JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Гаврилюк Ігор Миколайович отримав освіту у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва за спеціальністю художня обробка дерева. Кваліфікація за дипломом - художник - майстер.

Працює керівником гуртків Надвірнянської районної станції юних техніків з 2011 року. Має 9 тарифний розряд.

За час роботи зарекомендував себе талановитим, творчим, сумлінним, дисциплінованим працівником. Виявляє професійну компетентність. Постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації, фахової досконалості. Належну увагу приділяє самоосвіті, вивченню новинок педагогічної літератури та кращого досвіду педагогів - позашкільників.

Гаврилюк І.М. працює над педагогічного проблемою: «Розвиток конструкторських здібностей та формування стійкого інтересу вихованців до технічної творчості». Роботу гуртків педагог організовує на високому професійному рівні, враховує вікові та індивідуальні особливості вихованців. Під час проведення занять вміло застосовує різні методи та форми роботи, виховує у дітей любов до моделювання, конструювання та техніки.

Керівник гуртка поєднує знання гуртківців з креслення, математики, фізики, хімії та трудового навчання, навчає вихованців використовувати їх на практиці. На заняттях створює робочу, доброзичливу атмосферу.

Цікаво, в нестандартній формі організовує педагог підсумкові заняття у гуртку, це конкурси, змагання, ігри і.т.д. Вони яскраві і мають на меті допомагати гуртківцям продемонструвати свої вміння, розкрити таланти, залучають їх до активної діяльності.

Різнобічна робота педагога з розвитку конструкторських та творчих здібностей гуртківців на заняттях приносить значні результати. Вихованці Ігора Миколайовича є учасниками і призерами районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, а також демонструють свої роботи на різноманітних виставках.

Керівник гуртка бере активну участь у педагогічних радах Надвірнянської рай СЮТ, засіданнях семінарів та методичних об’єднань керівників гуртків закладу.

Гаврилюк Ігор Миколайович нагороджений: дипломом Івано-Франківського обласного державного центру НТТУМ – 2012р.,грамотами Надвірнянської РДА – 2012р.,2013р., грамотами відділу освіти Надвірнянської РДА – 2013р., 2015р., 2016р., грамотами департаменту освіти, науки молоді та спорту Івано-Франківської ОДА – 2013р.,2014р. , 2015р., 2016р. та грамотою Надвірнянської міської ради – 2016р.

Завантажити мателіали

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top