JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

01 лютого 2017р. відбувся семінар молодих вчителів початкових класів району на тему : «Формування нового педагогічного мислення молодого вчителя як творчої особистості в умовах змін». Нас радо приймала Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІст.

Тут працюють креативні щирі вчителі, котрі у час змін впроваджують новітні освітні педтехнології і готові до роботи в Новій українській школі. Учасників семінару зустріли привітанням «Ми – діти твої, ми – надія твоя, ми – майбутнє твоє, Україно!»(вчителі: Івасюк Г.М., Штогрин О.С.). Ми відвідали ранкову зустріч «Зима у дворі – радість дітворі» (вчитель Щербюк М. Ю.), інтегрований урок(літературне читання, математика, природознавство) «Не смійся з другого, щоб тобі не було того» (вчитель Шовгенюк М.І.), виховний захід «З Україною в серці» (вчителі: Якубенко М. В., Гречух М. М.), «Чорнопотоківську розколяду» (вчителі початкових класів), виставку «Талановиті діти в талановитих вчителів». Молода креативна вчителька початкових класів Марія Василишин презентувала свою пригодницьку книгу для дітей «Йоханий Бабай». Вона – переможець обласного конкурсу рукописів на кращу дитячу книгу.

Підсумовуючи роботу семінару, учасники семінару зробили висновок: вчителі початкових класів навчають, виховують справжніх патріотів України. А які здібні, талановиті діти в Чорному Потоці! Вони і декламують, і співають, і танцюють, і грають на музичних інструментах. Адміністрації школи, вчительському колективу щиро дякуємо за велику підтримку молодих вчителів.

Успіхів вам у роботі, шановні колеги!!!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top