JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

5 вересня на базі Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва відбувся районний етап змагань учнівських лісництв за територіальним принципом. У змаганнях взяли участь команди учнівських лісництв Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст., Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Білоославської ЗОШ І-ІІІ ст., Ланчинського ліцею імені Ю. Шкрумеляка Ланчинської селищної ради ОТГ.

 

Команди змагань презентували діяльність учнівських лісництв та учнівських дослідницьких робіт у формі постерного захисту, виконували конкурсні завдання відповідно до етапів змагань (визначення лісових порід за живими живцями та за взірцями насіння, визначення лісових звірів та птахів за фотоколекцією, практичні навички живцювання та висівання насіння лісових порід, облаштування шкілки та розсадника )

Захід сприяв популяризації практичних результатів роботи учнівських лісництв, поширенню кращого педагогічного досвіду щодо організації роботи та розвитку партнерських взаємовідносин з лісогосподарськими підприємствами.

За результатами підведення підсумків змагань перемогу здобула команда Пнівського учнівського лісництва І місце (керівник учнівського лісництва – Вірста Андрій Михайлович), а призерами стали команди Ланчинського учнівського лісництва Ланчинської селищної ради ОТГ – ІІ місце (керівник учнівського лісництва Дем’янчук Любов Василівна) та Пасічнянського учнівського лісництва – ІІІ місце (керівник учнівського лісництва Луців Євген Михайлович).

Всі переможці районного етапу змагань були делеговані на обласні змагання, які відбулися 11 вересня.

На обласних змаганнях призове (ІІ місце) здобула команда Пнівського учнівського лісництва.

Значну фінансову допомогу в делегуванні та преміюванні переможців районних змагань надано ДП «Надвірнянський держлісгосп». Керівництво підприємства віднеслося з розумінням та дало високу оцінку роботі юних лісівників.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top