JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

5 жовтня 2017 року на базі Битківської ЗОШ 1 ступеня №1 відбувся районний семінар Школи вдосконалення педмайстерності вчителів початкових класів на тему: "Вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження інтегрованих уроків."

З вітальним словом до гостей звернулася завідувач школи Гунда Галина Миколаївна. Ранкова зустріч у колі друзів створила позитивну атмосферу та хороший настрій у школярів на цілий день.

Новинка семінару - урок з літературного читання та англійської мови в 2 класі "Казка вчить, як на світі жить" ( вчитель Лавринович О. М.)з елементами білінгвального навчання. Вчителі шкіл 1 ступеня також відвідали в 4 класі інтегрований урок з української мови, фінансової грамотності та трудового навчання на тему: "Встановлення зв'язку слів у реченні. Спілкування між людьми. Правила спілкування у фінансових стосунках" (вчитель Букатюк М. В.). Цікавою й захоплюючою видалася розважально-спортивна програма "Козацькі забави" ( вчителі: Гунда Г. М., Бенюк Г. М., Томашик Г. Я.).

Серед запрошених гостей, на святі були батьки та депутат обласної Ради Сенатович Василь Федорович. Він привітав всіх учасників семінару, а особливу подяку висловив "маленьким козачатам" та вчителям школи і побажав всім здоров'я та миру.

Підсумки семінару підвела методист ІМЦ: Лисак Л. С.. Було узгоджено подальшу роботу Школи вдосконалення педмайстерності вчителів початкових класів серед шкіл I ступеня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top