JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

26 жовтня 2017 року Саджавська ЗОШ І-ІІІст приймала слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів математики ОІППО.

Директор школи Кузьмин І.І. зустрів гостей і ознайомив їх з історією становлення школи в селі, основними пріоритетами роботи, познайомив з учителями математики.

Учителі Мельник О.І. та Грицюк М.І. провели уроки у 7 і 10 класах з використанням інтерактивних технологій навчання, продемонстрували шляхи імплементації наскрізних компетентнісних ліній при вивченні математики.

Велике зацікавлення у слухачів курсів викликав майстер-клас «Запровадження елементів дистанційного навчання у Саджавській школі», який провели Гелемб’юк К.Ф., учитель зарубіжної літератури, яка є ініціатором створення цієї системи роботи, та Мельник О.І., учитель математики. Вони показали як сучасні інформаційні технології впроваджуються у звичайній сільській школі та урізноманітнюють форми комунікації з учнями.

На завершення присутні обмінялись думками, висловили своє бачення сучасного уроку, основних напрямків роботи учителя над формуванням в учнів математичних компетентностей необхідних у сучасному високотехнологічному світі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top