JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Костів Роман Михайлович Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 8 57 I
2 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 56 II
3 Фесик Анна Олександрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 49 II
4 Демянчук Олександр Романович Надвірнянська ЗОШ №1 8 47 III
5 Петруняк Микола Ігорович Добротівська ЗОШ І-ІІ ст. 8 47 III
6 Дубінський Анатолій Анатолійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 46 IV
7 Томин Софія Василівна ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 8 43 IV
8 Шваюк Андрій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 17 VII
9 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст 8 16 VII
10 Бандура Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 7 X

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 9 88 I
2 Ватрусенко Олександр Андрійович Надвірнянський ліцей 9 65 II
3 Андрушко Сергій Васильович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 56 III
4 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 53 III
5 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 31 IV
6 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ 9 19 VII
7 Ковальчук Віталій Сергійович Волосівський НВК 9 17 VII
8 Бойко Соломія Михайлівна КраснянськаЗОШІ-ІІІст 9 17 VII
9 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 16 VIII
10 Грига Наталія Ярославівна ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 9 15 VIII
11 Воробець Тарас Романович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 13 IX
12 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 12 IX
13 Костюк Христина Романівна Тисменичанська ЗОШ 9 11 X
14 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська ЗОШ 9 11 X
15 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновецький НВК 9 10 XI
16 Попович Мар'ян Петрович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 9 XII
17 Литвак Володимир Юрійович Цуцилівський НВК 9 9 XII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Данилюк Ольга Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 50 I
2 Чіх Богдан Іванович Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 10 50 I
3 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 10 47 II
4 Віфлінзідер Ольга Володимирівна Надвірнянський ліцей 10 35,5 III
5 Давидюк Руслана Василівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 29 IV
6 Попович Михайло Олександрович Надвірнянський ліцей 10 28,5 IV
7 Паламарчук Ярослав Романович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 25,5 IV
8 Гедзик Іван Іванович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 10 25 IV
9 Мельник Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 24 IV
10 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 23,5 IV
11 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 10 19 VI
12 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 10 18 VI
13 Хопта Назарій Володимирович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 10 17,5 VI
14 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст №3 10 15 VII
15 Семанюк Віталій Богданович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ 10 14 VII
16 Лозяк Вікторія Андріївна КраснянськаЗОШІ-ІІІст 10 13 VII
17 Атаманюк Сергій Михайлович Переріслянська ЗОШ І-ІІІст 10 12,5 VII
18 Маковійчук Денис Сергійович Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 12 VII
19 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська ЗОШ 10 10 IX
20 Глинчак Іван Іванович Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 9,5 IX
21 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст 10 9,5 IX
22 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський НВК 10 8,5 X
23 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 7,5 XI
24 Гуцуляк Анна Петрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 7,5 XI
25 Бениш Єлизавета Мирославівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 6 XII
26 Дячук Мар'яна Ярославівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 4,5 XIII
27 Мохналь Тетяна Сергіївна Ліснотарновецький НВК 10 2,5 XVII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 11 53 I
2 Дзюма Олексій Сергійович Надвірнянський ВСЛіцей 11 41 II
3 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 37 II
4 Зеленчук Євген Васильович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 34 III
5 Алєксєєв Іван Едуардович Надвірнянський ВСЛіцей 11 33,5 III
6 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 11 25,5 IV
7 Ковальчишин Леся Андріївна Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 11 25 IV
8 Гаврильчук Андрій Романович Волосівський НВК 11 23 IV
9 Карп'як Микола Андрійович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 11 21,5 V
10 Гринюк Андрій Михайлович Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 20,5 V
11 Плошенко Надія Іванівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 20 V
12 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 19,5 VI
13 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 11 18 VI
14 Осташук Ольга Михайлівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 17,5 VI
15 Медулька Олег Вікторович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 16 VI
16 Шовгенюк Іван Ілліч Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 15,5 VII
17 Синоверський Михайло Миколайович Переріслянська ЗОШ І-ІІІст 11 14,5 VIII
18 Стах Маряна Олександрівна Ліснотарновецький НВК 11 13 IX
19 Киселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 11 12 X
20 Нікольський Ростислав Олександрович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 11 9,5 X
21 Кепищук Юліана Ярославівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 6,5 XI
22 Гуменюк Юрій Васильович Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 5 XII
23 Мельник Віталій Іванович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 5 XII
24 Стебеляк Христина Петрівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІст 11 0,5 XV

Коментарі   

0 #1 Учасник 16.11.2016, 13:17
Ага це так " справедливо" коли 9 дітей з Надвірни посунули дітей інших з сіл. Особливо 4 ліцеїсти. Ще говорили, що призові місця будуть ділити на декілька дітей... і чому таке оцінювання, виконав 3 завдання маю близько 20 балів, а учасники які зробили всі 4 але не ідеально отримали аж 50 балів...чесно.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top