JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Нещодавно на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з метою ознайомлення з досвідом роботи вчителів початкових класів шкіл І ступеня щодо застосування інноваційних форм, методів і засобів викладання в початковій школі, проведено панораму педагогічного досвіду. Вчителі початкових класів маленьких шкіл району не завжди мають змогу продемонструвати свої професійні,творчі здібності, поділитися напрацьованим, і для них ця форма роботи стала можливістю поділитися з колегами своїми здобутками, обмінятися досвідом.

Лавринович О.М., вчитель Битківської ЗОШ І ст. №1 презентувала досвід «Використання ігрових технологій в навчально-виховному процесі, мета якого створити позитивний настрій для навчання, забезпечити позитивну атмосферу в колективі для досягнення спільних цілей, розвивати увагу, пам’ять, мислення.

Стрембецька Г.Ю., вчитель Мирненської ЗОШ І ст. ознайомила присутніх з реалізацією науково-методичної проблеми «Мотивація як засіб ефективного навчання», показала шляхи її вирішення через застосування групової, парної та колективної роботи , використання рольової та дискусійної гри, продемонструвала зразки використання інтерактивних вправ в програмі Leapning Apps , а також роботи з мультимедійною дошкою.

Заяць Н.В., вчитель Пасічнянської ЗОШ Іст. №2 розкрила можливості особистісного та професійного зростання, розказала про особливості використання у своїй діяльності «Веселкової педтехнології».

Пінах Л.М., вчитель Зеленської ЗОШ І ст. продемонструвала присутнім реалізацію проблеми «Формування особистості молодшого школяра на засадах християнської моралі».

Свідрак Н.І., вчитель Лісновелесницької ЗОШ І ст. розкрила у своєму виступі шляхи реалізації «Розвитку творчих здібностей молодших школярів через використання інноваційних технологій, а також розкрила модель творчої особистості молодшого школяра.

Пушкар І.В., вчитель Пасічнянської ЗОШ Іст. №1 висвітлила питання «Роль гри як методу навчання молодших школярів».

Шльомей Л.І., вчитель Пасічнянської ЗОШ Іст. №4 ознайомили присутніх з реалізацією проблеми «Розвиток усного та писемного мовлення молодших школярів».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top