JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

6 квітня 2017 року на базі Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання Творчої педмайстерні вчителів початкових класів» на тему: «Інтеграція краєзнавчих знань у навчально-виховну роботу в початкових класах».

З привітальним словом виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Лозинська О.С., яка продемонструвала презентацію про рідну школу, розказала про роботу вчительського та учнівського колективів, успіхи та досягнення в навчальній та виховній роботі.

Учасник творчої педмайстерні Пинчук Наталія Василівна висвітлила у своїй презентації «Формування пізнавальної активності через інтеграцію краєзнавчих знань». Цікаво, що в школі створено Краєзнавчий музей, в якому мешканцями села зібрано давні вишивки, вироби з кераміки та деревини. Краєзнавча робота у школі ведеться на усіх навчальних предметах і в позакласній роботі.

Пинчук Н.В. з учасниками семінару провела майстер-клас «Писанкове розмаїття». Вчителі працювали в групах, виготовляти писанки у різних техніках. І група – «Писанка-декупаж» , ІІ група – «Воскова писанка» , ІІІ група – «Писанка-квілінг» , ІV група – «Зернівка» або «Круп’янка» . Допомагала членам творчої педмайстерні навчитись малювати воском вчитель початкових класів, класний керівник 4 класу, Свідрак Наталія Миколаївна. Кожен учасник зацікавився усіма видами писанок, спробував виготовити писанки в різних техніках.

Пинчук Н.В. познайомила присутніх із книжкою «За тиждень – Великдень. Народні традиції та практичні поради» (автор Ірина Клід, видавництво Тернопіль «Підручники і посібники»).

Учасники семінару дізналися про творчість місцевого поета Ярослава Гайдаша, вірші та гуморески автора, познайомились із збіркою віршів «Ностальгія» (книжка «Нові імена в поезії Прикарпаття», видавництво Івано-Франківськ).

Господарі Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів побажали присутнім «Свяченого яєчка, доброї паски і сонця окрайчик з Божої ласки, у мирі та щасті, добрі та любові святкуйте Великдень в родинному колі!»

Вчитель початкових класів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Парасюк Оксана Іванівна підвела підсумки роботи з виготовлення дидактичних матеріалів з використанням текстоцентричних технологій в процесі навчання молодших школярів.

Члени творчої педмайстерні від щирого серця подякували за чудовий семінар, за знання, якими збагатилися, за подарунки – писанки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top