JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

30листопада 2017року Гвіздська ЗОШ І-ІІІст. радо зустрічала вчителів початкових класів Школи вдосконалення педмайстерності району. Надзвичайно різноманітною була програма семінару. Вчителі мали змогу взяти участь у майстер-класі з проведення інтегрованих уроків, який провела вчитель-методист Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№1 В.Кузів.

Цікавими та змістовними видалися ранкові зустрічі, проведені вчителями Г.Кравчук (1-Аклас), О.Демидюк(1-Бклас). Такі заняття дають дітям змогу розвивати соціальні та академічні навички, поєднуючи емоційний та інтелектуальний розвиток кожного учня. Повторення позитивного досвіду сприяє розвитку доброти, емпатії, а також дає надзвичайні результати як для створення спільноти класу, так і поза його межами.

Учасники семінару відвідали уроки української мови у 2-А класі (вч. Л.Савуляк ) та урок з природознавства у 2-Б класі (вч.С.Половко).

Виховний захід «Захисти солов’їну – збережи Україну», який провела Н.Пицюк зі своїми вихованцями з 4-В класу, з захопленням спостерігали не тільки учасники семінару, але і батьки, які також були залучені до проведення свята.

Щиро вдячні адміністрації школи, зокрема А.Муляру, директору школи, вчителям, за змістовно організовану роботу при проведенні семінару.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top