JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

12 грудня 2017 року на базі Пасічнянської ЗОШ І ступеня №2 відбулося засідання Школи вдосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів шкіл І ступеня за темою: "Розвиток творчого потенціалу учнів початкової ланки навчання на уроках і в позаурочній діяльності шляхом інтеграції навчання з предметами художньо-естетичного циклу".

Вчителі мали змогу відвідати годину спілкування з елементами ранкової зустрічі на тему " Зима. Зимові свята". Завдяки другокласникам була створена позитивна атмосфера у спільному колі єднання , яка проявилася в любові до пори року - зима та звичаях і традиціях зимових святкувань.

Герба О. М (вч. 1кл.) провела інтегрований урок з трудового навчання та християнської етики на тему: " Доброта і милосердя. Виготовлення ангелика.

Заяць Н. В.(вч.4кл.) підготувала інтегрований урок з літературного читання , української мови та природознавства в 4 класі.

Андріївські вечорниці надали веселий і святковий настрій учасникам семінару, їх продемонстрували четвертокласники.

Підсумки семінару підвела методист РІМЦ , Лисак Л. С., а також надала корисні поради щодо методики проведення інтегрованих уроків та ознайомила вчителів початкової ланки з новинками в початковій освіті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top