JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

24 березня 2017 року на базі Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходило чергове засідання Школи вдосконалення педагогічної майстерності вчителів української мови та літератури.

У стінах школи для розв’язання методичної проблеми «Створення умов для реалізації читацьких та комунікативних потреб учнів засобами ІКТ» зібралися вчителі-словесники Делятинського куща. Ще В. Сухомлинський у свій час наголошував, що «без пристрасті до книги людині недоступна культура сучасного світу, інтелектуальне й емоційне вдосконалення». Тож тема семінару актуальна й своєчасна.

Зміст роботи полягав у поєднанні теоретичного і практичного модулів. Зокрема Василишин Л. В. представила для обговорення проект-ідею «Буккросинг, або Перетворимо світ на велику бібліотеку». Також викликала в присутніх зацікавлення сучасна форма книжкової реклами ‒ буктрейлер, який використовується на уроках літератури як засіб мотивації учнів до читання.

На урок літератури рідного краю, який проводила у 9-Б класі учитель Грещук О. І., було запрошено заслуженого журналіста України, автора поетичної збірки «Мереживо осені» Тетяну Петрівну Лейбюк-Поварчук. Цікава, творча, непересічна особистість авторки зворушила своєю щирістю й відкритістю. Її вірші, прості й чесні, стосуються рідного села Білі Ослави, близьких, друзів, а найбільше ‒ України. З уст дев’ятикласників вони звучали по-особливому трепетно, приємно здивувавши й саму гостю.

Ще однією несподіванкою і гарним подарунком став флешмоб «Поетичні світи Ліни Костенко», підготовлений учителями-словесниками Сопилюк М. М. та Шовгенюк М. П. Ця читацька експресія викликала в усіх хвилю емоцій, адже довершене слово геніальної Ліни Василівни звучало і її голосом, і піснею, і в досконалому виконанні учнів.

Окрім цього, учасники семінару мали змогу оцінити самобутність села Чорний Потік, яка проявляться в писанці, що її творять школярі, у майстерній грі учнів на цимбалах та інших музичних інструментах.

Підбиваючи підсумки проведеного засідання, духовно збагачені, натхненні поетичним Словом, учителі-словесники відзначили талановитість юних українців, їхні відкриті душі, напоєні тихою молитвою, щирою українською мовою, любов’ю до рідного краю.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top