JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

10.10.2017 року в Краснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар педагогів-організаторів на тему: «Виховання громадянина-патріота на основі громадянських та національних цінностей».

Учні школи привітали учасників семінару та презентували роботу учнівського парламенту. Методист ІМЦ Ботулінська Г.М. розкрила питання формування готовності педагога-організатора до впровадження Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 рр.

Найзворушливіше пройшла зустріч з учасниками АТО: Данилюком Дмитром, Ткачем Василем, Дем’янівим Михайлом, Мельником Михайлом, Марчинським Юрієм, Бойком Василем, Бойком Михайлом, Сівінським Іваном, Ославським Володимиром, Блоком Андрієм, Голінеєм Василем. Бійцям була присвячена відеопрезентація проекту «Герої не вмирають» та флешмоб «Повертайся живим». Учениця 6 класу Петрюк Анастасія подарувала воїнам пісню «Обірвалося життя».

Кухарчук Ф.В., вчитель історії, провів екскурсію в шкільний музей. Учасники семінару взяли участь у панахиді на могилі вояків УПА (урочище «Вівчина»), яку відправив о. Іван Бойко.

Ботулінська Г.М., методист ІМЦ, підбила підсумок роботи семінару.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top