JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 57 I
2 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ I-III ст. 8 53 I
3 Васильєва Тетяна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 51 II
4 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянська ліцей 8 50,5 II
5 Палійчук Марія Мимхайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 8 49 II
6 Дмитрюк Тетяна Володимирівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 48,5 II
7 Гонтарук Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 47 III
8 Космірак Діана Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 43 III
9 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська ЗОШ I-II ст. 8 42 III
10 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 42 III
11 Копчук Михайло Іванович Прикарпатський ВСЛ 8 38,5 III
12 Львівська Владислава Сергіївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 38 III
13 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 8 38 III
14 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ I-III ст. 8 36 IV
15 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 35 V-VIII
16 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 35 V-VIII
17 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 8 35 V-VIII
18 Федорів Вікторія Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 35 V-VIII
19 Писклинець Володимир Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 34,5 IX
20 Іроденко Андрій Андрійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 32,5 X
21 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський НВК 8 31,2 XI
22 Дзямулич Ольга Михайлівна Добротівський НВК 8 30,5 XII-XIII
23 Савка Андрій Михайлович Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 30,5 XII-XIII
24 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 29 XIV
25 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 8 28,5 XV
26 Горішна Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 27 XVI
27 Боднар Надія Ярославівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 26 XVII-XX
28 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 26 XVII-XX
29 Іваніщак Денис Володимирович Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 26 XVII-XX
30 Лавринович Анна Іванівна Надвірнянська ліцей 8 26 XVII-XX
31 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 25,5 XXI-XXIII
32 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 25,5 XXI-XXIII
33 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 8 25,5 XXI-XXIII
34 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 25 XXIV-XXVI
35 Кузюк Іван Миколайович Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 25 XXIV-XXVI
36 Залозецький Віталій Васильович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 25 XXIV-XXVI
37 Вірста Богдан Володимирович Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 24,5 XXVII-XXVIII
38 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 24,5 XXVII-XXVIII
39 Дідик Богдан Іванович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 8 23 XXIX
40 Бакота Давид Іванович Переріслянська ЗОШ I-III ст. 8 20 XXX-XXXII
41 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 8 20 XXX-XXXII
42 Питлюк Олег Васльович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 8 20 XXX-XXXII
43 Іващук Роман Ігорович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 19 XXXIII
44 Іванців Роксолана Степанівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 16,5 XXXIV
45 Іванцюк Михайло Миколайович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 15,5 XXXV
46 Василаш Анна Василівна Делятинська ЗОШ I-II ст. 8 15 XXXVI-XXXVII
47 Ковалюк Любов Сергіївна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 8 15 XXXVI-XXXVII
48 Савка Надія Андріївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 8 14 XXXVIII
49 Шпитко Марія Василівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 11,5 XXXIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянська ліцей 9 90 I
2 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянська ліцей 9 69 I
3 Юнгер Марк Максимович Прикарпатський ВСЛ 9 51 II
4 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 50 II
5 Румежак Маряна Ігорівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 49 II
6 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 9 47,5 III
7 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 45 III
8 Максимюк Марія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І -ІІІ ст.№1 9 43,5 III
9 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 43 III
10 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 43 III
11 Павлюк Юліана Василівна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 42 III
12 Андрейчук Анна Ярославівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 9 40,5 III
13 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 39 III
14 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 38 III
15 Гаврилюк Адріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 37,5 III
16 Попович Леся Володимирівна Фитьківська ЗОШ I-III ст. 9 37 III
17 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський НВК 9 36,5 IV-VI
18 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 9 36,5 IV-VI
19 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська ЗОШ I-III ст. 9 36,5 IV-VI
20 Псуй Надія Володимирівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 36 VII
21 Дяченко Тарас Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 33,5 IX-XI
22 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 9 32,5 IX-XI
23 Вишенька Дмитро Ярославович Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 32,5 IX-XI
24 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 32 XII
25 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 9 31 XIII
26 Ковалюк Марія Миколаївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 30,5 XIV-XV
27 Бончак Софія Андріївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 30,5 XIV-XV
28 Тимчук Марія Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 29,5 XVI
29 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 28,5 XVII
30 Шоробура Надія Василівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 9 27 XVIII
31 Іванюк Євген Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 26 XIX-XX
32 Сенотович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 26 XIX-XX
33 Семенюк Дмитро Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 25,5 XXI
34 Коновалюк Марина Петрівна Ланчинська ЗОШ I-II ст. 9 23,5 XXII
35 Степанюк Мар’яна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 23 XXIII-XXIV
36 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 23 XXIII-XXIV
37 Божан Лілія Миколаївна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 22,5 XXV
38 Жарко Роман Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 21,5 XXVI
39 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський НВК 9 20 XXVII-XXVIII
40 Ільків Дмитро Романович Волосівський НВК 9 20 XXVII-XXVIII
41 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська ЗОШ I-II ст. 9 16,5 XXIX
42 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 9 16,5 XXIX
43 Гук Анастасія Романівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 9 16 XXX
44 Пирожук Уляна Миколаївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 9 14,5 XXXI
45 Гордіца Ігор Миронович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 11 XXXIII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тітов Ігор Тарасович Надвірнянська ліцей 10 62 I
2 Данилюк Юлія Володимирівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 10 56 II
3 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 10 50 III
4 Тріщук Денис Русланович Надвірнянська ліцей 10 35 IV
5 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 32 V
6 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 10 29 VI
7 Петрик Катерина Іванівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 10 28 VII
8 Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. Грицюк Марія Василівна 10 27 XIII
9 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 25 IX-XI
10 Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Яремчук Марія Іванівна 10 25 IX-XI
11 Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ ст. Шийко Іван Іванович 10 25 IX-XI
12 Гуцуляк Анастасія Анатоліївна Надвірнянська ліцей 10 23 XII-XIII
13 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 23 XII-XIII
14 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 22 XIV
15 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 21 XV
16 Питлюк Сергій Тарасович Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 19 XVI
17 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 10 18 XVII
18 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сідляр Руслан Володимирович 10 16 XVIII
19 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 14 XIX
20 Дутчак Мар'яна Іванівна Фитьківська ЗОШ I-III ст. 10 11 XX
21 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 10 XXI-XXIII
22 Мохналь Тетяна Сергіївна Ліснотарновицький НВК 10 10 XXI-XXIII
23 Павлик Уляна Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 10 XXI-XXIII
24 Кіселюк Назарій Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 7 XXIV-XXV
25 Михайлюк Марина Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 7 XXIV-XXV
26 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 6 XXVI-XXVII
27 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 6 XXVI-XXVII
28 Ільків Роман Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 4 XXVIII
29 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський НВК 10 2,5 XXIX
30 Попович Віра Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 2 XXX
31 Волосівський НВК Подолянко Дмитро Іванович 10 1,5 XXXI
32 Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. Гніздак Надія Петрівна 10 1 XXXII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шайда Андрій Романович Прикарпатський ВСЛ 11 79 I
2 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянська ліцей 11 68 I
3 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 64 I
4 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 61 II
5 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 60 II
6 Басюга Ірина Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 56 II
7 Лацко Богдана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 56 II
8 Мустафін Степан Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 56 II
9 Ковальчишин Леся Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 55 II
10 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 11 52 III
11 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська ЗОШ I-III ст. 11 50 III
12 Гладиш Катерина Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 50 III
13 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 47 III
14 Кепещук Іван Васильович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 46 III
15 Боднар Марія Миколаївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 41 III
16 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 39 III
17 Максимюк Сніжана Василівна Переріслянська ЗОШ I-III ст. 11 39 III
18 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 38 III
19 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 37 IV
20 Бобало Іванна Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 33 V
21 Вацик Михайло Богданович Зарічанська ЗОШ I-III ст. 11 32 VI
22 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 31 VII-VIII
23 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 11 31 VII-VIII
24 Попович Василь Петрович Фитьківська ЗОШ I-III ст. 11 29 IX-X
25 Моргун Аліна Миколаївна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 29 IX-X
26 Якуб'як Іван Романович Делятинський НВК 11 27 XI
27 Гнатишак Ганна Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 26 XII-XIV
28 Кушнірук Василь Миколайович Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 26 XII-XIV
29 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 26 XII-XIV
30 Василаш Володимир Ігорович Волосівський НВК 11 25 XV-XVI
31 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 25 XV-XVI
32 Косюк Михайло Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 23 XVII
33 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 11 22 XVIII
34 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 20 XIX-XX
35 Мойсюк Дмитро Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 20 XIX-XX
36 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська ЗОШ I-III ст. 11 12 XXI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top