JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 108 I
2 Глуха Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 8 103 II
3 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 102 II
4 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 95 II
5 Лавринович Анна Іванівна Надвірнянський ліцей 8 92 II
6 Вацик Романа Романівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 91 III
7 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 90 III
8 Тимечко Софія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 88 III
9 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 8 88 III
10 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 87 III
11 Янко Яна Павлівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 87 III
12 Бігун Михайло Романович Делятинський НВК 8 86 III
13 Гонтарюк Сніжанна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 86 III
14 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 85 III
15 Данилюк Максим Михайлович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 84 IV
16 Балабан Аліна Юріївна Добротівський НВК 8 80 V
17 Козак Лариса Іванівна Делятинський НВК 8 80 V
18 Осташук Анна Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 79,5 V
19 Нижник Олег Іванович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 79 V
20 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 77 VI
21 Фесик Анна Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 69 VII
22 Горішня Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 68 VIII
23 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 66 IX
24 Львівська Владислава Сергіївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 64 X
25 Гаманюк Віктор Ярославович Прикарпатський ВСЛ 8 62 XI
26 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 62 XI
27 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 62 XI
28 Бєлих Соломія Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 58 XII
29 Чупринюк Павло Васильович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 51 XIII
30 Буній Богдан Ігорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 49 XIV
31 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 46 XV
32 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 45 XVI
33 Івасишин Андрій Миколайович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 42 XVII
34 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 40 XVIII
35 Микитин Надія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 38 XIX
36 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 33 XX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Возний Тарас Ігорович Надвірнянський ліцей 9 100 I
2 Хім'як Максим Миколайович Надвірнянський ліцей 9 100 I
3 Філліпов Станіслав Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 94 II
4 Халатян Володимир Юрійович Прикарпатський ВСЛ 9 90 II
5 Гаврилюк Олександр Ігорович Надвірнянський ліцей 9 88 II
6 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 85 II
7 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 81 III
8 Гринів Ілона Тарасівна Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 76 III
9 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 75 III
10 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 74 III
11 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 73 III
12 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 73 III
13 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 72 III
14 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 69 IV
15 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 69 IV
16 Томин Володимир Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 67 V
17 Озорович Марія Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 65 VI
18 Білінкевич Віталія Василівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 65 VI
19 Мосюк Володимир Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 58 VII
20 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 55 VIII
21 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 54 IX
22 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 52 X
23 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 52 X
24 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 50 XI
25 Андрейчук Анна Ярославівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 45 XII
26 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 9 45 XII
27 Заліська Іванна Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 45 XII
28 Туєшин Валентин Юрійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 39 XIII
29 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 35 XIV
30 Яцюк Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 22 XV
31 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 9 15 XVI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 99 I
2 Стоянова Владислава Дмитрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 89 II
3 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 87 II
4 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 84 II
5 Сакевич Анастасія Григорівна Надвірнянський ліцей 10 84 II
6 Гирилюк Христина Віталіївна Надвірнянський ліцей 10 79 III
7 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 79 III
8 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 77 III
9 Стефанюк Ірина Іванівна Надвірнянський ліцей 10 73 III
10 Домарацька Аліна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 70 III
11 Габрид Едуард Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 66 IV
12 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 64 V
13 Бігун Вікторія Миколаївна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 61 VI
14 Федорів Христина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 56 VII
15 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 55 VIII
16 Ключевська Юлія Василівна Делятинський НВК 10 54 IX
17 Лапшина Діана Олександрівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 54 IX
18 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 50 X
19 Дисько Вікторія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 49 XI
20 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 48 XII
21 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 45 XIII
22 Гоголь Роман Любомирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 38 XIV
23 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 34 XV
24 Попович Юлія Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 24 XVI
25 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 22 XVII
26 Худецька Уляна Михайлівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 18 XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 11 116 I
2 Михайлюк Анна Іванівна Надвірнянський ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 112 I
3 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 110 II
4 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 11 109 II
5 Богославець Максим Миколайович Надвірнянський ліцей 11 108 II
6 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 108 II
7 Яцків Юрій Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 107 III
8 Гнатюк Вероніка Любомирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 106 III
9 Рудяк Денис Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 105 III
10 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 102 III
11 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 99 III
12 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 99 III
13 Лесюк Оксана Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 95 III
14 Лука ЮрійТарасович Прикарпатський ВСЛ 11 91 IV
15 Івасюк Юлія Богданівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 87 V
16 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 85 VI
17 Цибик Уляна Афзалівна Делятинський НВК 11 82 VII
18 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 81 VIII
19 Боднар Надія Миколаївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 78 IX
20 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 73 X
21 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 69 XI
22 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 67 XII
23 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 66 XIII
24 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 65 XIV
25 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 63 XV
26 Максимюк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 58 XVI
27 Стах Маряна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 50 XVII
28 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 46 XVIII
29 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 43 XIX
30 Кепещук Юліяна Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 43 XIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top