JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

17 жовтня 2017 року у Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи. Тему семінару «Розвиток діяльнісної відданості у розбудові України на основі Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» було творчо розкрито під час привітання заступників, та під час презентації школи і її діяльності.

Гості школи мали можливість помолитися разом з учнями школи на Молебні у шкільній капличці Покрови Пресвятої Богородиці, який систематично проводиться в школі. Отець Олексій Гуляк прилучився до вітання заступників директорів з виховної роботи. Методист Надвірнянського районного ІМЦ Ботулінська Г.М. виступила перед учасниками семінару з доповіддю «Формування готовності педагога до впровадження Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

Після плідної роботи та обговорення теми семінару учасники семінару відвідали місцевий цвинтар, де похована хорунжа Українських Січових Стрільців Софія Галечко. Тут вони послухали коротеньку історію життя і боротьби цієї героїні за незалежність нашої держави, яку розповів заступник директора з виховної роботи Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Садрук Р.О. На завершення семінару учасники відвідали чудову пам’ятку природи, один з найкращих водоспадів Українських Карпат, Бухтівецький водоспад.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top