JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

3 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Яремчук Євгенія Василівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 3 25 I
2 Насадюк Вероніка Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 24,5 II
3 Баран Ілона Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 3 22 III
4 Шпинта Софія Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 18,5 IV
5 Гнатишин Кароліна Тарасівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 18,25 IV
6 Гарбуз Владислав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 18 IV
7 Савчук Аліна Дмитрівна Цуцилівський НВК 3 17 V
8 Підгайний Ярослав Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 17 V
9 Глинчак Валентина Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 17 V
10 Двуліт Ольга Анатоліївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 3 16,5 VI
11 Йосипчук Тетяна Андріївна Делятинський НВК 3 16,5 VI
12 Голіней Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 16 VI
13 Гуменюк Станіслав Назарович Зарічанська ЗОШ I-III ст. 3 16 VI
14 Жигалюк Анжеліка Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 3 16 VI
15 Осташук Ігор Ігорович Черниківська ЗОШ I-II ст. 3 16 VI
16 Михайлюк Вячеслав Федорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 15,25 VII
17 Ковальчук Вікторія Олегівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 3 15 VII
18 Шологонюк Анастасія Фитьківська ЗОШ I-III ст. 3 15 VII
19 Сорока Аліна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 15 VII
20 Грабівчук Яна Михайлівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 3 14 VIII
21 Кузів Олександр Вікторович Переріслянська ЗОШ I-III ст. 3 14 VIII
22 Ломпас Анастасія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 14 VIII
23 Юрчило Євгенія Тарасівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 3 14 VIII
24 Будник Святослав Вадимович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 3 13,75 IX
25 Cорока Мар'яна Ігорівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 3 13 IX
26 Іваночко Микола Васильович Ланчинська ЗОШ I-II ст. 3 12,5 X
27 Брайк Яна Василівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №1 3 12,5 X
28 Кузюк Катерина Богданівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 3 12 X
29 Лозинський Іван Миколайович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 3 12 X
30 Волошин Софія Ліснотарновицький НВК 3 12 X
31 Гурмак Дарина Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 3 11,5 XI
32 Лопатчук Софія Пасічнянська ЗОШ І ст. №4 3 11,4 XI
33 Панько Уляна Дмитрівна Чорноославська ЗОШ I-III ст. 3 11,25 XI
34 Гончарук Наталія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 3 10,5 XII
35 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 3 10,5 XII
36 Зубко Роман Романович Краснянська ЗОШ I-III ст. 3 10,5 XII
37 Угринюк Ксенія Романівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 3 10,5 XII
38 Олінчинська Тетяна Володимирівна Битківська ЗОШ І ст. №1 3 10 XII
39 Рицар Владислава Захарівна Ліснотарновицький НВК 3 10 XII
40 Янко Діана Любомирівна Добротівський НВК 3 9,5 XIII
41 Дидичин Богдан Миколайович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 3 9 XIII
42 Чернець Зоряна Ігорівна Волосівський НВК 3 8,5 XIV
43 Осташ Антоніна Володимирівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 3 8 XIV
44 Завальнюк Марія Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 3 4,5 XV
45 Яремчук Назарій Васильович Максимецька ЗОШ I-II ст. 3 4 XV

4 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 4 23,25 I
2 Кузів Вікторія Вікторівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 4 22,25 II
3 Андрусяк Діана Петрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 21,25 III
4 Бойчук Аліна Фитьківська ЗОШ I-III ст. 4 21,25 III
5 Плошенко Михайло Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 20,5 IV
6 Голіней Юлія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 19,5 V
7 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський НВК 4 19,25 V
8 Нищей Віталій Ігорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 19,25 V
9 Сядро Ольга Андріївна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 4 19 V
10 Кінаш Руслана Русланівна Волосівський НВК 4 18,25 VI
11 Кепещук Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 4 18 VI
12 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 4 18 VI
13 Крик Андріана Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 18 VI
14 Герей Христина Петрівна Ланчинська ЗОШ I-II ст. 4 17,5 VII
15 Гарбуз В'ячеслав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 16,75 VIII
16 Дем'янчук Олексій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 4 16,75 VIII
17 Свердел Катерина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 16,75 VIII
18 Марчук Софія Дмитрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 4 16,5 VIII
19 Огерук Каріна Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 4 16,25 VIII
20 Садрук Лілія Іванівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №3 4 16,25 VIII
21 Куєвда Влада Олександрівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 4 16,05 VIII
22 Лесюк Катерина Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 16 VIII
23 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 4 16 VIII
24 Вольвин Вікторія Русланівна Делятинський НВК 4 14,25 IX
25 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 4 14,25 IX
26 Клим'юк Вікторія Пасічнянська ЗОШ І ст. №4 4 13,75 X
27 Михальчук Арсен Сергійович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 4 13,5 X
28 Міщук Божена Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 13,5 X
29 Маковійчук Аліна Миколаївна Добротівський НВК 4 13,25 X
30 Галик Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 13 X
31 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 4 12,75 XI
32 Гугляк Назар Миколайович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 4 12,75 XI
33 Ковалюк Владислава Святославівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 4 12,75 XI
34 Придатко Валерія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 4 12,05 XI
35 Рудницький Михайло Васильович Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 4 12 XI
36 Вергун Зоряна Миколаївна Чорноославська ЗОШ I-III ст. 4 11,25 XII
37 Данилюк Каріна Василівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 4 10 XIII
38 Кожушина Євгенія Василівна Ліснотарновицький НВК 4 9,75 XIV
39 Котюк Марія Петрівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 4 9 XIV
40 Риндер Владислав Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 4 9 XIV
41 Хопта Адріана Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 9 XIV
42 Шестерняк Мар'яна Володимирівна Максимецька ЗОШ I-II ст. 4 4,5 XV

5 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 5 23,75 I
2 Станіщук Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 23,25 II
3 Микитюк Софія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 23 III
4 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 23 III
5 Литвак Софія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 21,25 IV
6 Дідик Вікторія Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 5 21 V
7 Яворська Аліна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 5 21 V
8 Дем'янчук Христина Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 20,75 VI
9 Ніколаєва Валерія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 20,75 VI
10 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський  НВК 5 20,75 VI
11 Охремчук Максим Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 20,5 VII
12 Максимчук Тетяна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 20 VIII
13 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 5 20 VIII
14 Гуменюк Руслана Сергіївна Делятинський НВК 5 19,5 IX
15 Четвертуха Дарія Романівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 5 19,5 IX
16 Сіщук Софія Василівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 19,5 IX
17 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 5 19,25 X
18 Стасишин Валентина Василівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 5 19 XI
19 Волочій Софія Богданівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 5 18,75 XII
20 Крайлюк Віталіна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 5 18,5 XIII
21 Шпитко Ірина Тарасівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 18,5 XIII
22 Баран Анастасія Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 18,25 XIV
23 Голубко Олег Сергійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 18 XV
24 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 18 XV
25 Павелюк Вікторія Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 17,5 XVI
26 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 5 17,25 XVII
27 Бакота Марія-Домініка Степанівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 5 16,75 XVIII
28 Федорів Ольга Сергіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 15,75 XIX
29 Вольвин Надія Володимирівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 5 15,25 XX
30 Боднарук Леся Любомирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 15 XXI
31 Вівчарик Анастасія Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 5 14,25 XXII
32 Максим'юк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 14,25 XXII
33 Білоус Софія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 12,5 XXIII
34 Остап'юк-Жовнірега Тарас Олегович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 5 12 XXIV
35 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 5 11,25 XXV
36 Кметюк Аліна Василівна Добротівський НВК 5 11,25 XXV
37 Захарчук Любомир Михайлович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 5 10,25 XXVI
38 Іванишин Вікторія Ігорівна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 5 8 XXVII
39 Ференчук Маркіян Маркович Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 7,25 XXVIII
40 Питлюк Яна Назарівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 7,25 XXVIII
41 Ходорко Іван Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 5 XXIX
42 Гаврилюк Христина Романівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 5 2 XXX

6 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 24,5 I
2 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 23,75 II
3 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 23 II
4 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 21 II
5 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 19,5 III
6 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 19,5 III
7 Боднарук Аліна Андріївна Делятинський НВК 6 19 III
8 Міщук І.Р. Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 18,5 IV
9 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 18 IV
10 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 17,5 V
11 Олексюк тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 17,5 V
12 Данілова Аліна Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 17 V
13 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 17 V
14 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 17 V
15 Співак Олександр Вікторович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 6 17 V
16 Федорів Іван Романович Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 16,5 VI
17 Молдавчук Вікторія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 16 VI
18 Шовгенюк Йордана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 16 VI
19 Волощук Анастасія Любомирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 15,5 VII
20 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 15,5 VII
21 Юрчук Валерія Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 15,5 VII
22 Бойко Мор'яна Андріївна Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 15,5 VII
23 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 15 VII
24 Марунчак Андріана Сергіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 15 VII
25 Герба Валентина Богданівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 15 VII
26 Бариляк Назарій Романович Цуцилівський  НВК 6 14,5 VIII
27 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 6 14,5 VIII
28 Гошівська А.М. Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 14,5 VIII
29 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 14,5 VIII
30 Бакай Богдан Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 14 VIII
31 Білусяк Юрій Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 14 VIII
32 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 14 VIII
33 Яковіщук Максим Любомирович Добротівський НВК 6 14 VIII
34 Пристай Анастасія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 12 IX
35 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 6 11,5 X
36 Лахва Наталія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 11,5 X
37 Савуляк Віолета Миронівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 11,5 X
38 Плитус Андрій Володимирович Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 11,5 X
39 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 6 10,5 XI
40 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 10,5 XI
41 Жолобчук Христина Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 9,5 XII
42 Романішак Євген Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 8 XII
43 Семенюк Юля Юріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 6,5 XIII

7 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 25 I
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 23 II
3 Томин Софія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 22,5 III
4 Логінова Яна Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 22 IV
5 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 21,5 V
6 Гугляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 21,5 V
7 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 7 21 VI
8 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 21 VI
9 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 21 VI
10 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 20,5 VII
11 Сенатович Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 20,5 VII
12 Ряба Соломія Миколаївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 20,5 VII
13 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 19,5 VIII
14 Дем'янців Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 19 IX
15 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 18,5 X
16 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 7 18,5 X
17 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 18,5 X
18 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 18,5 X
19 Терентюк Іванна Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 18 XI
20 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 17,5 XII
21 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 17 XIII
22 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 17 XIII
23 Струц Марта Юріївна Делятинський НВК 7 16,5 XIV
24 Малий Остап Васильович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 14,5 XV
25 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 14,5 XV
26 Добротовська Яна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 13,5 XVI
27 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 XVI
28 Кернаджук Нестор Петрович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 13 XVI
29 Василишин Діана Богданівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 12 XVII
30 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 11,5 XVIII
31 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 11 XIX
32 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 10 XX
33 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 7 9 XXI
34 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 9 XXI

8 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Котулич Іванна Василівна Надвірнянський ліцей 8 25,5 I
2 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 24 II
3 Олійник Т.А. Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 23 III
4 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 23 III
5 Бобрецька Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 8 22,5 IV
6 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 22,5 IV
7 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 22 V
8 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 22 V
9 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 22 V
10 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 22 V
11 Луців Оксана Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 22 V
12 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 8 22 V
13 Гонтарюк Сніжанна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 VI
14 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 21,5 VI
15 Сіщук Софія Віталіївна Надвірнянський ліцей 8 21,5 VI
16 Слободян Лідія Андріївна Делятинський НВК 8 21,5 VI
17 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 8 20,5 VII
18 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 20 VIII
19 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 20 VIII
20 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 20 VIII
21 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 19,5 IX
22 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 19,5 IX
23 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 19,5 IX
24 Рудак Діана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 19 X
25 Щербюк Соломія Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 19 X
26 Балабан Аліна Юріївна Добротівський НВК 8 18,5 XI
27 Гречанюк Христина Дмитрівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 17 XI
28 Довбенюк Ірина Русланівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 17 XI
29 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 17 XI
30 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 17 XI
31 Годзюр Діана Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 16 XII
32 Угринчук Аліна Тарасівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 16 XII
33 Цомпель Софія Михайлівна Ліснотарновицький НВК 8 16 XII
34 Дем'янець Сніжанна Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 15,5 XIII
35 Дричак Вероніка Михайлівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 15 XIV
36 Пітчук Ірина Анатоліївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 15 XIV
37 Карманська Соломія Олегівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 14,5 XV
38 Левченко Ірина Ярославівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 14,5 XV
39 Микитин Надія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 14 XVI
40 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 12,5 XVII
41 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 7,5 XVIII

9 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 33,25 I
2 Козак Юлія Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 31,75 II
3 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 31,5 III
4 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянський ліцей 9 30 IV
5 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 29,25 V
6 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 29 VI
7 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 28,75 VII
8 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 28 VIII
9 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 27,5 IX
10 Дмитрук Роксолана Іванівна Надвірнянський ліцей 9 26,25 X
11 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 26 XI
12 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 25 XII
13 Цівюк Роксолана Мирославівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 25 XII
14 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 24,5 XIII
15 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 24,5 XIII
16 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 24 XIV
17 Дутчак Леся Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 23,5 XV
18 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 23,5 XV
19 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 XV
20 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 23 XV
21 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 22,5 XVI
22 Міщук В.В. Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 22 XVII
23 Мотьрюк Тетняна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 20,75 XVIII
24 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 20,5 XIX
25 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 20,25 XX
26 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 9 19,5 XXI
27 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 9 19,5 XXI
28 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 19,25 XXII
29 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 9 18,5 XXIII
30 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 18 XXIV
31 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 17,25 XXV
32 Заліська Іванна Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 16 XXVI
33 Жупник Катерина Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 15,5 X
34 Михайлюк Іванна Богданівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 11,5 XXVII

10 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 38,2 I
2 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 37,55 II
3 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 35,65 III
4 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 29,75 IV
5 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 29 V
6 Хопта Анастасія Тарасівна Надвірнянський ліцей 10 27,25 VI
7 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 26,3 VII
8 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 25,75 VIII
9 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 22,25 IX
10 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 22 IX
11 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 21,75 X
12 Середюк Оксана Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 21,7 X
13 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 10 21,2 XI
14 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 20,25 XII
15 Стефанюк Ірина Іванівна Надвірнянський ліцей 10 19,5 XIII
16 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 18 XIV
17 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 10 17,25 XV
18 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 17,2 XV
19 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 16,75 XVI
20 Попович Ю.Т. Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 13,5 XVII
21 Псарук Уляна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XVIII
22 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 6,5 XIX
23 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 6 XX

11 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 44,75 I
2 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 44,5 I
3 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 11 42,75 II
4 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 11 41 III
5 Дронюк Анастасія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 40 IV
6 Гладиш Катерина Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 38,75 V
7 Садрук Оксана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 38,75 V
8 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 35,5 VI
9 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 34 VII
10 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 33,75 VIII
11 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 30 IX
12 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 28,75 X
13 Сорочинський Михайло Олексійоівич Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 28 X
14 Андрухів Ірина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 11 25,75 XI
15 Вацик Уляна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 25,75 XI
16 Кіщук Неля Мирославівна Делятинський НВК 11 25,5 XI
17 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 23,75 XII
18 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 XII
19 Лацко Богдана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 23,5 XII
20 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 XII
21 Іванців Романія Ярославівна Надвірняська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 23 XII
22 Максимюк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 22,5 XIII
23 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 19 XIV
24 Терентюк Надія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 18,5 XV
25 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 11 18 XV
26 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 11 16 XVI
27 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 15 XVII
28 Михайлюк Марія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 14 XVIII
29 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 14 XVIII
30 Вінтоняк Мар'яна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 13 XIX
31 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 13 XIX
32 Дунець Христина Романівна Назавизівська ЗОШ І ст. 11 6 XX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top