JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лавринович Юрій Любомирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 37,5 I
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 34,5 II
3 Гавринюк Аліна Богданівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 31,5 III
4 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 30 III
5 Процак Михайло Степанович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 24,5 III
6 Циб Данієла Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 22 IV
7 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 21 V-VI
8 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 21 V-VI
9 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 20,5 VII-VIII
10 Петруняк Руслан Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 20,5 VII-VIII
11 Ломпас Соломія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 18 IX
12 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 17,5 X-XI
13 Панько Михайло Дмитрович. Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 17,5 X-XI
14 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 17 XII-XIII
15 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 17 XII-XIII
16 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 16,5 XIV
17 Божак Василь Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 15,5 XV-XVI
18 Кузьмин Мар'яна Юріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 15,5 XV-XVI
19 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 7 15 XVII-XVIII
20 Петрук Андрій Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15 XVII-XVIII
21 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 14 XIX-XXI
22 Токарук Юлія Дмитрівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 14 XIX-XXI
23 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 14 XIX-XXI
24 Заліська Віталія Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 12,5 XXII
25 Буній Юлія Станіславівна Цуцилівський  НВК 7 11,5 XXIII-XXIV
26 Остап'юк Василь Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 11,5 XXIII-XXIV
27 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський НВК 7 11 XXV-XXVI
28 Озорович Христина Степанівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 11 XXV-XXVI
29 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 10 XXVII-XXVIII
30 Угринчук Ольга Ігорівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 10 XXVII-XXVIII
31 Грабовецька Ірина Іванівна Переріслянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 9,5 XXIX
32 Іванішак Марія Олексіївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 9 XXX
33 Гунерська Яна василівна Ліснотарновицький НВК 7 6,5 XXXI
34 Остапю'к Вікторія Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 3 XXXII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 8 30,5 I
2 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 8 26 II
3 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 25 II
4 Тимечко Софія Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 18 IV
5 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 8 15,5 V
6 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 15 VI
7 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 8 14 VII-VIII
8 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 8 14 VII-VIII
9 Джигіта Христина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 13,5 IX
10 Козак Лариса Іванівна Делятинський НВК 8 13 X-XI
11 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 13 X-XI
12 Львівська Владислава Сергіївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XII
13 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 12 XIII
14 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 11,5 XIV
15 Демянчук Олександр Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 10,5 XV-XVI
16 Кепещук Діана Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 10,5 XV-XVI
17 Городенко Тарам михайлович Ліснотарновицький НВК 8 9,5 XVII
18 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 9 XVIII-XIX
19 Костів Роман Михайлович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 9 XVIII-XIX
20 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XX-XXI
21 Осташук Назар Орестович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 8 XX-XXI
22 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 7,5 XXII-XXIV
23 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 8 7,5 XXII-XXIV
24 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 7,5 XXII-XXIV
25 Дричак Христина Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XXV-XXVIII
26 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 7 XXV-XXVIII
27 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XXV-XXVIII
28 Серюга Валерія Валеріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XXV-XXVIII
29 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 6,5 XXIX
30 Лозинський Михайло Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 6 XXX
31 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 5,5 XXXI-XXXII
32 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 5,5 XXXI-XXXII
33 Вертипорох Марія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5 XXXIII-XXXVI
34 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 5 XXXIII-XXXVI
35 Фесик Анна Олександрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 5 XXXIII-XXXVI
36 Осташук Вадим Тарасович Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 5 XXXIII-XXXVI
37 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 4,5 XXXVII-XXXVIII
38 Стельмащук Маряна Дмитрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 4,5 XXXVII-XXXVIII
39 Добжинецький Роман Романович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 4 XXXIX-XLII
40 Лукач Маріанна Ігорівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXXIX-XLII
41 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 4 XXXIX-XLII
42 Торбяк Іванна Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XXXIX-XLII
43 Лавринович Іванна Іванінва Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 3,5 XLIII
44 Цюрак Cніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XLIV-XLV
45 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 8 2,5 XLIV-XLV
46 Стебеляк Євген Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XLVI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 9 30,35 I
2 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 22 II
3 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 9 20,4 III
4 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 15,05 IV
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 13,3 V
6 Синчишен Ярослав Андрійович Прикарпатський ВСЛ 9 10,85 VI
7 Попович Леся Володимирівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 10,4 VII
8 Божак Лілія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 9,55 VIII
9 Андрусяк Наталія Ярославівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 9,35 IX
10 Павлюк Юлія Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 9,1 X
11 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 9 XI
12 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 8,9 XII-XIII
13 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 8,9 XII-XIII
14 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 8,3 XIV
15 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 8,2 XV
16 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 8,1 XVI
17 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 7,8 XVII
18 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 7,7 XVIII
19 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 7,55 XIX
20 Іванків Романія Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 7,3 XX
21 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 6,85 XXI
22 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 6,8 XXII
23 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 6,75 XXIII
24 Микитин Тетяна Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 6,6 XXIV
25 Кожушина Анастасія Василівна Ліснотарновицький НВК 9 6,5 XXV
26 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 6,41 XXVI
27 Віняк Христина Миронівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 6,4 XXVII
28 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 6,1 XXVIII
29 Пирожук Уляна Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 6 XXIX
30 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 5,6 XXX
31 Максимюк Марія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 4,665 XXXI
32 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 4,5 XXXII
33 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 9 4,4 XXXIII
34 Дирда Володимир Михайлович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 4 XXIV-XXXV
35 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 4 XXXIV-XXXV
36 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 3 XXXVI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 10 26,5 I
2 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 18 IV
3 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 V
4 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 15,5 VI
5 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 14 VII
6 Бойко Марина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 13,5 VIII
7 Хопта Анастасія Тарасівна Надвірнянська ліцей 10 13 IX
8 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 9,5 X
9 Горганюк Оксана Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 8,5 XI
10 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 7,5 XII-XIII
11 Мельник Оксана Ігорівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 7,5 XII-XIII
12 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 10 6,5 XIV-XVI
13 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 6,5 XIV-XVI
14 Шовгенюк Марія Василівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 6,5 XIV-XVI
15 Михайлюк Юлія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 6 XVII
16 Василенко Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 5,5 XVIII-XX
17 Гнатюк Діана Романівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 5,5 XVIII-XX
18 Косюк Христина Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 5,5 XVIII-XX
19 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 4 XXI-XXIII
20 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 4 XXI-XXIII
21 Щербюк уляна василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 4 XXI-XXIII
22 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 3,5 XXIV-XXVI
23 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 10 3,5 XXIV-XXVI
24 Семеняк Юрій Любомирович Прикарпатський ВСЛ 10 3,5 XXIV-XXVI
25 Мохналь Тетяна сергіївна Ліснотарновицький НВК 10 3 XXVII
26 Зеленчук Ганна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 1,25 XXVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Паньків Олександр Васильович Надвірнянська ліцей 11 43 I
2 Понайда Христина Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 25 II
3 Капущак Діана Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 24,5 III
4 Вацик Роман Сергійович Делятинський НВК 11 24 III
5 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 20 IV
6 Мельник Діана Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 19 V
7 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянська ліцей 11 18,5 VI
8 Боднар Христина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 15 VII
9 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 14,5 XIII
10 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 13 IX
11 Левко Роман Георгійович Прикарпатський ВСЛ 11 11,5 X
12 Головчук Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 11 XI
13 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 8,5 XII-XIV
14 Кисляк Софія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 8,5 XII-XIV
15 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 8,5 XII-XIV
16 Вацик Уляна Василівна Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 8 XV
17 Андрухів ірина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 11 7,5 XVI-XVII
18 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 7,5 XVI-XVII
19 Брус Данієла Станіславівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 6,5 XVIII-XIX
20 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 6,5 XVIII-XIX
21 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XX-XXII
22 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XIX-XXI
23 Попович Максим Петрович Волосівський  НВК 11 6 XX-XXII
24 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 5,5 XXIII
25 Шовгенюк Іван Ілліч Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 3 XXIV
26 Стебеляк Христина Петрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XXV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top