JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

7 грудня 2017 року у Гвіздській ЗОШ І-ІІІст відбувся семінар школи удосконалення педмайстерності учителів математики на тему «Навчальні проекти як засіб імплементації наскрізних змістових ліній у курсі математики».

Учасники семінару ознайомились з видами проектів, основними етапами проекту. За круглим столом учителы працювали над пошуком та впровадженням нових форм роботи на уроках.

Учитель математики Івановська О.В. поділилась досвідом підготовки учнывського проекту « Задачі на рух» у 5-Б класі та запросила присутніх на урок – захист проекту.

Слюсарчук У.В. провела урок у 8-А класі на тему «Стандартний вигляд числа», на якому використала перевернуте навчання. Це форма активного навчання, яка дозволяє «перевернути» звичний процес навчання: домашнім завданням є перегляд відео з навчальним матеріалом наступного уроку, а в класі час використовується на виконання практичних завдань.

Психолог Янчак О.В. та соціальний педагог Насадюк Т.М. запропонували тренінг «Коли робота стає не в радість», на якому вчителі отримали корисні поради як запобігти професійному вигоранню.

Висловлюємо подяку директору школи Муляру В.А. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Штокалко Н.Ю. за активне сприяння у проведенні семінару.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top