JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

З 29 жовтня по 3 листопада 2017 року в м. Вінниця пройшов фінальний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

Турнір названий на честь видатного професора, педагога, засновника олімпіадного і турнірного рухів юних математиків України Михайла Ядренка.

Цю людину знає весь світ, його називають композитором геометрії, він єдиний учений з України, який складав задачі не тільки для українських змагань, але й для міжнародних олімпіад. Брати участь у такому турнірі дуже почесно.

Цього року в ньому взяли участь 20 команд з різних регіонів України. Надвірнянський район представляла команда учнів Надвірнянського ліцею «Радикал» у такому складі:


Петруняка Дмитра, капітана команди, учня 11 класу;
Віфлінзідер Ольги, учениці 11 класу;
Мушак Юлії, учениці 10 класу;
Смеречука Адама, учня 10 класу;
Грицюка Володимира, учня 10 класу.

Юні математики ліцею продемонстрували досвід колективної роботи, вміння вести дискусію, швидко зорієнтуватися і дати гідну відповідь супернику. Усі учасники показали високий рівень підготовки, який є не тільки їхньою працею, а й показником невгамовної праці наукового керівника команди, доцента Прикарпатського університету, Федака Івана Васильовича та керівника команди, учителя математики ліцею, Івановського Івана Борисовича.

За високий рівень знань, продемонстрований на турнірі, команда «Радикал», а також їхні керівники нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

В рамках турніру проводилася математична олімпіада. За результатами олімпіади дипломами ІІІ ступеня були нагороджені Петруняк Дмитро і Смеречук Адам.

Турнір став досить результативним для ліцею і показав науковий потенціал закладу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top