JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Мета. Ознайомити учнів з їхніми основними правами та обов’язками, закріпити їх в пам’яті учнів, навчати дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитини, розвивати патріотичні якості, акторські здібності, виховувати дисциплінованість, повагу до законів України, товаришів,любов до рідного краю та України.

Обладнання. Ілюстрований матеріал до теми, плакати «Знай свої права та обов’язки», «Права дітей», «Обов’язки учнів», картки для групової роботи, таблиця «Робота в групах»,фланелескоп.

Відеоурок

 

Гаврильчук Л. Ю.,
вчитель початкових класів Надвірнянської ЗОШ І - ІІІ ст. №4

Мета. формувати уявлення про органи дихання та їх роль у житті людини, про охорону органів дихання від захворювань; розвивати уважність, прищеплювати навички правильного дихання; виробляти санітарно-гігієнічні навички догляду за органами дихання; формувати вміння висловлювати судження, встановлювати взаємозв'язки і залежності між органом й умовами його функціонування; розвивати уяву; виховувати охайність, допитливість, пізнавальний інтерес до вивчення свого організму.

Відео уроку природознавства в 3 класі.

 

Мета. Повторити склад числа у межах 10 ; навчати учнів самостійно розв'язувати приклади ,використовуючи знання про те , як побудований натуральний ряд чисел; розвивати вміння користуватися числовим відрізком під час обчислення виразів на додовання ; виховувати інтерес до предмета.

Відео уроку

 

Н. Гресько,
вчитель початкових класів Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст.

Мета. Навчити дітей писати букву “н”, з’єднувати її з іншими буквами у словах. Закріплювати вміння проводити звуковий аналіз слів, вдосконалювати вимову, закріплювати вміння поділяти слова на склади, ставити наголос. Розвивати творчі здібності дітей. Збагачувати словниковий запас, мовлення дітей.

Відеоурок

 

Н. Іванюк,
вчитель початкових класів Гвіздської ЗОШ І - ІІІ ст.

Мета. Закріпити знання про вивчену букву “М”; формувати читацькі вміння, розвивати мовлення, мислення, поповнити словниковий запас учнів.

Обладнання. Мультимедійна презентація до теми, тематичні таблиці, малюнки рослин, тварин.

Відеоурок

 

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top