JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 Некрас Тетяна Олександрівна 5 24 I
2 Цуцилівський  НВК Плохотінова Олександра Олександрівна 5 23,5 II
3 Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. Байдюк Христина Володимирівна 5 23 II
4 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 Максимчук Тетяна 5 20,5 III
5 Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. Слободян Андрій Васильович 5 20,5 III
6 Ланчинська  ЗОШ I-II ст. Андрушко Євгенія Юріївна 5 20 III
7 Білозоринська  ЗОШ I-II ст. Голубко Олег Сергійович 5 20 III
8 Зеленська  ЗОШ I-III ст. Гуш Ксенія василівна 5 20 III
9 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 Циб Наомі Вадимівна 5 19,5 III
10 Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ Дідик Вікторія Василівна 5 19,5 III
11 Переріслянська  ЗОШ I-III ст. Павлечко Катерина Романівна 5 19 III
12 Пнівська  ЗОШ I-III ст. Шпитко Ірина Тарасівна 5 19 III
13 Пнівська  ЗОШ I-III ст. Андріїв Софія Петрівна 5 18,5 IV
14 Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. Дем'янчук Христина Юріївна 5 18 IV
15 Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. Максимюк Віталія Миколаївна 5 18 IV
16 Добротівський НВК Кметюк Аліна Василівна 5 17 V
17 Чорноославська  ЗОШ I-III ст. Марковеціка Яна Тарасівна 5 17 V
18 Черниківська  ЗОШ I-II ст. Осташук Анна Орестівна 5 17 V
19 Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. Татарчук Ангеліна Андріївна 5 17 V
20 Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. Василюк Марія Володимирівна 5 16,5 V
21 Назавизівська  ЗОШ I-III ст. Волочій Софія Богданівна 5 16,5 V
22 Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. Вівчарик Анастасія Володимирівна 5 15 VI
23 Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 Грищук Вікторія Андріївна 5 15 VI
24 Назавизівська  ЗОШ I-III ст. Шковира Вікторія Вікторівна 5 15 VI
25 Стримбівська  ЗОШ I-II ст. Білецька Соломія любомирівна 5 14 VII
26 Гвіздська  ЗОШ I-III ст. Боднарук Леся Любомирівна 5 14 VII
27 Краснянська  ЗОШ I-III ст. Ославський Дмитро Миколайович 5 14 VII
28 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 Нагорний Ростислав Васильович 5 13,5 VII
29 Зеленська  ЗОШ I-III ст. Павлюк Єлизавета Тарасівна 5 13,5 VIII
30 Саджавська ЗОШ І - ІІІ ст. Мавцько Ірина Василівна 5 13,5 VIII
31 Зарічанська  ЗОШ I-III ст. Клим’юк Дарина Іванівна 5 12,5 IX
32 Молодківська  ЗОШ I-III ст. Мартинюк Оксана 5 12,5 IX
33 Ліснотарновицький НВК Миколайчук Андріана Миколаївна 5 12 IX
34 Каміннецька  ЗОШ I-II ст. Стецюк Софія Орестівна 5 11,5 X
35 Бистрицька  ЗОШ I-III ст. Гегна Максим Русланович 5 11 X
36 Делятинський НВК Івасюк Михайло Михайлович 5 11 X
37 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 Цомпіль Максим Любомирович 5 10 XI
38 Лоївська  ЗОШ I-III ст. Ходорко Іван Іванович 5 8 XII
39 Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. Ковальчишин Максим Михайлович 5 4 XIII

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 20 I
2 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 19,5 II
3 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 19 II
4 Гуйтин Іван Васильович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 18,5 III
5 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 18,5 III
6 Тарасаюк Христина Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 18,5 III
7 Квітчук Андріан Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16,5 IV
8 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 16,5 IV
9 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 16,5 IV
10 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16 IV
11 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 16 IV
12 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 6 15,5 IV
13 Грицюк Марія Миколаївна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 15 IV
14 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 6 14,5 V
15 Романішак Євген Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 14,5 V
16 Ясінська Марія Василівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 14,5 V
17 Ерстенюк Максим Ярославович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 14 V
18 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 14 V
19 Лахва Наталія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 13,5 V
20 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 13,5 V
21 Космірак христина Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 13 VI
22 Плитус Андрій володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 13 VI
23 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 12,5 VII
24 Олексюк тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 12,5 VII
25 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 12 VII
26 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 12 VII
27 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 6 11,5 VIII
28 Стецюк Валерія Сергіївна Делятинський НВК 6 11 VIII
29 Білусяк Юрій Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 10 IX
30 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 6 10 IX
31 Волощук Анастасія Любомирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 9,5 X
32 Данілова Аліна Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 9,5 X
33 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 9 X
34 Остап"юк Юлія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 9 X
35 Герба Валентина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XI

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 30 I
2 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 29 II
3 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 7 28 II
4 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 28 II
5 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 27 III
6 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 26 III
7 Манзюк Тетяна Іванівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 26 III
8 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 25 III
9 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 22 IV
10 Баюрчак Аліна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 21 V
11 Гавринюк Аліна Богданівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 21 V
12 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 21 IV
13 Гуцуляк Владислава Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 21 V
14 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 20 VI
15 Гуменюк Надія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 20 VI
16 Дем'янців Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 20 VI
17 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 20 VI
18 Ковцуняк Руслана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 20 VI
19 Косило Катерина Михайлівна Делятинський НВК 7 20 VI
20 Сенатович Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 20 VI
21 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 7 19 VII
22 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 19 VII
23 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 19 VII
24 Ломпас Соломія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 18 VIII
25 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 17 IX
26 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 17 IX
27 Лозинська Сніжана Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 16 X
28 Николайчук Сосія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 16 X
29 Жмур Анастасія Віталіївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 16 X
30 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 15 XI
31 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 14 XII
32 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 14 XII
33 Остап'юк Василь Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 14 XII
34 Іванішак Марія Олексіївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 13 XIII
35 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 13 XIII
36 Котвицька Іванна Юріївна Волосівський  НВК 7 12 XIV
37 Мотрюк Олег Іванович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 11 XV
38 Пасєка Вікторія Миколаївна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 6 XVI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 26,5 I
2 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 24 II
3 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 II
4 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 8 23 II
5 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянська ліцей 8 23 II
6 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 22,5 III
7 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 22 III
8 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 III
9 Бондар Ростислав Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 17 V
10 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 8 17 V
11 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 17 V
12 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 17 V
13 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 17 V
14 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 16,5 VI
15 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 16,5 VI
16 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 16,5 VI
17 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 16 VII
18 Луців Оксана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 16 VII
19 Юречко Тетяна Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 15 VIII
20 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 14 IX
21 Годзюр Діана Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 14 IX
22 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 14 IX
23 Пилип'юк Аліна Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 14 IX
24 Кузьмин Марія Василівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 14 IX
25 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 13 X
26 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 13 X
27 Романіщак Уляна Богданівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 13 X
28 Угринчук Аліна Тарасівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 13 X
29 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 12 XI
30 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 11,5 XI
31 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 11 XII
32 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 8 11 XII
33 Левченко Ірина Ярославівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 XIII
34 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновецький НВК 8 10 XIII
35 Довбенюк Ірина Русланівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 9 XIV
36 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 9 XIV
37 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст 8 8,5 XIV
38 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 7 XV
39 Цапей Віта Петрівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 6,5 XV
40 Добжинецький Роман Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 5,5 XVI
41 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 5 XVIII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 38 I
2 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянська ліцей 9 36 II
3 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 35 II
4 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 9 35 II
5 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 33 III
6 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 33 III
7 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 32 III
8 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 31 III
9 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 30 III
10 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 29,5 III
11 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 29 IV
12 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 9 29 IV
13 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 29 IV
14 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 28,5 V
15 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 9 28,5 IV
16 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 28 V
17 Мотьрюк Тетняна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 28 V
18 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 27 VI
19 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 27 VI
20 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 27 VI
21 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 27 VI
22 Ковалюк Марія Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 24,5 VII
23 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 9 23,5 VIII
24 Жупник Катерина Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 20,5 IX
25 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 20 X
26 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 19 XI
27 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 9 17,5 XII
28 Крайлюк Михайло Васильович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 17,5 XII
29 Герба Богдана Володимирівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 16,5 XIII
30 Остап'юк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 16 XIII
31 Томин Володимир Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 13,5 XVII
32 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський НВК 9 13 XVII
33 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 13 XVII
34 Румежак Мар'яна Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 8 XVIII
35 Дем'янець Іванна Ільківна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 6 XIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 33,5 I
2 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 32,5 II
3 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 10 28,5 III
4 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 28 III
5 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 27,5 III
6 Іроденко Іванна Василівна Надвірнянська ліцей 10 27 III
7 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 25,5 IV
8 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 24 V
9 Грицюк Марія Василівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 24 IV
10 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 23 VI
11 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 22 VII
12 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 22 VII
13 Середюк Оксана Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 22 VII
14 Попович Юлія Тарасівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 21 VIII
15 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 10 20,5 IX
16 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 20 IX
17 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 20 IX
18 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 19,5 X
19 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 19,5 X
20 Дрогомирецька Анна Сергіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 17,5 XI
21 Демидюк Марія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 17 XI
22 Пилип'юк Аліна Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 14,5 XII
23 Сидорук Ольга Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 14,5 XII
24 Худецька Уляна Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 12,5 XIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 33 I
2 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянська ліцей 11 31 II
3 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 30,5 II
4 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 26 III
5 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 25,5 III
6 Максимюк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 25 III
7 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 24 III
8 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 IV
9 Гультай Олеся Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 IV
10 Стах Маряна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 11 22 V
11 Терентюк Надія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 21,5 V
12 Кепещук Юлія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 20 VI
13 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 19,5 VI
14 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 19,5 VI
15 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 11 19 VI
16 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 19 VI
17 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 18 VI
18 Неільчук Святослава Степанівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 14 VII
19 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 11 13 VII
20 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 12,5 VIII
21 Загоруйко Тетяна Максимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 10,5 IX
22 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 10,5 IX
23 Петлюк Мар'яна Миколаївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 8 X

Коментарі   

+1 #1 Христина 07.11.2016, 09:50
Дорогі викладачі. Неправильно написане по батькові Клим'юк Дарина Ігорівна. Яка зайняла 9 місце з укр.мови. Має бути Іванівна.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top