JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

На базі Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось засідання Школи вдосконалення педагогічної майстерності вихователів груп продовженого дня за темою «Формування ключових компетентностей в учнів засобами інтерактивного навчання». Учасники семінару розглянули теоретичні основи ігрової технології «Хрестики – нулики» у позакласній роботі.

Психолого – педагогічний тренінг «Шлях до професійної майстерності» провела з вихователями ГПД практичний психолог Марія Василівна Вирстюк.

Учасники семінару мали змогу побачити цікаве заняття за інтересами «Родинне дерево групи …», де за допомогою паперу і техніки орігамі «складали дерево дружньої шкільної родини» під керівництвом вихователя Світлани Іванівни Попович.

Спортивно-оздоровче заняття «Ігри патріотів» пройшло у вихованців ГПД 4-их класів, яке провели О. С. Козачок та Т. В. Букатюк. Патріотизм виявляється в любові до свого народу, мови, повазі до українських звичаїв і обрядів, відчутті своєї належності до України -- про це сказали діти в спільному колі єднання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top