JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

На базі Пасічнянського ДНЗ «Лісова казка» керівник (Афтаназів В.О) відбулося засідання методичного об`єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району Педагог Питлюк О. провела з малюками заняття з малювання , на якому використала нетрадиційний спосіб - малювання пальчиком. Під час роботи педагоги працювали з програмою «Українське дошкілля», ділилися досвідом роботи. Максимюк Н. Д.., керівник методоб`єднання, познайомила колег з інноваційними підходами в організації предметно-практичнної діяльності, які використовуються в роботі з дітьми раннього віку.

На дітей дошкільного віку обрушується величезний потік інформації, який вкрай складно подужати, особливо не вміючи читати і писати. Мнемотехніка покликана допомагати в цьому.

Мнемотехніка це свого роду схеми в основі яких лежать асоціації, що допомагають запам’ятовувати і відтворювати інформацію. Останнім часом в дошкільних установах прийомами мнемотехніки користуються дуже активно.

На засіданні методичного обєднання , яке відбулося на базі Надвірнянського ДНЗ «Берізка» (керівник (Дзюринець О.В.) розглядалося питання використання мнемотаблиць під час вивчення вірша. Вихователь Бурлака Л.В. провела з дітьми тематичне заняття, на якому діти вивчали вірш за допомогою прийомів мнемотехніки, робили аплікацію, використовуючи ватні диски.

Вихователь-методист ДНЗ «Берізка» Камінь О.Т. на практичному занятті з педагогами розказала про використання технології мнемотехніки в освітньому процесі ДНЗ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top