JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

20 квітня 2018 року Пнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Олег Михайлович Фединяк) запросила вчителів української мови і літератури, досвідчених і молодих, на методичні гостини. «Інноваційні технології на уроках словесності та в позакласній роботі», – такою була тема семінару словесників Надвірнянського куща.

Методичними смаколиками нас пригощали Ірина Ярославівна Николайчук (урок у 5 класі «Непоширені й поширені звертання. Розділові знаки при звертанні»), Надія Дмитрівна Приймак (урок у 7 класі «Іван Сила – утілення непереможного духу українського народу, його доброти й щирості» за твором О. Гавроша), Магда Василівна Сіщук, наставниця молодих філологів (майстер-клас «Як розробити й провести квест-урок і квест як позакласний захід»).

Здійснивши міжпланетну подорож, узявши в дорогу цікавий інструмент (дослідження НАСА, загадки, вірші, прислів’я, казки, кубик запитань, лінгвістичний баскетбол, розібрані речення, бліц-завдання із сюрпризом), п’ятикласники навчилися правильно будувати висловлювання зі звертаннями та використовувати їх у мовленні, що й продемонстрували на підсумковій прес-конференції.

Інтерактивні форми роботи (міні-презентації, інтерв’ю з письменником, прийоми «Акваріум» і «Порівняння», проморолик та інші) допомогли семикласникам розв’язати проблемні питання та розкрити тему уроку в дружній, доброзичливій атмосфері.

Родзинкою семінару стали дебати «Культурну спадщину можна видозмінювати» (команда восьмикласників (!) проти одинадцятикласників). Учні аргументовано висловлюють власні думки, добирають чіткі й конкретні аргументи, що свідчить про їхню громадянську відповідальність, уміють робити узагальнення та висновки.

Учасники семінару так захопилися цим дійством, що обмін досвідом з проблеми застосування інноваційних технологій, зокрема й інформаційних, теж перетворився в методичні дебати. Усі отримали естетичне й моральне задоволення від участі у творчому процесі та від спілкування.

Марія Візінська, методист РІМЦ

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top