-XXXIV
42 Мельник Ольга Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 0 XXXI-XXXIV
43 Ряба Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 0 XXXI-XXXIV

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Залуцький Роман Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 IV
2 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 8 8 V-VIII
3 Дем'янець Сніжанна Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 8 V-VIII
4 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 8 8 V-VIII
5 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 8 8 V-VIII
6 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 7 IX-XI
7 Рубінська Юлія Русланівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 7 IX-XI
8 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 8 7 IX-XI
9 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 6 XII-XVI
10 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 8 6 XII-XVI
11 Климковецький Маркіян Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 6 XII-XVI
12 Лесюк Василь Романович Надвірнянський ліцей 8 6 XII-XVI
13 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XII-XVI
14 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XVII-XXI
15 Іванюк Назарій Романович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5 XVII-XXI
16 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XVII-XXI
17 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 5 XVII-XXI
18 Савіцький Микола Дмитрович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 5 XVII-XXI
19 Василинюк Лідія Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 4 XXII-XXIX
20 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 4 XXII-XXIX
21 Кіщук Віталій Мирославович Делятинський НВК 8 4 XXII-XXIX
22 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXII-XXIX
23 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 8 4 XXII-XXIX
24 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXII-XXIX
25 Остап"юк Дмитро Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXII-XXIX
26 Тороус Ірина Михайлівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXII-XXIX
27 Цюрак Cніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXII-XXIX
28 Купчак Юлія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 3 XXX-XXXIII
29 Львівська Владислава Сергіївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XXX-XXXIII
30 Мельник Діана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 3 XXX-XXXIII
31 Тимечко Софія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 3 XXX-XXXIII
32 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXXIV-XXXIX
33 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 2 XXXIV-XXXIX
34 Карманська Соломія Олегівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XXXIV-XXXIX
35 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXXIV-XXXIX
36 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXXIV-XXXIX
37 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XXXIV-XXXIX
38 Іващук Роман Ігорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XL-XLII
39 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 1 XL-XLII
40 Веркалець Діана Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 1 XL-XLVIII
41 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XLIII-XLVIII
42 Добжинецький Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 0 XLIII-XLVIII
43 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XLIII-XLVIII
44 Рубінський Микола Васильович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XLIII-XLVIII
45 Соломко Василь Мирославович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XLIII-XLVIII
46 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 0 XLIII-XLVIII
47 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 0 XLIII-XLVIII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 9 20 II
2 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 9 12 III
3 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 7 IV
4 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 9 6 V
5 Кінаш Вікторія Михайлівна Надвірнянський ліцей 9 4 VI
6 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 9 3 VII-IX
7 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 3 VII-IX
8 Білейчук Тетяна Богданівна Переріслянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 3 VII-IX
9 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 2 X-XI
10 Орловська Вікторія Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 2 X-XI
11 Божак Лілія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
12 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
13 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
14 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
15 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
16 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XII-XXIII
17 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
18 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 1 XII-XXIII
19 Туєшин Валентин Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 1 XII-XXIII
20 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 9 1 XII-XXIII
21 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XII-XXIII
22 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 1 XII-XXIII
23 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 0 XXIV-XXXIX
24 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIV-XXXIX
25 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIV-XXXIX
26 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 0 XXIV-XXXIX
27 Гринів Ілона Тарасівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIV-XXXIX
28 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 9 0 XXIV-XXXIX
29 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 0 XXIV-XXXIX
30 Крайлюк Михайло Васильович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIV-XXXIX
31 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 0 XXIV-XXXIX
32 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 0 XXIV-XXXIX
33 Пирожук Уляна Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 0 XXIV-XXXIX
34 Попович Мирослава Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 0 XXIV-XXXIX
35 Тимчук Марія Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIV-XXXIX
36 Хабайлюк Маряна Романівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIV-XXXIX
37 Гуменюк Мар'яна Іванівна Камінецька ЗОШ І-ІІ ст. 9 0 XXIV-XXXIX
38 Павлюк Юліана Василівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 0 XXIV-XXXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 10 33 I
2 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянський ліцей 10 32 I
3 Куцах Андрій Ігорович Надвірнянський ліцей 10 27 II
4 Данилюк Ольга Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 20 II
5 Дячук Мар"яна Ярославівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 14 III
6 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 12 III
7 Данилюк Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 11 IV
8 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 11 IV
9 Клим'юк Олег Любомирович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 10 V
10 Бідащук Денис Дмитрович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 8 VI-VIII
11 Дунаєв Руслан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 8 VI-VIII
12 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 8 VI-VIII
13 Глазньова Юлія В'ячеславівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 7 IX-XII
14 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 7 IX-XII
15 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 7 IX-XII
16 Томин Ірина Іванівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 7 IX-XII
17 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 3 XIII
18 Передрук Дмитро Віталійович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 2 XIV
19 Гнатюк Діана Романівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XV-XVIII
20 Кірій Віктор Сергійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 1 XV-XVIII
21 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XV-XVIII
22 Пилип'юк Аліна Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XV-XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 11 19 II
2 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 11 18 II
3 Дронюк Анастасія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 15 II
4 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 11 14 III
5 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 13 III
6 Сіщук Дмитро Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 7 IV
7 Вацик Уляна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 4 V-VI
8 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 11 4 V-VI
9 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 3 VII-VIII
10 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 3 VII-VIII
11 Андрухів Ірина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 2 IX-XI
12 Дричак Аліна Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 2 IX-XI
13 Білусяк Ірина Ярославівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 2 IX-XI
14 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XII-XVII
15 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XII-XVII
16 Мельник Віталій Іванович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XII-XVII
17 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XII-XVII
18 Петлюк Мар'яна Мик. Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XII-XVII
19 Синоверський Михайло Миколайович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XII-XVII
20 Микитюк Роман Юрійович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 0 XVIII-XIX
21 Скіцько Василь Іванович Прикарпатський ВСЛ 11 0 XVIII-XIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top