JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 9 64 I
2 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 57 I
3 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 9 57 I
4 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянська ліцей 9 53 II
5 Павлюк Микола Іванович Волосівський НВК 9 53 II
6 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 9 47 II
7 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 47 II
8 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 46 II
9 Онуфрак Марія Петрівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 45 III
10 Павлюк Юліана Василівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 45 III
11 Хабайлюк Маряна Романівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 9 43 III
12 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 41 III
13 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 9 40 III
14 Коновалюк Марина Петрівна Ланчинська ЗОШ I-II ст. 9 40 III
15 Максимюк Марія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 40 III
16 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 39 III
17 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 39 III
18 Гоголь Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 9 39 III
19 Божак Лілія Миколаївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 38 III
20 Усин Діана Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 38 III
21 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 38 III
22 Гринів Ілона Тарасівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 37 IV-V
23 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 9 37 IV-V
24 Капчук Софія Ярославівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 36 VI-XIII
25 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 36 VI-VIII
26 Попович Леся Володимирівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 36 VI-VIII
27 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 35 IX-XI
28 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 9 35 IX-XI
29 Скасків Роксолана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 35 IX-XI
30 Гук Анастасія Романівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 9 34 XII
31 Бончак Софія Андріївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 33 XIII-XV
32 Костюк Михайло Михайлович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 33 XIII-XV
33 Тимчук Марія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 33 XIII-XV
34 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 32 XVI-XVII
35 Псуй Надія Володимирівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 32 XVI-XVII
36 Шпитко Аліна Юріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 30 XVIII
37 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський НВК 9 29 XIX-XXI
38 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 29 XIX-XXI
39 Юнгер Марк Максимович Прикарпатський ВСЛ 9 29 XIX-XXI
40 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 26 XXII
41 Степанюк Мар’яна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 25 XXIII
42 Гафійчук Ярослав Русланович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 23 XXIV
43 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 9 21 XXV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 10 71 I
2 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 10 71 I
3 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 10 51 II
4 Шийко Іван Іванович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 10 45 II
5 Петрик Катерина Іванівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 10 41 II
6 Микитишин Христина Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 40 II
7 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 40 II
8 Шпинта Надія Володимирівна Надвірнянська ліцей 10 39 III
9 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 37 III
10 Попович Віра Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 36 III
11 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 35 III
12 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 34 III
13 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 10 33 III
14 Дутчак Мар'яна Іванівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 31 III
15 Сидорук Ольга Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 30 III
16 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 29 III
17 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 27 IV
18 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 26 V-VI
19 Романко Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 26 V-VI
20 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 24,5 VII
21 Зубко Любов Дмитрівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 22 VIII-IX
22 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 22 VIII-IX
23 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський НВК 10 21 X
24 Рослик Юлія Володимирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 20 XI-XII
25 Шкрумеляк Емілія Ігорівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 20 XI-XII
26 Костик Ліза Богданівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 10 19 XII-XIII
27 Бобчук Марія Тарасівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 19 XII-XIII
28 Бойко Марина Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 14 XIV-XVI
29 Гах Олександр Юрійович Прикарпатський ВСЛ 10 14 XIV-XVI
30 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 10 14 XIV-XVI
31 Яремчук вікторія Володимирівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 10 13 XVII
32 Кіселюк Назарій Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 9 XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Капущак Діана Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 50 I
2 Басюга Ірина Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 46 II
3 Головчук Наталія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 40,5 II
4 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 38 III
5 Бережна Христина Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 37 III
6 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянська ліцей 11 36 III
7 Сенчук Оксана Іванівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 11 35 III
8 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 32 III
9 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 11 32 III
10 Мустафін Степан Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 30 IV
11 Ковальчишин Леся Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 29 V-VII
12 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 11 29 V-VII
13 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 11 29 V-VII
14 Вінтоняк Мар'яна Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 25 VIII-IX
15 Шайда Андрій Романович Прикарпатський ВСЛ 11 25 VIII-IX
16 Василаш Володимир Ігорович Волосівський НВК 11 21 X
17 Нагорняк Нестор Іванович Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 18 XI
18 Мойсюк Дмитро Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 8 XII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top