JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 48 I
2 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 47 I
3 Юречко Тетяна Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 43 I
4 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянська ліцей 8 42,5 I
5 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 41,5 II
6 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 41 II
7 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 40 II
8 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 39,5 II
9 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 39 II
10 Середюк Назар Іванович Надвірнянська ліцей 8 38 II
11 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 36,5 II
12 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 35,5 II
13 Кузьмич Анна Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 34 III
14 Романішак Олександр Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 31,5 III
15 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 31 III
16 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 30 III
17 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 29,5 III
18 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 29,5 III
19 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 28,5 III
20 Рубінська Юлія Русланівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 26 III
21 Іванців Роксолана Степанівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 25,5 III
22 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 24 III
23 Бенюк Аліна Андріївна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 24 III
24 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
25 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 23 III
26 Микитин Іван Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 22,5 IV
27 Дідик Богдан Іванович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 22 V
28 Залуцький Роман Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 21,5 VI
29 Тороус Галина Михайлівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 21 VII
30 Кипещук Діана Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 20 VIII-IX
31 Яремчук Віталій Михайлович Чернеківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 20 VIII-IX
32 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 8 19,5 X
33 Сивінський Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 19 XI
34 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 18 XII
35 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 17,5 XII
36 Васильєва Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 16 XIII-XIV
37 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 8 16 XIII-XIV
38 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 8 14 XV
39 Савчин Богдан Ігорович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 13,5 XVI
40 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 8 13 XVII
41 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XVI
42 Осташук Вадим Тарасович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 12 XIX
43 Вяхірєва Ліда Михайлівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 11 XX
44 Мартинюк Ірина Тарасівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 10,5 XXI
45 Микитин Надія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 9 XXII
46 Передрук Владислав Богданович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XXIII
47 Луцька Віта Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 6 XXVI
48 Цюрак Cніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XXIV
49 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 6 XXV
50 Кіселюк Олег Петрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 3,5 XXVII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 34,5 I
2 Менюк Іванна Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 29,5 I
3 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянська ліцей 9 27,5 II
4 Нагорняк Світлана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 27 II
5 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 27 II
6 Андрушко Сергій Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 25 II
7 Гаврилюк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 24,5 III
8 Божак Лілія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 23 III
9 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 22,5 III
10 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 22,5 III
11 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 22 III
12 Охремчук Володимир Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 22 III
13 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 21,5 III
14 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 19 IV
15 Ковалюк Марія Михайлівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 18,5 V
16 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 18 VI
17 Поварчук Вікторія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 17 VII-VIII
18 Хабайлюк Маряна Романівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 17 VII-VIII
19 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 16 IX-XI
20 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 9 16 IX-XI
21 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 16 IX-XI
22 Білейчук Тетяна Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XII-XIII
23 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 14,5 XII-XIII
24 Бойко Соломія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XIV-XVI
25 Павлюк Юліанна Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XIV-XVI
26 Синчишен Ярослав Андрійович Прикарпатський ВСЛ 9 14 XIV-XVI
27 Гордіца Ігор Миронович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 13,5 XVII
28 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 13 XVIII-XIX
29 Шпитко Аліна Юріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 13 XVIII-XIX
30 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 12 XX
31 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 11,5 XXI
32 Крайлюк Михайло Васильович Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 11 XXII
33 Попович Мирослава Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 9,5 XXIII
34 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 8 XXIV-XXV
35 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 8 XXIV-XXV
36 Кушнірук Софія Романівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 7 XXVI-XXVII
37 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 7 XXVI-XXVII
38 Ковальчук Віталій Сергійович Волосівський  НВК 9 5 XXVIII
39 Чорний Андрій Васильович Делятинський НВК 9 4,5 XXIX
40 Гурмак Наталія василівна Ліснотарновицький НВК 9 4 XXX
41 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 3,5 XXXI
42 Данилюк Віктор Мирославович Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 1 XXXII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянська ліцей 10 30 I
2 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 27 II
3 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 26 II
4 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 24,5 III
5 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 24,5 III
6 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 22,5 III
7 Попович Михайло Олександрович Надвірнянська ліцей 10 21,5 III
8 Ковальчук Олександр Олегович Надвірнянська ліцей 10 20 III
9 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 20 III
10 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 17,5 IV
11 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 15 V
12 Горганюк Оксана Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 14 VI
13 Бойко Марина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 12 VII-X
14 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 12 VII-X
15 Гуцуляк Анастасія Анатоліївна Надвірнянська ліцей 10 12 VII-X
16 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 12 VII-X
17 Бігун Вікторія Миколаївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 10,5 XI-XIII
18 Попович Віра Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 10,5 XI-XIII
19 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 10,5 XI-XIII
20 Дрогомирецька Анна Сергіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XIV-XV
21 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XIV-XV
22 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XVI-XVII
23 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XVI-XVII
24 Касіянчук Олексій Іванович Делятинський НВК 10 8,5 XVIII
25 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 10 7,5 XIX
26 Науменко Вікторія Валентинівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 7 XX
27 Кіселюк Назарій Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 6 XXI
28 Шкрумеляк Емілія Ігорівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 5,5 XXII
29 Бабчук Мирія Тарасівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 5 XXIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 38 I
2 Іванішак Назарій Васильович Надвірнянська ліцей 11 32,4 II
3 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 30 II
4 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 28 II
5 Лесюк Оксана Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 27 III
6 Міськевич Христина Іванівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 27 III
7 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 25,5 III
8 Гладиш Катерина Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 25 III
9 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 25 III
10 Шайда Андрій Романович Прикарпатський ВСЛ 11 21,5 III
11 Стах Маряна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 19 III
12 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 18,4 III
13 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 11 18 IV
14 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 17 V
15 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 16,7 VI
16 Романюк Андріана Андріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 16,2 VII
17 Бережна Христина Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 14,5 VIII
18 Боднар Христина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 14 IX
19 Дмитрук Христина Степанівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 12,9 X
20 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 12,2 XI
21 Волошенюк Володимир Романович Прикарпатський ВСЛ 11 12 XII
22 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 11,2 XIII
23 Нагорняк Нестор Іванович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 10,9 XIV
24 Синоверський Михайло Миколайович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 10,5 XV
25 Кіселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 11 10,4 XVI
26 Госедло Назар Іванович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 10 XVII
27 Медулька Олег Вікторович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 9,5 XVIII
28 Брус Данієла Станіславівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 7,9 XIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top