JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

«Створення здоров`язбережувального простору в умовах школи-інтернату» - такою була тема педагогічної практики у курсовій групі вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів області, яка проходила 25 травня на базі Надвірнянської ЗОШ – інтернату І-ІІІ ст..

Ще А. Шопенгауер сказав, що «Дев`ять десятих нашого щастя залежить від здоров`я», тому метою педпрактики стало поглиблення знань щодо шляхів формування здоров`язбережувальної компетентності учнів. Адміністрація навчального закладу( І. Мелимука, І. Кельб) широко презентували практичний досвід вихователів школи з питань збереження та зміцнення здоров`я школярів.

Особливу увагу гостей привернула інсценізація казки на сучасний лад «Білосніжка і семеро гномів», яку, під керівництвом вихователя Тетяни Ватаманюк та класного керівника 3-го класу Вікторії Андреєвої , показали учні початкових класів. Діти разом з героями казки навчались як долати застуду та використовувати дари навколишньої природи, рецепти народної медицини під час лікування.

Воркшоп «Здоров`я - запорука успіху» представили вихованці 6-го класу під керівництвом вихователя Оксани Павлишак та класного керівника Іванни Макаранюк. Скільки цікавого про слова дізнались діти!

Секретами «Дівочої розмови» ділились дівчатка 7-го класу. Взяли активну участь у цьому заході і вихователі Павліна Симчич та Мирослава Кабардинська. А от учні 10-го класу вправлялись в дебатах на тему «Оздоровчі технології: за і проти». Вихователі Мирослава Кабардинська та Мирослав Карпенюк вміло направляли думки молоді.

Учасники заходу мали змогу повправлятись в майстер-класі із соломоплетіння «Оберіг душі людської». А вчила педагогів плести ангелика з соломи керівник гуртка Христина Дем`янчук.

Немало позитивних емоцій подарували слухачам курсів вихованці інтернату, які є призерами змагань із дзюдо, самбо. Вони представили видовищні виступи, змагання, боротьбу. Найменші школярики показували фізкультхвилинки. І все це --- в перервах між змаганнями у «Веселих стартах».

Протягом усього робочого дня вихованець повинен бути «розумно зайнятий», тому що лише в організованій діяльності у нього буде вихована розумна, корисна активність, звичка і любов до корисного руху – до такого висновку дійшли освітяни під час круглого столу, який став підсумком роботи у навчальному закладі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top