JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

На днях Надвірнянський РЦДТНПВМ гостинно приймав директорів позашкільних навчальних закладів у рамках обласного семінару. Зустріч учасників заходу розпочалась із години духовності з дитячим хором «Фіміам».

Програма семінару складалася з організаційного, презентаційного,методичного та практичних блоків. Першим до присутніх звернувся Андрій Череп, методист лабораторії національного виховання Івано-Франківского ОІППО. Він розповів про здобутки та творчі плани обласних закладів позашкільної освіти, окреслив мотиваційні чинники цієї сфери. А ще зауважив, що в сучасних умовах позашкільна освіта України стає однією з найважливіших складових освітнього процесу загалом, що зумовлено її здатністю задовольняти різноманітні творчі, пізнавальні та дозвільні потреби дітей.

На сьогодні нашому суспільству потрібні громадяни, які мають глибоко усвідомлену життєву позицію. Саме про виховання таких особистостей на ідеях народної філософії, засадах української етнопедагогіки,основах християнської етики та родинних традицій і розповіла присутня на семінарі методист РІМЦ ЛІЛІЯ Івасик. Сьогодні важливо формувати в українському суспільстві почуття істинного патріотизму як духовно-моральної та соціальної цінності, - підкреслила методист. Іще йшлося про важливість цілісності та систематичності в організації патріотичного виховання у закладах позашкільної освіти.

Презентаційна частина зустрічі мала на меті ознайомити присутніх із структурою, цілями, цінностями, місією та здобутками діяльності Центру, висвітлити особливості створення умов для концептуального розвитку вихованців, окреслити методичні аспекти формування і становлення національно- та самосвідомої особистості – патріота. Про це розповіла під час свого виступу директор Надвірнянського РЦДТНПВМ Руслана Калин.

Не менш плідним став і практичний блок зустрічі. Розпочався він із екскурсії закладом під символічною назвою «Місто Майстрів», під час якої гості змогли оцінити творчий простір Центру, відвідати заняття та виставки гуртків, а також музей-світлицю. У формі творчого діалогу під час «солодкого» майстер-класу керівника гуртка Наталії Луцюк учасники заходу мали змогу обговорити все побачене.

Концертна програма семінару «Палітра талантів» стала завершальним етапом заходу. Учасники гуртків презентували найкращі художні номери. Дітям вдалось неймовірне – з’єднати дивним чином емоції та натхнення. Це було осяяння посмішками, подяка оплесками і водночас безмовна сповідь душ. А іще усі присутні змогли побачити і оцінити, які вони – особливі результати роботи дітей з особливими потребами.

Насамкінець учасники заходу отримали пакет методичних матеріалів з досвіду роботи закладу. Окрім того із собою на згадку вони взяли не лише традиційні зимові смаколики із майстер-класу, пам’ятні знимки, а й теплі та затишні спогади про емоційно відверту та по-карпатському дружню атмосферу обласного семінару у місті Надвірній.

Лариса Вагилевич, керівник літературного гуртка РЦДТНПВМ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top